برنامه 90 در شب گذشته..........
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برنامه 90 در شب گذشته..........

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک

برنامه 90 در شب گذشته..........

• جزئيات خبر
    • ورزش ,فوتبال کد خبر : 171753
    • زمان مخابره:
    • ۱۰ : ۴۰ -- ۱۳۹۲/۹/۸

«90» در شبی که اروپایی شد!

برنامه «90» دیشب با حضور بازیکنان تیم ستاره میلان و همچنین پرسش پیامکیاش به یکی از برنامههای جذاب تبدیل شد.

به گزارش (ایسنا)، برنامه «90» دیشب در حالی از ساعت 22:50 روی آنتن رفت که به دو موضوع اصلی پرداخته شد. یکی بازی 1998 ایران – استرالیا و دیگری دیدار خیریه پرسپولیس – میلان.
    در ابتدای برنامه خداداد عزیزی مهمان ویژه عادل فردوسیپور بود و درباره بازی هشتم آذر ماه مقابل استرالیا صحبت کرد.
    حماسه ساز ملبورن درباره خوشحالی عجیب مردم بعد از این بازی، بیان کرد: مردم قبل از بازی با استرالیا به دلیل مصاحبههای استرالیاییها علیه ایران تحریک شده بودند و گفته بودند که حتی حاضر نیستند در ایران آب بخورند. با این حال اگر روز واقعه فوتبال رقم میخورد ما بالای پنج گل دریافت میکردیم، اما عابدزاده ما را نجات داد.
    عزیزی همچنین درباره ابراهیم تهامی و این که اگر به او پاس میداد حماسه ساز ملبورن میشد ، تصریح کرد: فکر میکنم که همه بازیکنان حماسه ساز ملبورن بودند، ولی میدانم که اگر به تهامی پاس می دادم آن توپ 100 درصد گل بود، ولی من در آن صحنه تصمیمم را گرفته بودم.
    وی همچنین درباره لقب "غزل تیز پا" که جواد خیابانی به او داد، گفت: از خیابانی به خاطر گزارش زیبایش تشکر میکنم. یک روز به همراه تیم پاس به سرعین رفته بودیم و پیرمردی در آنجا به من گفت "درود بر شغال تیز پای ایران!" ( با خنده)

آیتمی از بازی ایران و استرالیا پخش شد که در آن سرمربی و بازیکنان استرالیایی اظهارات جالبی بعد از این بازی انجام داده بودند.

در ادامه برنامه نیز گزارشی از سابقه و افتخارات باشگاه میلان پخش شد تا زمینه حضور مهمانان ایتالیایی در این برنامه فراهم شود.

فرانکو بارسی ، دانیل ماسارو و مائرو تاولا و به همراه داریوش اسکاتنا مهمانان ایتالیایی بودند که پیش از ترک ایران در برنامه پر طرفدار «90» حضور پیدا کردند.

بارسی ابتدا حضور در ایران گفت: من دومین بار است که به ایران آمدهام، اما انگار مردم استقبال بیشتری دارند. ماسارو نیز گفت هنگام ورود تیم به فرودگاه خوشامدگویی ایرانیها را دیدیم و از حضور تماشاگران در استادیوم نیز خوشحال شدیم و همچنین تاولا در این زمینه اظهار کرد ما یک بار در اندونزی مورد استقبال مردم قرار گرفتیم، اما در ایران طرفداران بیشتری از میلان مشاهده کردیم.

پخش گزارشی از حضور میلانیها در شیرخوارگاه آمنه بخش دیگری از این برنامه بود.

عادل فردوسیپور که سوالاتش را به دقت از مهمانانش می پرسید و زندگی ورزشی آنها را مورد بررسی قرار میداد با به نمایش در آوردن فیلمهای بیشتری از بازی بارسی و ماسارو پرسشهای جالبی نیز از آنها مطرح کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که گتوزو دیگر بازیکن میلان مهمان بخش دیگری از برنامه «90» بود که به صورت اینترنتی و ویدیو کنفرانس در برنامه حضور پیدا کرد.

او ابتدا درباره استقبال ایرانیها از ستارگان میلان، اظهار کرد: فکر نمیکنم که این همه تماشاگر برای دیدن ما بیایند. به من خیلی خوش گذشت. فکر میکردم بازی راحتی مقابل پرسپولیس داشته باشیم و زمانی که ماسارو گل اول را زد ، گفتم بازی سختی نخواهد بود، اما این طور نشد.

مدافع میلان همچنین درباره ضربهای که کریم باقری به او زد، پاسخ جالبی داد و گفت: کله ام سفت است!

بازیکن سابق میلان که با این تیم شکست تلخ فینال لیگ قهرمانان اروپا را در سال 2005 مقابل لیورپول را تجربه کرده ، در این باره گفت: چه میتوانم بگویم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم ، اما در پنج دقیقه سه گل خوردیم. با این حال ما دو سال بعد با لیورپول بازی کردیم و آنها را شکست دادیم و زندگی دوباره به ما خندید.

