مسلمان: استقلاليام؟ نه تکذيب ميکنم!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مسلمان: استقلاليام؟ نه تکذيب ميکنم!

نام واقعی
    Ali
    استاتوس
    {--- PersPolis ---}
    شغل و حرفه
    محصل رشته ریاضی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

مسلمان: استقلاليام؟ نه تکذيب ميکنم!

محسن مسلمان اولين بازي خود را با پيراهن پرسپوليس مقابل تراکتورسازي تبريز انجام خواهد داد.

محسن مسلمان اولين بازي خود را با پيراهن پرسپوليس مقابل تراکتورسازي تبريز انجام خواهد داد. حرکت جنجالي اين بازيکن در فصل گذشته مقابل تيم تبريزي باعث شد تا براي سفر به اين شهر دچار ترديد و دلهره شود. بنابراين مسلمان چند روز قبل از شروع بازي از طرفداران تراکتورسازي عذرخواهي کرد تا اميدوار باشد که آنها نيز حرکت او را فراموش کنند. گفت و گوي او را با90 بخوانيد.
    90: براي بازي با تراکتورسازي آماده هستيد؟
    بله، در شرايط بسيار خوبي به سر ميبريم، بچهها خيلي عالي تمرين ميکنند بايد تراکتورسازي را ببريم تا بتوانيم به مقام قهرماني دست پيدا کنيم. تراکتورسازي هم يکي از بهترين تيمهاي ليگ برتر است و يکي از مدعيان کسب عنوان قهرماني به شمار ميرود. بايد در اين فينال زودهنگام به موفقيت دست پيدا کنيم.
    90: در مصاحبهات از هواداران تبريزي عذرخواهي کردي، با اين حال نميترسي جو عليه تو شود؟
    آن قضيه تمام شد و رفت. من هم بازيکن بيتجربهاي نيستم. در رسانهها از هواداران تبريزي بارها عذرخواهي کردم. حالا ديگر نميدانم چه اتفاقي قرار است برايم در تبريز بيفتد. ديگر مهم نيست هر چه ميخواهد بشود. در اين ديدار فقط برد پرسپوليس برايم مهم است و به جز پيروزي تيمم به چيز ديگري توجه نميکنم.
    90: گويا علي کريمي به اين بازي نميرسد؟
    علي کريمي يکي از بهترين فوتباليستهاي ايران به شمار ميرود که اگر در اين ديدار باشد. قطعا شاهد يک بازي زيبا خواهيم بود. حضور اين بازيکن ميتواند به جذابيتهاي فوتبال اضافه کند اما غيبت کريمي براي ما خوب و براي تراکتور بد تمام شد. هر چند که هنوز غيبت او صد در صد شده است و از حالا نميتوان گفت کريمي به بازي نميرسد.
    90: آن طور که از صحبتهايت پيدا است اميد فراواني براي پيروزي در اولين بازي داريد؟
    قطعا بازي سختي است. همان طور که گفتم تراکتورسازي يکي از تيمهاي موفق و بزرگ ليگ به شمار ميرود. با آنکه شرايط بسيار سخت است اما تيم ما پرسپوليس است و بايد بتوانيم سه امتياز حساس اين ديدار را از آن خود کنيم.
    90: درست است که ته دلت استقلالي هستي؟
    خير، اصلا چنين چيزي صحت ندارد، اگر پرسپوليس را دوست نداشتم هيچ وقت به اين تيم نميآمدم. اصلا تا حالا حرفي از استقلال و علاقهام به اين تيم نزدم. بنابراين تکذيب ميکنم، پرسپوليس و هوادارانش را دوست دارم و با تمام وجودم براي تيم محبوبم بازي ميکنم.
    90: اما ميگويند خانوادهات به خصوص مادرت استقلالي هستند و از پرسپوليسي شدن تو چندان خوشحال نيستند؟
    خير، چنين چيزي نيست، همه خانواده من پرسپوليسي هستند و از اينکه من در تيم بزرگي مانند پرسپوليس بازي ميکنم خوشحالم. آنها هر جا من باشم طرفدار آن تيم هستند.
    90: نظرت در مورد غيبت صادقيان چيست؟
    متاسفانه پيام در اين بازي حضور ندارد. او بازيکن بسيار خوبي است. اما بدليل سه کارته شدن به تراکتورسازي نميرسد. مطمئنم بقيه بچهها ميتوانند غيبتش را جبران کنند. پرسپوليس متکي به نفر و شخص خاصي نيست بلکه ما يک تيم هستيم و همه براي موفقيت پرسپوليس تلاش ميکنيم. اما با اين حال اگر پيام حاضر بود خيلي خوب ميشد.
    90: صادقيان گفته مسلمان با من هماهنگ است بهتر است او با بقيه بازيکنان مچ شود؟
    پيام درست گفته، از بچگي با پيام بوديم و هيچ مشکل خاصي نداريم. من و صادقيان مانند دو تا برادر ميمانيم که چه در ميدان و چه بيرون از مستطيل سبز با يکديگر خوبيم. اميدوارم در هفتههاي بعدي بتوانيم اين هماهنگي را ثابت کنيم.
    90: در اولين بازي ميتواني جاي او را بخوبي پر کني؟
    انشاا... که در اولين آزمون سر بلند از ميدان خارج شوم.
    90: گويا دايي به تو و حاتمي گفته از جيب خودم پولتان را ميدهم؟
    حرفي در اين خصوص ندارم. چرا که قراردادم با ذوبآهن است و پول پرسپوليس به من نميرسد و از لحاظ مالي اين طور مسائل ربطي به من پيدا نميکند.
    90: يعني هيچ پولي از ذوبآهن نميگيري؟
    خير، من چيزي نميگيرم. به عنوان بازيکن قرضي به پرسپوليس آمدم و به جايم ميلاد غريبي به ذوبآهن رفته است. بر سر مسائل مالي بايد مسئولين در تيم پرسپوليس و ذوبآهن توافق کنند. آنها هر چه بگويند همان است.
    90:راستي اختلاف با لوکا را فراموش کردي؟
    من با کسي مشکلي نداشتم، همه چيز تمام شد و رفت الان و در حال حاضر بازيکن پرسپوليسم، نميخواهم به گذشتهها فکر کنم. اما اينکه ميگفتند با لوکا اختلاف داشتم درست نيست و من با کسي هيچ مشکلي و اختلافي نداشتم.
    90: قرار است در چه پستي بازي کني؟
    هنوز نميدانم. هر جا که علي آقا صلاح بداند بازي ميکنم.
    90: يعني در اين چند وقت گذشته نفهميدي کجا ميخواهي به ميدان بروي؟
    خير، متوجه نشدم.
    90: سينا عشوري گفته از همين حالا به محسن مسلمان ميگويم که در بازي با ذوبآهن جلوي من حاضر نشود؟
    سينا مثل داداشم است و من خيلي دوستش دارم. دوران بسيار خوبي را با عشوري و بقيه بازيکنان ذوبآهن گذرانم هيچ وقت دوستانم و اين خاطرات شيرين را فراموش نميکنم. سينا شوخي کرده است.
    90: از پرسپوليس به جام جهاني برزيل ميروي؟
    تمام تلاشم را ميکنم که باشم، طبيعتا هر بازيکني آرزو دارد در جام جهاني حضور داشته باشد من هم قصدم اين است با ارائه بهترين بازي در پرسپوليس يکي از مسافران تيمملي در برزيل باشم.
    90: بعد از پايان فصل در پرسپوليس ميماني؟
    نميدانم، بستگي به توافق در باشگاه دارد، بعد از پايان نيم فصل مشخص ميشود.
    90: در مورد پيراهن شماره 77؟
    از آن جا که پيراهن شماره ده بر تن غلامرضا رضايي بود قانون اجازه نميداد بازيکن ديگري تا پايان فصل اين شماره را بپوشد براي همين من هم شماره 77 را انتخاب کردم.
    بارساپولیس....

2. 2 کاربر مقابل از ALIFCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (29th November 2013), عشقه سرخ (29th November 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده