شيريني: در تيم دايي اعتراض معني ندارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شيريني: در تيم دايي اعتراض معني ندارد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

شيريني: در تيم دايي اعتراض معني ندارد

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مردم و هواداران هم خلعتبري را ميشناسند، روحيات او به اعتراض کردن نميخورد.

سعيد شيريني اظهار داشت: من براي تمام رسانههاي ورزشي احترام خاصي قائل هستم و همواره تلاش کردم با وجود تمام انتقادها که گاهي اوقات غيرمنصفانه بود پاسخگوي رسانهها باشم. چون رسانهها يکي از ارکان بزرگ خانواده فوتبال هستند.

به گزارش فارس، وي افزود: اما متأسفانه چند وقتي است برخي دوستان از قول بازيکنان پرسپوليس مصاحبههاي خيالي به بهانه اينکه پرسپوليس را به هم بريزند، ميزنند، البته قبل از هر چيز اين مصاحبههاي خيالي اعتبار همان رسانه را زير سؤال ميبرد. مثلاً همين امروز از قول خلعتبري نوشتند که دايي چرا من را تعويض ميکند و آن را به صحبت در گوشي نسبت دادند. من با شناختي که از خلعتبري دارم و با توجه به اينکه همواره کنار آنها حضور داشتم مطمئن بودم او چنين حرفي را نزده و روحيات او به اعتراض کردن نميخورد.

سرپرست قرمزپوشان خاطرنشان کرد: مردم و هواداران هم خلعتبري را ميشناسند و ميدانند که او براي حضور در پرسپوليس و همکاري با دايي در بدو ورودش به پرسپوليس يک کلام درباره پول حرف نزد و شرطي نگذاشت و ميدانستم او چنين حرفي نميزند و در نهايت با توجه به مصاحبه خود خلعتبري هم مشخص شد که اين حرفها را نزده است.

شيريني خاطرنشان کرد: از دوستان رسانهاي تقاضا دارم مانع انتشار چنين مصاحبههاي خيالي شوند، البته باز هم تأکيد ميکنم که با اين قبيل حرکات آرامش پرسپوليس هرگز به هم نميريزد ولي نگاه به آن رسانهها منفي ميشود و احترام متقابل ميان پرسپوليس و بعضي رسانهها کمرنگ ميشود.

وي يادآور شد: دايي جدا از اقتداري که دارد با تکتک بچهها رفيق است و حتي بچهها وقتي مشکل شخصي دارند آن را به راحتي با سرمربي تيم خود در ميان ميگذارند. پس من اميدوارم که برخي رسانهها جداً از اين کار خودداري کنند تا خداي نکرده احترامهاي متقابل از بين نرود.

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (3rd December 2013)