وی همچنین درباره خشونتی که در بازیهایش از خود نشان میدهد، افزود: من در تمام زندگیام دوست دارم برای به دست آوردن چیزی بجنگنم. در زندگی و زمین بازی هم همین طور است.

مدافع سابق تیم ملی ایتالیا همچنین در پاسخ به این پرسش که کدام بازیکن از بین مسی، رونالدو و رونالدینیو بهترین بازیکن از نظر او است؟ گفت: زیدان!

فردوسیپور این سوال را دوباره مطرح کرد و با حذف رونالدینیو، گفت: از بین مسی و رونالدو کدام یک بهتر است؟ گتوزو در پاسخ به این پرسش عنوان کرد: زمانی که جوان بودم یک بار مقابل مسی بازی کردهام و فکر میکنم که او بهتر از رونالدو است.

کلیپی از بازیهای گتوزو از گذشته به نمایش در آمد. این بازیکن در پاسخ به این پرسش که چطور با وجود پارگی رباط صلیبیاش به بازی ادامه داد؟ گفت: نمیدانم که چطور بازی کردم. بعضی وقتها که فیلمش را می بینم فکر میکنم که من نیستم، ولی من علاقه زیادی به فوتبال دارم و وقتی که بازی میکنم همه چیز از یادم میرود.

گتوزو در پاسخ به این پرسش که کدام بازیکن میلان را بیشتر از بقیه دوست دارد؟ مطرح کرد: من به بارسی و مالدینی علاقه بیشتری دارم، چون از آنها جدی بودن را یاد گرفتهام.

بازیکن میلان که شناخت خوبی هم از تاریخ ایران دارد در این باره ، گفت: من از کودکی در مدرسه تاریخ ایران را میخواندم. امیدوارم که همه چیز حل شود!

برنامه «90» در ادامه پس از سفر به استرالیا و ایتالیا دوباره به ایران بازگشت و به با حضور محمد رویانیان به وضعیت تیم پیشکسوتان پرسپولیس و همچنین بازی این تیم با میلان پرداخت.

ابتدا گزارش جالبی از اردوی پرسپولیس از اتوبوس تا رختکن قبل از بازی پخش شد. علی انصاریان گزارشگری آن را بر عهده داشت و در اتوبوس با پیشکسوتان پرسپولیس صحبت میکرد.

رویانیان که معتقد بود افراد زیادی او را در بازی بزرگ تیمش با میلان تنها گذاشتهاند از رادیو و برخی رسانهها به خاطر انتشار خبر لغو بازی به دلیل آلودگی گلهگی کرد و گفت حتی برخی از مسئولان فوتبال هم جواب تلفنش را نمی دادند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره توضیح داد: من گلههای زیادی دارم. ای کاش طوری شود که برای برگزاری چنین بازی همه بسیج شوند. فکر میکنم که مدیریت فوتبال ما ایرادهای زیادی دارد.

وی همچنین در پاسخ به پرسش فردوسیپور مبنی بر این که آیا قبول دارد مالدینی هنوز هم "خوشتیپ " است؟ افزود: مالدینی آنقدری که تو میگویی خوش تیپ نبود، از نزدیک او را دیدم، خیلی هم چیزی نبود!

فردوسیپور که از این پاسخ شوکه شده بود از رویانیان پرسید خوش تیپ از نظر او کیست؟ رویانیان نیز پاسخ داد: فردوسیپور از همه خوش تیپتر و جالبتر است!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت و گو از برنامههایش برای برگزاری بازیهای دیگری در سطح دیدار پرسپولیس – میلان، تصریح کرد: تیم بزرگسالان ما یک ماه دیگر با تیم اصلی روبین کازان بازی خواهد داشت..

در این برنامه مثل همیشه یک نظر سنجی هم بود که پاسخ نود از بینندگان این بود که: طرفدار کدام تیم اروپایی هستید

* نظر سنجی: طرفدار کدام تیم اروپایی هستید

1- آرسنال 5 درصد

2- بارسلونا 44 درصد

3- بایرن مونیخ 6 درصد

4- رئال مادرید 26 درصد

5- لیورپول 2 درصد

6- منچستر یونایتد 6 درصد

7- میلان 8 درصد

8- یوونتوس 3 درصد

9- سایر صفر

انتهاي خبر/ قدس آنلاين / کد خبر: 171753
    ویرایش توسط سمیر : 29th November 2013 در ساعت 11:28
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

2. 4 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ebiredboy (29th November 2013), MINA (29th November 2013), Mohammadreza (29th November 2013), s A r A (29th November 2013)

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    کلا برنامه دیشب یکی از قشنگترین برنامه های نود بود..

از خداداد گرفته تا رویانیان و گتوسو کلا خیلی خوب بود..

در ضمن تاپیک رو توی محل مناسب ایجاد کنید..

انتقال داده شد ...

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

4. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebiredboy (29th November 2013)