سرمربي ايتاليايي رئال مادريد به بالوتلي توصيه کرد که در ميلان بماند. او رونالدو را شايسته کسب توپ طلاي فوتبال جهان در سال 2013 دانست و گفت که تيمش به مسي احتياج ندارد.

در اين هيچ شکي وجود ندارد که ماريو بالوتلي يکي از بااستعدادترين فوتباليستهاي حال حاضر فوتبال جهان است اما رفتارهاي بچگانه اين بازيکن جوان باعث شده است که همواره در حاشيه باشد و کمتر فرصت خودنمايي در مستطيل سبز داشته باشد.

به گزارش فارس، بالوتلي در چند سالي که با پيراهن منچستر سيتي به ميدان رفت بارها و بارها به خاطر حاشيههاي زياد خود به سکوها منتقل و با جريمههاي مالي زيادي مواجه شد تا اينکه در نهايت از همشهريها جدا و به ميلان ايتاليا پيوست. او در تيم جديد خود هم کم حاشيه نداشت است و خبرهاي درباره جدايي او از روسنري در فصل جابجايي زمستاني به گوش ميرسد.

کارلو آنچلوتي سرمربي رئال مادريد از بالوتلي خواست تا در ميلان بماند و اين تيم را ترک نکند.

سرمربي ايتاليايي کهکشانيها در گفت وگويي که با راديو کاپيتال داشت گفت: بالوتلي بايد در ميلان بماند و تواناييهاي خود را به اثبات برساند. او استعداد زيادي دارد و چنانچه تمرکز کند ميتواند به يکي از مهرهاي کليدي ميلان تبديل شود. بازيکنان بزرگ يک موهبت و نعمت براي تيمها به شمار ميآيند اما بايد آنها در برابر تيم خود مسئول باشند و به حاشيه نروند. اين درباره مربيان هم صدق ميکند.

آنچلوتي در ادامه سخنان خود به ستايش از کريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي تيمش پرداخت و گفت: خداوند استعداد و توانايي خاصي را به کريستيانو رونالدو بخشيده است. او شايسته توپ طلا در سال 2013 است.

سرمربي رئال مادريد در پايان سخنان خود درباره اين سوال که آيا دوست دارد ليونل مسي را در تيم خود ببيند پاسخ جالبي داد. او گفت: دوست دارم که به تيمم ستاره ديگري با فاکتورهاي متفاوت با مسي بياييد. مسي را نميخواهيم چرا که خط حمله رئال پر از مهاجم است.

رئال مادريد در جدول ردهبندي رقابتهاي ليگا با 34 امتياز در رده سوم قرار دارد و با تيم صدرنشين بارسلونا شش امتياز اختلاف دارد. شاگردان آنچلوتي در هفته پانزدهم شنبه ميزبان وايادوليد هستند.