گيگز: از بازنشستگي مي ترسم !

هافبک ولزي و 40 ساله تيم فوتبال منچستريونايتد در مصاحبه اي گفت از بازنشستگي مي هراسد !

رايان گيگز در مصاحبه با شبکه بي بي سي ادعا کرد علت اينکه با وجود سن بالا همچنان به بازنشستگي فکر نمي کند ، ترس از آينده است.

روزنامه ديلي اکسپرس انگليس نوشت گيگز که رکورد بازي در تيم شياطين سرخ منچستر را با 953 مسابقه در اختيار خود دارد گفت :« البته هر شروعي پاياني را در پي دارد و اين اتفاق جديدي نيست و براي من هم روزي زمان خداحافظي فرا خواهد رسيد اما من از آن لحظه واقعا مي ترسم و به همين دليل مي خواهم همچنان در ميدان بمانم و به پيروزي برسم.»

گيگز در قسمت ديگر اين مصاحبه درباره نقش سر آلکس فرگوسن در پيشرفت دوران بازيگري خود گفت :«بازي در منچستريونايتد بخش عمده اي از زندگي مرا تشکيل داده است و فرگوسن در اين بخش تاثير انکار پذيري داشت.او هميشه به دنبال پيروزي بود و ما واقعا خوش شانس بوديم که با چنين مربي بزرگي کار کرديم.»

گيگز تاکيد کرد منچستريونايتد با وجود نتايج نه چندان جالب در فصل جاري همچنان به فکر قهرماني در ليگ برتر است و نتايج خوب اين تيم رفته رفته شکل مي گيرد.وي همچنين گفت ديويد مويس سرمربي کنوني تيم در زمان حضور در اورتون کارهاي بزرگي انجام داده است و افزود :« من همواره براي انجام دستورات او آماده هستم.»