حقيقي در جمع دوستان؛ دايي را عليه من پر کرده بودند!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: حقيقي در جمع دوستان؛ دايي را عليه من پر کرده بودند!

نام واقعی
    Ali
    استاتوس
    {--- PersPolis ---}
    شغل و حرفه
    محصل رشته ریاضی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

حقيقي در جمع دوستان؛ دايي را عليه من پر کرده بودند!

فقط چند روز از شروع بازيهاي نيم فصل اول گذشته بود که عليرضا حقيقي به عنوان آخرين صيد پرسپوليس راهي اين تيم شد تا نام او به عنوان دروازهبان دوم مطرح شود.

قط چند روز از شروع بازيهاي نيم فصل اول گذشته بود که عليرضا حقيقي به عنوان آخرين صيد پرسپوليس راهي اين تيم شد تا نام او به عنوان دروازهبان دوم مطرح شود. حضور حقيقي در جمع پرسپوليسيها باعث ناراحتي در دروازهبان ديگر و مربي دروازهبانها شد تا جايي که محمدي بعد از خط خوردنهاي مدام از ليست 18 نفره اعلام کرد ميخواهد براي بازي به تيمي برود که بتواند فيکس بازي کند اما اتفاق حاشيهاي که در جريان بازي دوستانه با ذوبآهن رخ داد و حقيقي با کاپشن داخل دروازه ايستاد سبب شد تا دايي او را در اختيار کميته انضباطي قرار دهد. حقيقي که با واسطهگري راهي پرسپوليس شده بود خيلي زود نامش در فهرست خروجي قرار گرفت تا سرنوشت او به کميته انضباطي کشيده شود. هر چند سنگربان پرسپوليس از حضور در کميته انضباطي خودداري کرد و مسئولين، اين جلسه و اعلام راي را به روز ديگري موکول کردند اما علي دايي دوباره به رويانيان و سعيد شيريني پيغام داد که به هيچ عنوان حقيقي را نميخواهد. حقيقي: دايي از من بدش نميآيد
    با آن که مدتها از ماجراي حقيقي ميگذرد اما او تاکنون قفل سکوتش را نشکسته و قصد ندارد در خصوص شرايطش و اتفاقاتي که طي چند روز گذشته برايش به وجود آمده صحبت کند. علاقه بيش از حد حقيقي به پرسپوليس باعث شد تا او پيشنهاد دو تيم سايپا و نفت تهران را رد و اعلام کند از رقابت نميترسد و آنقدر خوب تمرين ميکند تا بالاخره علي دايي را مجاب به بازي کند. اما نوع رفتار حقيقي باعث شد تا دايي از مدتها پيش او را زير ذرهبين بگيرد. چند روز پيش حقيقي در جمع دوستان و بازيکنان گفته رابطه من و دايي به قدري خوب بود که مطمئنم او هيچوقت از من بدش نميآمد. به خوبي ميدانم بعضي از دشمنانم و آنهايي که چشم ديدنم را در پرسپوليس نداشتند. طي چند روز اخير زير پاي دايي نشسته و او را عليه من پر کردند و اگر نه در يک بازي تدارکاتي که اهميت چنداني ندارد کاپشن پوشيدن من اهميتي نداشت.

دايي وساطت دوستش را هم قبول نکرد؟
    ميگويند تعدادي از دوستان مشترک دايي و حقيقي براي بازگشت دوباره او به پرسپوليس تلاششان را آغاز کردند. هر چند مسئولين خيلي جدي اين خبر را تکذيب کردند اما تماس پدر عليرضا حقيقي و بعضي دوستانش با بهمن دهقان باعث شد تا او طي جلسهاي از علي دايي بخواهد در خصوص حقيقي کوتاه بيايد و اين سنگربان را به تمرينات تيم برگرداند. وليکن وساطت دهقان هم کارساز نشد و علي دايي تنها در يک جمله به وکيلش گفت: اصلا حرفش را هم نزنيد، نميخواهم در اين مورد چيزي بشنوم. در اين بين يکي از مشتريان پر و پا قرص عليرضا حقيقي، مس کرمان است. بعد از مصدوميت شديد حسن رودباريان مسئولين مس دنبال جذب دروازهبان مورد غضب علي دايي هستند.

حقيقي ميتواند برود
    با مخالفت دوباره علي دايي مبني بر بازگشت حقيقي به تمرينات پرسپوليس. پرسپوليسيها گفتند رضايتنامه حقيقي را براي هر جا که دوست دارد صادر ميکنيم. يکي از مسئولين باشگاه پرسپوليس در خصوص شايعه تلاش حقيقي براي بازگشت به تمرينات اين تيم گفت: حقيقي تمام تلاشش را براي آمدن به پرسپوليس کرده اما ما نديديم که او براي بازگشت بخواهد تلاش کند. با دعوايي که بين حقيقي و دايي رخ داد اين سنگربان خودش هم علاقهاي به ادامه کار با پرسپوليس و دايي ندارد به همين دليل او هر جا که بخواهد ميتواند برود و اين که او چه طور و کجا ميخواهد برود ديگر به باشگاه ربطي ندارد.

بارساپولیس....

2. 4 کاربر مقابل از ALIFCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (29th November 2013), A_MI_N (29th November 2013), elɴαz-нαɢнιɢнι (29th November 2013), Mohammadreza (29th November 2013)

نام واقعی
    Ali
    استاتوس
    {--- PersPolis ---}
    شغل و حرفه
    محصل رشته ریاضی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
    یاد شده