پرسپولیس به پیش،به امید بیداری شیر خفته
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پرسپولیس به پیش،به امید بیداری شیر خفته

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 1,036 بار در 364 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پرسپولیس به پیش،به امید بیداری شیر خفته

واقعا داره حرصم در میاد از دست این استقلالیها ،اون از مظلومی این از این فرزامی دو ریالی که برا ما لغز میخونه
    در زیر مصاحبه اش را بخوانید
    حسین فرزامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بازی پرسپولیس و استقلال صحبت های زیر را انجام داد: *نظرتان در مورد دربی چیست؟
    این بازی را نباید دربی نامید. نام بازی با تیمی که در یک سال گذشته چهار بار بازنده شده را نباید دربی گذاشت. از تیمی که وسط جدول است همه می گویند درحالی که تیمی که در صدر جدول قرار دارد، نیاز به حمایت دارد.
    * پس شما جزو نفراتی هستید که اگر کسی زمین خورد اعتقادی به کمک ندارید؟
    زمین خوردن یک نفر با یک تیم فرق دارد. تیمی که می رود یک مربی خفته را می آورد و اصلا هم به درد نمی خورد چه دست گرفتنی دارد؟ چرا نباید در پرسپولیس از بازیکنان سابق زحمت کشیده این تیم استفاده شود؟ چه اشکالی دارد از مربیان پرسپولیسی حمایت شود؟ به افراد باید این قدر اعتماد کرد تا بالاخره نتیجه بگیرند نه اینکه آبرویشان را ببریم. من فقط می خواهم از واقعیت ها دفاع کنم. فردی که اسم بازیکنان خودش را بلد نیست رفته مربی را آورده که از کار افتاده است.
    * یعنی شما منکر دنیزلی هستید؟
    بله. مگر مربیانی مثل درخشان، استیلی، خاکپور و پیروانی چه اشکالی دارند. من با حضور مربی خوب خارجی مثل کیروش مخالفتی ندارم و کسی هم نمی تواند ایراد بگیرد اما نه دنیزلی که در ترکیه فوتبالش تمام شده و گویندگی می کرده و این همه بازیکن خوب را فدای او کرده ایم.
    * خیلی ها معتقدند با مصدومیت بازیکنان استقلال قدرت این تیم برای بازی فردا کم شده است؟
    به نظر من داور است که نتیجه را تعیین می کند. امیدوارم برنده این بازی داور باشد. این همه بازی بوده که در حق استقلال ناداوری شده اما صدایش در نیامده است اما در یک بازی ترکی دچار خطای دید شد و همه در موردش حرف زدند. آقای کارشناسان و کمیته داوران کوبیدن داور درست نیست. ما در هیچ مسابقه ای داور را مقصر باخت خود ندانستیم.
    * پیش بینی شما از این بازی چیست؟
    به نظر من شانس مساوی این بازی زیاد است. شاید خیلی ها فکر کنند با مصدومیت بازیکنان استقلال قدرت این تیم کم شده باشد اما مگر پرسپولیس چه کسی را دارد؟ مگر یک علی کریمی چقدر توان توپ گیری دارد. آنها دفاع ندارند.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ____
    خوب 24 ساعت تا دربیه،امیدوارم فردا حال اینها رو بگیریم،حتی نمیتونم یک لحظه به شکست فکر کنم
    خواهشا فردا گند نزین،و گر نه دیگه نمیتونیم سرمون رو واقعا بلند کنیم جلوی این استقلالیها
    __________________________________________________ __________________________________________________ ___
    پرسپولیس سروره استقلاله

نام واقعی
    sara
    شغل و حرفه
    دانشجو (برق)
    تشکر شده 607 بار در 327 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    پرررررررررررررررووووووووو وووو......
    همش از اعتماد به نفس کاذبه...... فردا که سوراخ شدند قیافش دیدنیه.......
    ای آزادی ، اگر به سرزمین ما آمدی ، با آگاهی بیا .
    تا بر دروازه های این شهر تو را با شمشیر گردن نزنیم
    تا در حافظه کند تاریخ نگذاریم تو را از ما بدزدند.
    آخر می دانی...
    بهای قدم های تو بر این خاک خون های خوب ترین فرزندان این سرزمین بوده است.
    بهای تو سنگین ترین بهای دنیاست.
    پس این بار با آگاهی بیا. با آگاهی...

3. کاربر مقابل از sara93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Liverpoolpersian (1st February 2012)