پيشنهادات خارجي به مليپوش ساحلي
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پيشنهادات خارجي به مليپوش ساحلي

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

پيشنهادات خارجي به مليپوش ساحلي

فريد بلوک باشي بدون شک يکي از بازيکنان ماندگار در فوتبال ساحلي ايران است، بازيکني که فوتبالش را از بندر انزلي آغاز کرد و به مانند تمامي بازيکنان اين شهر از رده هاي پايه اين باشگاه سازنده آغاز کرد.

فريد بلوک باشي در رابطه با قهرماني ايران در جام بين قارهاي گفت: مسابقات جام بين قاره اي بعد از جام جهاني مهمترين مسابقات اين رشته است که قهرمان همه قاره ها به علاوه چند تيم ديگر در آن شرکت مي کنند، در ابتدا تيم ايران را در گروهي بسيار سخت قرار دادند تا نتواند صعود کند ولي ما توانستيم با غيرت بازيکنانمان و دعاي خير مردم از گروهمان با سه برد پياپي صعود کنيم و در نيمه نهايي تيم ميزبان، امارات را شکست داديم و در فينال هم قهرمان جام جهاني، روسيه را شکست داديم و توانستيم براي اولين بار در ورزش ايران در يک رشته تيمي قهرمان جهان شويم.

به نقل از ايسنا، بلوک باشي درباره سرمربي تيم ملي ايران گفت: اوکتاويو هر موقع که مربي ايران بوده هميشه همراه با موفقيت و پيشرفت بوده است، ما در جام جهاني 2007 توانستيم با ايشان اسپانيا را شکست دهيم، مربي کاربلدي است و از لحاظ روانشناسي و دانش فوتبالي اطلاعات خوبي دارد، هميشه اصول را رعايت مي کند، اکتاويو در اين مسابقات به قدري نقاط ضعف و قدرت حريفان را براي ما به نمايش گذاشته بود که ما به تک تک خصوصيات بازيکنان حريف آشنايي کامل داشتيم و اين قهرماني را مديون ايشان هستيم.

وي درباره پشتوانه سازي در تيم ملي گفت: در حال حاضر پشتوانه آنچناني ندارد و اگر يکي از چهره‏هاي بنام تيم آسيب ببيند شايد دچار مشکل شويم، بايد پشتوانه سازي را آغاز کنيم و تيم ملي ب و تيم اميد تشکيل دهيم و پايگاههاي ساحلي در کل ايران احداث کنيم، اين رشته را به مدارس ببريم و از سنين پايه استعداديابي کنيم، بايد مربياني که در اين زمينه تجربه دارند را دعوت کنيم تا دانش خود را در اين زمينه بکار بگيرند.

بلوک باشي در ادامه گفت: من قبل از اينکه به فوتبال ساحلي بيايم در رده هاي پايه باشگاه ملوان بازي مي کردم تا اينکه در رده اميد کتفم آسيب ديد و کمي از فوتبال دور شدم، تا وقتي که يک سري مسابقات در سواحل منطقه آزاد بندر انزلي برگزار شد و من به همراه تيمي که در آنجا شرکت کرده بودم تست دادم و از سال 85 به تيم ملي فوتبال ساحلي راه پيدا کردم. شايد تا قبل از اين مسابقات دوست داشتم بازيکن فوتبال چمني باشم ولي بعد از اين قهرماني هرگز، وقتي در کوچه و خيابان مردم اين چنين به من احترام مي گذارند و ابراز لطف مي کنند و نگاه خاصي به ما دارند احساس غرور مي کنم چون مي دانند ما براي پول بازي نمي کنيم و هميشه براي افتخار اين مملکت به ميدان مي رويم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: در حال حاضر استراحت مي کنم ولي چند پيشنهاد از تيمهاي اروپايي و عربي دارم که بايد آنها را بررسي کنم، چون در اروپا ليگهاي خوبي وجود دارد، اميدوارم که تصميم خوبي بگيرم.

2. 3 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (29th November 2013), s A r A (29th November 2013), zahralos (29th November 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده