انصاريفرد: از پرسپوليسيها عذرخواهي ميکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: انصاريفرد: از پرسپوليسيها عذرخواهي ميکنم

 1. #1


  محل سکونت
  وسط ناکجا آباد
  نام واقعی
  Ali
  استاتوس
  {--- PersPolis ---}
  شغل و حرفه
  محصل رشته ریاضی
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  279
  تشکر
  179
  تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  انصاريفرد: از پرسپوليسيها عذرخواهي ميکنم

  مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز ميگويد اين تيم با ستارههايي که امسال دارد ميتواند قهرمان ليگ برتر شود. او همچنين دوست ندارد ايران در جام جهاني با تيمهاي اول رنکينگ فيفا هم گروه شود.  کريم انصاري فرد درباره ديدار روز گذشته (جمعه) برابر پرسپوليس، شرايط خود در ليگ برتر، وضعيتش براي آقاي گلي، علاقه خود براي حضور در جام جهاني و نظرش درباره گروه ايران در جام جهاني پيشرو صحبت کرد.

  * در هفته نخست نيم فصل دوم پرسپوليس را برديد.


  - به نظرم بازي خوبي بود. هر دو تيم براي صدرنشيني تلاش ميکردند. باران هم باريده بود و بازي جاندار و جنگندهاي شاهد بوديم. عملکرد فني خوبي که ميشد از دو تيم در اين بازي ديد به علت بارش باران کمي افت کرده بود و زمين لغزنده بود، اما خدا را شکر در زمين خودمان برنده شديم و اين سه امتياز براي ما خيلي حياتي بود. دل هوادارانمان شاد شد و اين بازي شش امتيازي را به سود خود به پايان رسانديم. به نظر من ديداري نبود که کسل کننده باشد و يکي از بهترين هاي بازي ليگ را شاهد بوديم.


  * روي يک صحنه در نيمه اول داور به تو کارت زرد نشان داد، اما تو معتقد بودي که آن پنالتي بود.


  - داور خطاي هند من را گرفته بود و فکر ميکنم 100 درصد اشتباه کرد، چرا که توپ اصلا به دست من نخورده بود.


  * به نظر ميرسيد انگيزه خاصي از بازي مقابل پرسپوليس داري.


  - من در همه بازيها انگيزه دارم. سال جام جهاني است و سعي ميکنم در هر بازي بهترين عملکرد را داشته باشم. اين طور نبود که انگيزه خاصتري مقابل پرسپوليس داشته باشم. من در اين تيم يک سال حضور داشتم و دوستان خوبي در آنجا دارم. دايي مربيام بوده و با وجود اين که ميگويند در ابتداي فصل رابطه ما شکر آب شده، اما اين واقعيتهاي فوتبال است. من در هر بازي انگيزه دارم و در بازي پرسپوليس همه بازيکنان انگيزه خاصي داشتند و نه تنها من. با لطف خدا توانستيم از اين بازي سر بلند خارج شويم.


  * قبول داري درگيريهاي بازي کمي غير معمولي شده بود و بازيکنان به هم سيلي هم مي زدند؟


  - من که به کسي سيلي نزدم. من با همه بازيکنان پرسپوليس صميمي هستم چه در تيم ملي و چه در پرسپوليس با هم شوخي داشته و داريم. شايد يکسري درگيريها در فوتبال باشد. اما اينها طبيعي است، چرا که فوتبال يک ورزش فيزيکي است، اما اگر من در صحنهاي بد خطا کردم و يکسري اعتراضات شد از همه عذرخواهي ميکنم. هر چه بود تمام شد و اين زيباييهاي فوتبال است. من به هيچ کس نه بياحترامي کردم و نه حرفي زدم. اگر کسي از من چيزي به دل گرفته از همه آنها عذرخواهي ميکنم. حتي اگر از سوي ساير بازيکنان هم صحبتي شده عذرخواهي ميکنم. البته هواداران مان هم خيلي خوب بودند و فقط تيم خودشان را تشويق کردند. اما اگر حرف و حديثي بوده باز هم عذرخواهي ميکنم.

  * بعد از اين که گل زدي استارت زدي که خوشحالي کني، اما يک لحظه ايستادي دليلش چه بود؟


  - بازي حساسي بود. وقتي گل زدم آمدم خوشحالي کنم، اما يک لحظه فهميدم که تيم مقابل پرسپوليس است. سال گذشته از پرسپوليس پول گرفتم و اين پول را در زندگي ام استفاده کردم. حتي اگر مقابل سايپا هم گلزني کنم خوشحالي نميکنم. سال بعد اگر يک درصد هم در تراکتورسازي نبودم و در فوتبال ايران بودم، وقتي به اين تيم گل بزنم خوشحالي نميکنم. من اخلاقم اين است. قصدم اين نيست که خودم را پيش کسي عزيز کنم. قبل از اين که به تراکتورسازي بيايم پرسپوليسي بودم و تصميم گرفته بودم اگر گل زدم خوشحالي نکنم.  * پيش از شروع بازي چند ثانيه با علي دايي صحبت کردي. به هم چه گفتيد؟


  - دايي مربي من بوده و از همه مهمتر همشهري من است. اگر هم کدورتي وجود داشته باشد که نيست وظيفه من است که به او احترام بگذارم. علي آقا بزرگ من است و من در اين فوتبال تحت هيچ شرايطي با هيچ کسي مشکلي ندارم.


  * با گلي که به پرسپوليس زدي، در رقابت براي آقاي گلي باقي ماندي.


  - همه بازيکنان تلاش ميکنند تا آقاي گل شوند. اما مردم عزيز تبريز به دنبال اين هستند که تيمشان قهرمان شود و انشاءالله قهرمان ليگ برتر مي شويم و اين قهرماني برايم از آقاي گلي بسيار با ارزشتر است. دست هوادارانمان را ميبوسم، چرا که در باران تا آخرين لحظات ما را تشويق کردند و تراکتورسازي را تنها نگذاشتند.


  * فکر مي کني تراکتورسازي ميتواند قهرمان شود؟


  - امسال رقابت خيلي سخت است. رقباي ما با هم يک يا دو امتياز فاصله دارند. ما بايد همين روند را ادامه دهيم. شما ممکن است يک هفته ببريد و صدرنشين شويد، اما هفته بعد با يک تساوي چهار پله پايين بياييد. بايد بتوانيم اين شرايط را با کمک هواداران حفظ کنيم و به جايگاهي که آنها ميخواهند برسيم.


  * فکر مي کني چه تيمهايي مدعي کسب عنوان قهرماني هستند؟


  - به نظر من همان پنج تيم بالاي جدول. من به همه تيمهاي حاضر در ليگ احترام مي گذارم، اما شرايط فعلي جدول به گونهاي است که پنج تيم بالاي جدول ميتوانند مدعي باشند.


  * تراکتورسازي تيم پر ستارهاي است، اما در ابتداي فصل صحبتهايي مبني بر نتيجه نگرفتن تيمتان وجود داشت.


  - تيم ما به لحاظ جابجايي در ابتداي فصل مشکلات زيادي داشت و هماهنگي بازيکنان با يکديگر کار سختي بود. الان هم چند بازيکن مصدوم داريم که مهرههاي تاثيرگذاري هستند، مثل محمد ابراهيمي و محسن ربيع خواه و محمد ايران پويان. با اين حال ما تيم پر ستاره و پرطرفداري هستيم و من در اين چند وقت فهميدهام که تماشاگران عاشق تراکتورسازي هستند و هر بازيکني که به تراکتورسازي بيايد برايشان فرقي نميکند. مهم نتيجه گرفتن تراکتورسازي است. آنها به تيمشان خيلي تعصب دارند و مثل هواداران پرسپوليس و استقلال عاشق تيمشان هستند. تراکتورسازي تيم ريشهداري است که ميتواند جزو مدعيان قهرماني باشد.  * در ابتداي فصل صحبت از ترانسفر شدن تو به اروپا بود و حتي گفته ميشد از بوخوم پيشنهاد داشتي. بالاخره لژيونر مي شوي؟  - قسمت بود که در ابتداي فصل تراکتورسازي شوم و از اين بابت خدا را شکر ميکنم. سال حضور در جام جهاني است و اگر خدا بخواهد اميدوارم تيم ملي بعد از جام جهاني بيشترين لژيونر را داشته باشد. بازيکنان جوان در تيم ملي مثل من زياد هستند.


  * کمي درباره تيم ملي صحبت کنيم. چرا مثل قبل در ترکيب ثابت کيروش نيستي؟


  - من هميشه تابع کيروش هستم. تمام تلاشم را در تمرينها ميکنم و فکر ميکنم سرمربي تيم ملي در تمرينها از من راضي بوده است. همه چيز دست خداست و من بايد تلاش کنم. اميدوارم تلاشهايم يک روز جواب دهد.  * به نظر ميرسد با حضور قوچان نژاد در خط حمله تيم ملي کارت براي فيکس شدن سخت شده است.


  - بله! قوچان نژاد خيلي خوب کار کرده، اما من در کنار او اميدوارم به چيزي که در جام جهاني ميخواهم برسم. اهدافي در جام جهاني دارم که بعدا درباره آنها صحبت ميکنم.


  * تيم ملي فوتبال ايران پس از چند سال به رتبه اول آسيا در رنکينگ فيفا رسيد.


  - اول از همه بايد بگويم حق دوست صميمي من جواد نکونام و کاپيتان تيم ملي بود که بهترين بازيکن فوتبال آسيا ميشد، چرا که عملکردش در اين چند وقت اخير هم در تيم ملي و هم در استقلال خوب بود. او با استقلال به جمع چهار تيم برتر آسيا رسيد. با اين حال خدا را شکر ميکنم که تيم ملي به رتبه اول آسيا رسيده و از همه بازيکنان و مسئولان بايد تشکر کرد. اين موضوعي است که بعد از چند سال براي ما اتفاق افتاده است. حتي هواداراني که در مقدماتي جام جهاني به ورزشگاه مي آمدند و از ما حمايت ميکردند در اين صعود سهم دارند . فکر ميکنم که اين عزم ملي بود اتفاق افتاد، اميدوارم باز هم بدرخشيم و تيم اول آسيا باقي بمانيم و بهترين نتايج را در بازيهاي جهاني و آسيايي به دست بياوريم.

  * تيمهاي آسيايي در يکي، دو ماه گذشته نتايج متفاوتي گرفته است. اردن از اروگوئه پنج گل خورد، اما در آن سو ژاپن مقابل بلژيک و سوئيس عملکرد خوبي داشت. فکر مي کني ايران چه عملکردي در جام جهاني داشته باشد؟


  - بايد قبول کنيم که از نظر امکانات از کره و ژاپن عقب هستيم. مسئولان ما هم اين را ميدانند و اميدوارم مشکلاتمان برطرف شود . تيم ملي بايد بازيهاي دوستانه زيادي انجام دهد تا در بازيهاي جام جهاني زنگ تفريح نباشيم. همه بازيکنان تيم ملي از جان مايه ميگذراند تا بتوانند در جام جهاني عملکرد خوبي داشته باشند و نتايجي در شأن نام ايران بگيرند. فکر ميکنم که بايد بيشتر کار کرد. مسئولان هم زحمت مي کشند، اما همه بايد دست به دست هم دهيم تا تيم ملي با آمادگي بيشتري در جام جهاني به مصاف رقبا برود.

  * جمعه اين هفته گروه بندي مسابقات جام جهاني مشخص ميشود و حريفان ايران هم تعيين ميشوند.


  - در جام جهاني قرعه سخت و آسان وجود ندارد. همه تيمها در گروههاي سختي حضور داشتند و توانستهاند از آن گروهها صعود کنند. مثلا تيم پرتغال در مرحله پليآف به جام جهاني رسيد يا سوئد حذف شد. اين نشان ميدهد که همه تيمها خوب هستند و همه بازيها دشوار است. اميدوارم در برزيل عملکرد خوبي داشته باشيم، با وجود اين که تورنمنت دشواري در انتظارمان است.


  *اگر قرار بود خودت هم گروهيهاي ايران را انتخاب کني چه تيمهايي را ترجيح مي دادي؟


  - هر چقدر به تيمهايي که رنکينگ بالاتري در فيفا دارند نخوريم بهتر است، چرا که قطعا کار سختي پيشرو خواهيم داشت.


  * احتمال دارد ايران در يک گروه خيلي ضعيف و يک گروه قوي قرار بگيرد.


  - انشاءالله که با تيمهاي آسانتري روبرو شويم. درست است که بازي با تيمهاي قدرتمند فوتبال جهان مثل برزيل، آرژانتين، اسپانيا و غيره باعث ميشود فوتبال ايران را بيشتر ببينند، اما اميدوارم قرعه ما به گونهاي شود که در جام جهاني زنگ تفريح نشويم. اميدوارم به اين چهار – پنج تيم بالاي رنکينگ نخوريم و بازيهاي خوبي را در جام جهاني به نمايش بگذاريم.
  بارساپولیس.... 2. 9 کاربر مقابل از ALIFCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (30th November 2013), A_MI_N (30th November 2013), H!dden (30th November 2013), IMAN (30th November 2013), KhanoOmi (30th November 2013), s A r A (30th November 2013), SaRa-MoHsEn (30th November 2013), shabnam12-8 (1st December 2013), UniQue (1st December 2013)

 3. #2


  نام واقعی
  pari
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  3,561
  تشکر
  5,432
  تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
  Blog Entries
  2
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  دهنتو بببند .. هوادارای تراکتورو پشت خودت دیدی هار شدی بدبخت !!! ...حالم ازت بهم میخوره ... نمیشه که هر غلظی خواستی بکنی بعد بیای معذرت خواهی ؟!!!!

 4. کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  UniQue (1st December 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  ♥Shahsavar♥
  نام واقعی
  Mila Dam
  استاتوس
  Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
  شغل و حرفه
  دانشجو عمران
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  4,685
  تشکر
  6,728
  تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  خفه شو عن صاریفرد بدبخت!!!!!!!
  خیلی نمک نشناسی  soltan cr7


 6. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  KhanoOmi (30th November 2013), UniQue (1st December 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  تو کامپیوترم ی درایو کلا به تو اختصاص داره!
  انقدر عاشقت بودم!
  ولی فک نمیکردم اینطوری باشی!

 8. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  UniQue (1st December 2013)

 9. #5


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  کو عکس


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 10. #6


  محل سکونت
  Perspolisfc.net/forum
  نام واقعی
  Mohammadreza
  استاتوس
  من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
  شغل و حرفه
  هیچی بیکار!
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,654
  تشکر
  5,837
  تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 51 تاپیک
  دیگه فایده ای نداره آقا کریم!

  خودتو نشون دادی


 11. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  UniQue (1st December 2013)

 12. #7


  محل سکونت
  دبي
  نام واقعی
  مريم
  استاتوس
  ReD 9
  شغل و حرفه
  در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,899
  تشکر
  2,737
  تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  کاش به جای جدایی مردن بود ،


  چون مردن یک لحظه است

  و

  جدایی


  ذره ذره مردن .

 13. #8


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  24 ابدی
  استاتوس
  24 ابدی
  شغل و حرفه
  .
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  7,935
  تشکر
  24,878
  تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 52 تاپیک
  متاسفم برات بچه


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا