سرمربي منچسترسيتي از عملکرد تيمش در ديدار برابر سوانسي راضي است. او گفت مهمترين چيز در حال حاضر براي تيم او پايان دادن به نتايج بعد خارج از خانه است.

منچسترسيتي در هفته سيزدهم ليگ برتر انگليس با سه گل سوانسي را شکست داد تا با 25 امتياز fi رده سوم جدول ردهبندي صعود کند.

مانوئل پيگريني، سرمربي شيليايي منچسترسيتي پس از پيروزي برابر سوانسي، گفت: سوانسي از بهترين تيمهاي ليگ برتر انگليس است. اگر در نيمه دوم انتحاري بازي نميکرديم نميتوانستيم اين پيروزي پر گل را به دست آوريم. سوانسي تيم خوب و سختکوشي است. احساس ميکنم اين تيم پس از منچسترسيتي بيشترين مالکيت توپ را در اختيار دارد. در کل از اين پيروزي بسيار خوشحال هستم. خوشحالتر هستم که توانستيم دروازه خود را بسته نگه داريم.

منچسترسيتي در فصل جاري ليگ برتر انگليس در ورزشگاه خانگي خود نتايج بسيار خوبي کسب کرده است. اين تيم در هر هفت ديدار خانگي خود به پيروزي رسيده است، اما در ديدارهاي خارج از خانه عملکرد ضعيفي داشته و از شش بازي چهار بار طعم شکست را چشيده است که اين اصلا نميتواند نتايج خوبي براي اين تيم باشد.

پيگريني اعتراف کرد که نگران بازيهاي خارج از خانه تيمش است. او گفت: مهمترين چيز در شرايط کنوني براي ما پايان دادن به نتايج بد خارج از خانه است. اميدوارم در دو ديدار آينده خود به پيروزي برسيم و در بحران بازيهاي خارج از خانه پايان دهيم.

منچسترسيتي در آخرين بازي هفته چهاردهم ليگ برتر انگليس چهارشنبه شب مهمان وست برومويچ است.