سایت گل- سرخیو راموس ستاره اسپانیایی باشگاه رئال مادرید که این روزها زیر ذره بین رسانه های خبری قرار دارد برای نشان دادن ارتباط خوب و صمیمانه اش با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی در پایان بازی شنبه شب پیراهنش را به پرس هدیه داد. او با این کار قصد داشت تا به گمانه زنی ها و تردیدهایی که درمورد تیره شدن ارتباطش با فلورنتینو پرس به گوش می رسید وانتشار تصاویری مبنی بر بی محلی او به پرس پایان دهد
مدافع باتجربه و کاپیتان رئال در جریان بازی دیشب این تیم مقابل وایادولید در صحبت هایی اعلام کرده که ارتباطش با فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی فوق العاده است ودر میکسد زون دراین باره به صحبت پرداخت:
*هدیه پیراهن به پرس: من رابطه فوق العاده ای با رئیس باشگاه دارم ولی اختلاف نظرهایی هم وجود دارد. چه کسی است که با پدرش یا با اعضای خانواده اش اختلاف نظر نداشته باشد؟ تنها چیزی که می توانم بگویم این است که این اختلاف نظر برسرمسائل مالی یا قراردادم نبوده.رابطه من با فلورنتینو پرس فوق العاده است و می خواهم پیراهنم را به او هدیه دهم. چون فراموش نمی کنم که چه کسی مرا به رئال مادرید آورد.شاید او از این کار سورپرایز شود
*قرارداد با رئال: باز هم تاکید می کنم که اختلاف نظر من با پرس برسرقراردادم نبوده.هنوز سه سال دیگر از قراردادم باقی مانده و درکمال آرامش هستم و تمایلی برای ترک رئال ندارم. حس می کنم که موقعیت خوبی دارم و اگر بتوانم می خواهم درهمین جا از فوتبال خداحافظی کنم. نمی گویم که این اختلاف نظرها برسرچه بوده؛چون موضوعی کاملا شخصی است ولی می توانم بگویم که ارتباط ما فوق العاده است. من فراموش نکرده ام که چه کسی رئیس باشگاه است و چه کسی اینجا حکمرانی می کند
*دریافت پیشنهادات: من به دنبال پیشنهادات دریافتی نیستم. اینها ساخته ذهن خبرنگاران است
*صلح در رئال: می توان اختلافات را برطرف کرد.هیچ بحرانی در کار نیست. می گفتند که من با پرس سلام و احوالپرسی نکرده ام ولی در آن لحظات که تصاویر ثبت شده، ناگهان ایسکو مرا صدا کرد و من سرم را برگرداندم. همین. اگر موضوعی در میان بود، حتما می گفتم
*انتقادات وارده: بعضی از انتقادات ویران کننده اند و برخی دیگر سازنده. انتقادات سازنده به توکمک می کنند تا بهتر شوی
*بازی عجیب: هیچ وقت در برنابئو احساس راحت نبودن، نداشته ام. در بازی شنبه هم مورد محبت هواداران قرار داشتم
*شروع بد: قرار گرفتن در ریتم ایده آل برایم کمی سخت بود و می دانم که می توانم خیلی بهتر از اینها کار کنم.