سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: باشگاههاي زيادي خواهان جذب آرش افشين هستند اما فعلاً بحث جدايي او مطرح نيست.

محمد فرامرزي در مورد تساوي بدون گل تيمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بعد از انجام يک بازي خوب مقابل فولاد خوزستان بازيکنان انگيزه بسيار زيادي دارند. تمريناتمان را به خوبي و با برنامه انجام داديم و آماده هستيم مقابل استقلال عملکرد خوبي داشته باشيم.

به گزارش فارس،وي در مورد اينکه آيا ميتوانند پيروزي بازي مرحله رفت را تکرار کنند، خاطر نشان کرد: کاري به ديدار رفت ندارم، آن مسابقه شرايط خاصي داشت اکنون تمرينات بسيار خوبي انجام داديم و پس از برگزاري يک اردوي مناسب آماده ميشويم تا در اين ديدار بتوانيم 3 امتياز را کسب کنيم. براي پيروزي به مصاف استقلال ميرويم.

فرامرزي در مورد اينکه آيا جدايي جالوويچ قطعي شده است، اظهار داشت: جدايي اين بازيکن از جمع سپاهان قطعي نشده است اما ممکن است در نقل و انتقالات خارجي اين بازيکن را از ليستمان خارج کنيم.

سرپرست سپاهان در مورد اينکه آيا قصد جذب مهاجم خارجي را دارد، عنوان کرد: با توجه به نياز تيم طبيعتاً در منطقهاي که نياز به حضور بازيکن داريم يار جديدي جذب خواهيم کرد.

وي در مورد غيبت آرش افشين در تمرين امروز سپاهان تأکيد کرد: اين بازيکن کسالت دارد و به همين خاطر با اجازه کادر فني در تمرينات حاضر ميشود.

فرامرزي در مورد اينکه گفته ميشود زلاتکو کرانچار به افشين اجازه جدايي داده و قرار است او از سپاهان جدا شود، اظهار داشت: اين بازيکن درخواستهاي متعددي دارد و چند باشگاه خواهان جذب او هستند. بحث جدايي فعلا مطرح نيست و باشگاه در اين مورد تصميم ميگيرد. فعلاً چيز خاصي مطرح نشده است.