صادقیان : چون پرسپوليسي شدم تبريزيها عليه من شعار ميدهند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: صادقیان : چون پرسپوليسي شدم تبريزيها عليه من شعار ميدهند

نام واقعی
    Ali
    استاتوس
    {--- PersPolis ---}
    شغل و حرفه
    محصل رشته ریاضی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

صادقیان : چون پرسپوليسي شدم تبريزيها عليه من شعار ميدهند

پيام صادقيان به علت سه کارته شدن نميتواند پرسپوليس را در بازي با تراکتورسازي همراهي کند.

پيام صادقيان به علت سه کارته شدن نميتواند پرسپوليس را در بازي با تراکتورسازي همراهي کند. هافبک جوان و ريزنقش سرخها که در اين فصل يکي از مهره هاي کليدي علي دايي به شمار ميرود معتقد است که غيبت او چندان محسوس نيست و بازيکنان ديگر ميتوانند جاي او را به خوبي پر کنند.
    90: شرايط پرسپوليس براي بازي با تراکتورسازي چطور است؟
    خيلي خوب است، از زماني که بازيکنان مليپوش به تمرينات اضافه شدند ما کارمان را جديتر آغاز کرديم. سر تمرين که همه آمادهايم. روحيه همه بالاست و اميدوارم در اولين بازي نيمفصل دست پر از ميدان خارج شويم.
    90: اما تو يکي از غايبان بزرگ اين ديداري؟
    بله، متأسفانه 3 کارتهام و نميتوانم تيم محبوبم را همراهي کنم.
    90: دوست داشتي براي اين بازي به شهرت سفر ميکردي؟
    خيلي دوست داشتم به تبريز ميرفتم و کنار بچهها و تيمم باشم. تمام تلاشم را ميکنم تا جايي که در حد توانم باشد بتوانم به پرسپوليس کمک کنم البته هيچ مشکلي از بابت غيبتم نيست چرا که بازيکنان تيم جزو بهترينها و باتجربهترينهاي ليگ هستند که ميتوانند باعث پيروزي پرسپوليس شوند.
    9يعني نبود تو تأثيري در بازي نخواهد داشت؟
    خب قسمت بود نباشم اما ايرادي ندارد تمام بچهها همدل هستند تا مقابل تراکتورسازي به 3 امتياز برسند. اميدوارم بتوانيم به هدفمان دست پيدا کنيم که اصلا هم دور از دسترس نيست.
    90: در غيبت تو احتمالا مسلمان در ميانه ميدان حضور دارد فکر ميکني با شباهتهايت به اين بازيکن او بتواند جايت را به خوبي پر کند؟
    (ميخندد) خيليها ميگويند من و محسن شبيه هم هستيم. او تازه به پرسپوليس پيوسته و بايد بتواند تا زمان بازي با تراکتورسازي هماهنگي لازم را با بازيکنان و تيم به دست بياورد.
    90: مسلمان گفته من و پيام چشم بسته يکديگر را در زمين پيدا ميکنيم؟
    من و محسن چند سال کنار يکديگر بازي کرديم، اگر يادتان باشدچند روز پيش هم من چنين حرفي را در مورد خودم و مسلمان زده بودم. ما دو نفر کاملا از شيوه بازي يکديگر شناخت داريم وميدانيم بايد چطور بازي کنيم. محسن بايد با بچههاي ديگر هماهنگ شود چرا که ما هميشه چشم بسته يکديگر را پيدا ميکنيم.
    90: براي بازيهاي نيمفصل دوم و دعوت احتمالي به تيمملي انگيزه داري؟
    صددرصد. تمام تلاشم را ميکنم تا مهره مثمرثمري براي پرسپوليسي باشم و بعد از آن هم به تيمملي ايران دعوت شوم. سعي ميکنم با ارائه بهترين بازيها کاري کنم تا اينبار در ليست کيروش حضور داشته باشم. طبعا انگيزههايم را از دست ندادم و سعي ميکنم رضايت مربيان پرسپوليس و تيمملي را به سوي خودم جلب کنم.
    90: قبول کن با غيبتت از فحاشي و ناسزاي هواداران تبريزي راحت شدي؟
    راحت شدن اصطلاح قشنگي نيست. هر سالي که به تبريز رفتم هواداران تبريزي نسبت به بنده بسيار لطف داشتند و هميشه تشويقم کردند اما نميدانم چرا جديدا به من اعتراض دارند؟
    90: دليلش چيست؟
    فکر کنم چون به پرسپوليس آمدم ناراحت شدند. حضورم در اين تيم حساسيتها را بالا برده و باعث شده آنها کمي حساس شوند اما هواداران بايد بدانند فوتبال حرفهاي شده و بازيکنان بعضي اوقات مجبورند به تيمهايي بروندکه بتوانند حقشان را بگيرند اما اين طور موارد جاي نگراني نيست و اکثر بازيکنان با چنين شرايطي روبهرو ميشوند.
    90: اکثر بازيکنان به خاطر شرايط مالي و عدم دريافت مطالباتشان معترض هستند؟ تو چطور؟
    من اين موضوع را به بزرگترهاي تيم واگذار ميکنم. قطعا باشگاه پيگيري خواهد کرد. مشکلي نيست و حتم بدانيد اين قضيه با خير و خوشي حل و فصل خواهد شد.
    90: اکثر بازيکنان به ساختمان باشگاه رفتند و اعتراض کردهاند؟
    در جريان نيستم. بنابراين حرفي نزنم بهتر است.
    90: چند بازيکن از پرسپوليس رفتند؟ نظرت در اين مورد چيست؟
    بازيکناني که از اينجا رفتند ميتوانند جزو بهترينهاي تيم آيندهشان باشند. ميلاد غريبي و محمدرضا خانزاده از دوستان صميمي من هستند. همچنين جاي نوروزي و غلامرضا رضايي بسيار در پرسپوليس خالي است. براي اين دو بازيکن و دوستان خوبم آرزوي موفقيت ميکنم.
    90: حضور حاتمي ميتواند به نفع پرسپوليس باشد؟
    قطعا فرزاد حاتمي يکي از بازيکنان و مهاجمين خوب ليگ ايران است که با نظر عليآقا به پرسپوليس آمده. انشاءاله بتواند مثمرثمر باشد تا بتوانيم با کمک يکديگر در نيمفصل دوم نتايج لازم را به دست بياوريم. حتم بدانيد با حضور حاتمي و مسلمان فقط به قهرماني فکر ميکنيم. اين دو جزو خريدهاي خوب پرسپوليس هستند و ميدانم ميتوانند به درد تيم بخورند. براي حاتمي آرزوي موفقيت ميکنم.
    90: در مورد دعواي حقيقي و دايي چه نظري داري؟
    من در اين مورد نظري ندارم و نميتوانم حرف بزنم.
    90 رقابت در خط مياني پرسپوليس بسيار شديد شده است؟
    اين رقابت به نفع پرسپوليس است. من، حقيقي، محسن، دهنوي، محمد نوري و همه بازيکنان فقط به فکر موفقيت و گلزني پرسپوليس هستيم. ما در تمام پستها بازيکنان خوب و باتجربه داريم از دروازه گرفته تا خط دفاع، مياني و حمله پرقدرت هستيم.
    بارساپولیس....

2. کاربر مقابل از ALIFCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

zahralos (26th November 2013)

نام واقعی
    Ali
    استاتوس
    {--- PersPolis ---}
    شغل و حرفه
    محصل رشته ریاضی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شیره پیام.........
    بهترین هافبک دو سه سال آینده فوتبال ایران....
    بارساپولیس....

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال