دبير فدراسيون فوتبال گفت: زماني که در پرسپوليس بودم کفش بازيکنان را واکس ميزدم.

مهدي محمدنبي در حاشيه تمرين تيم پيشکسوتان پرسپوليس گفت: بازيکنان قديمي مثل پنجعلي و ساير بزرگان پرسپوليس را ديدم و از رويانيان تشکر ميکنم که چنين فضايي را فراهم کرده است.

به گزارش فارس،وي در مورد اينکه خودش زماني قائم مقام پرسپوليس بود، گفت: ما کفش بازيکنان را واکس ميزديم.

دبير فدراسيون فوتبال در مورد همکاري فدراسيون پرسپوليس براي برگزاري ديدار دوستانه مقابل ميلان گفت: سازمان ليگ جلساتي با باشگاه پرسپوليس داشته است و در همه مواردي که لازم باشد ما کمکها را انجام ميدهيم.

نبي در مورد اينکه منصوريان گفته با اجازه دبير فدراسيون و علي کفاشيان اسپانسر جديدي جذب ميکند، گفت: من آن زمان ايران نبودم و به همراه تيم ملي بودم، احتمالا با کفاشيان جلسهاي داشته است که من در ريز جلسهشان نيستم.

دبير فدراسيون فوتبال در مورد اينکه امکان دارد تيم اميد از برند ديگري به جز آلاشپورت استفاده کند زيرا منصوريان ميگويد اين کار را با اجازه نبي و کفاشيان انجام داده، گفت: در مقطعي که تيم در اردو بود کفاشيان اين اجازه را براي مقطعي به او داد اما براي ادامهاش هم کفاشيان بايد دستور بدهد که من تازه آمدهام و در جريان نيستم.

نبي در مورد اينکه چقدر اين نکونام شانس دريافت جايزه مرد سال فوتبال آسيا را دارد، گفت: امتياز نکونام امتياز خوبي است البته آنها ملاکشان بازيهاي ليگ قهرمانان آسيا است که بازيکن چيني در فينال ليگ قهرمانان آسيا بوده است. اگر امتيازدهي بر روي بازيهاي تيم ملي باشد قطعاً جواد نکونام اين جايزه را دريافت ميکند اما اگر ملاک بازيهاي ليگ قهرمانان آسيا باشد، شانس بازيکن چيني بيشتر است.

وي در مورد اينکه غيبت بازيکن چيني ميتواند شانس نکونام را بالا ببرد، گفت: اگر غيبت او با اطلاع قبلي باشد که مشکلي نيست اما اگر بدون اطلاع بوده باشد برايش امتياز منفي محسوب ميشود.