ياوري:آقايان ازاول فصل زيرپاي انصاري نشستند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ياوري:آقايان ازاول فصل زيرپاي انصاري نشستند

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

ياوري:آقايان ازاول فصل زيرپاي انصاري نشستند

سرمربي فجرسپاسي شيراز ميگويد با توجه به بضاعت تيمش اميدوار است در نيمفصل دوم نتايج بهتري را به دست آورد.

محمود ياوري در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر نفت تهران با انتقاد از سازمان ليگ گفت: ميدانم آنچه به جايي نميرسد، فرياد است اما انتقادم را بار ديگر ميگويم. ما 10 دقيقه در نشستهاي خبري حاضر ميشويم و تلويزيون تنها چند ثانيه آن را نشان ميدهد. اين در حالي است که تيم من تمرين مهمي دارد و به اين راحتي من از تمرين تيمم عقب ميمانم. وقتي که تيمهاي مختلف به شيراز ميخواهند بيايند، ما برنامهشان را ميپرسيم و سپس براي آنها برنامهريزي ميکنيم که رسم مهماننوازي را به جا آورده باشيم. اما اينجا اين اتفاق نميافتد. اينکه ما از تيممان غافل شويم به هيچ وجه حرفهاي نيست و اگر هم من در اين نشست خبري شرکت نکنم 10 ميليون به نفع فدراسيون ميشود.

به گزارش ايسنا،او افزود: ما در يک ماه گذشته تمرينهاي خوبي را پشت سر گذاشتهايم و خريدهايي را هم انجام دادهايم و اميدواريم با توجه به بضاعتمان، در نيم فصل دوم عملکرد بهتري داشته باشيم. همچنين شنيدهام استاندار جديد شيراز فردي فوتبالي است و ميخواهد به تيمهاي شيرازي کمک کند. نيم فصل اول تعطيلات زيادي بود و احتمالا در نيم فصل دوم هم اين اتفاق ميافتد. ما در اين تعطيلات نزهتي، رمضاني، قاسمي، خداشناس و صمد زارع را جذب کردهايم. متاسفانه برخي از آقايان از ابتداي فصل زير پاي جابر انصاري نشستند و باعث شدند او از جمع ما جدا شود با اين حال خدا کمک کرد و نزهتي را جذب کرديم که جواني آيندهدار در فوتبال است.

سرمربي فجر درباره مصدومان تيمش هم صحبت کرد و تصريح کرد: بدون مصدوم که نميتوان تيم داشت. ما سيد محمدرضا حسيني، فرشيد اسماعيلي و سعيد قزل را در اختيار نداريم و مصدوم هستند. معدنچي هم مصدوميتش بهتر شده و با شروطي ميتواند در تيم حضور داشته باشد.

ياوري در پايان و در پاسخ به اين سوال که آيا صحت دارد سيدحسين حسيني، دروازهبان دوم استقلال در آستانه پيوستن به فجر سپاسي است، گفت: بله صحبتهايي انجام گرفته اما بايد شيخ ويسي را به نفت بدهيم تا او را جذب کنيم چرا که اعتقاد دارم حضور سه دروازهبان در يک سطح براي تيم مشکلساز خواهد شد.

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (28th November 2013), zahralos (28th November 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    منظورش کی بوده حالا

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی