به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، رضا حقيقي عادت دارد پيشنهادهاي داشته و نداشتهاش را به رخ بكشد. او ميگويد: «هر بازيكني نسبت به عملكردش پيشنهاد دريافت ميكند. من همين الان هم چند پيشنهاد اروپايي دارم اما آنها را مطرح نميكنم چون هم پرسپوليس وضعيتش خوب است و هم اينكه باشگاه با رفتنم مخالفت ميكند. تنها راه اين است كه با تيمملي به جام جهاني بروم و بعد خودم را برسانم به يك تيم خوب اروپايي. الان هم براي همين هدف است كه تلاش ميكنم.»
حقيقي گفته به خاطر شرايط خوب پرسپوليس نميرود اما ادامه حرفهايش، گلايه از بيپولي است: «مشكل كه زياد است. متاسفانه پول كمي گرفتهايم و اين موضوع براي همه بچههاي تيم دردسر شده. خود من جزو نفراتي هستم كه پول زيادي نگرفتهام ولي رويانيان قول داده پرداختيها را به يك حد مشخصي برساند. امسال بهترين سال پرسپوليس است. تيم خيلي خوبي داريم و همه چيز عالي است. اگر به موقع پول بدهند و مشكل مالي نداشته باشيم، قهرمان ميشويم. نميخواهيم باشگاه را تحت فشار بگذاريم اما اگر امسال قهرمان نشويم سالهاي بعد كار سختتري خواهيم داشت.»

پايانبخش حرفهاي رضا حقيقي هم بازي با تراكتورسازي است: «بازي سختي در تبريز داريم ولي ميخواهيم نيمفصل دوم را با برد شروع كنيم. نيمفصل دوم كار خيلي سختتر است و تعداد مساويها بيشتر ميشود ولي ما قهرماني ميخواهيم و مجبوريم تراكتورسازي را ببريم.»