شاهرودي: پيراهن مالديني سهم من بود نه رافت!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شاهرودي: پيراهن مالديني سهم من بود نه رافت!

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

شاهرودي: پيراهن مالديني سهم من بود نه رافت!

رضا شاهرودي مدافع سالهاي نه چندان دور پرسپوليس به همراه تيم پيشکسوتان به ورزشگاه آزادي رفت و قصد داشت به عنوان مدافع چپ دستکم يک نيمه بازي کند اما بدن ناآماده و گرم نشده قادر به تحمل فشار شوتزني نبود و در نهايت شاهرودي با يکي دو دقيقه بازي اين تيم را ترک کرد.
    عشق شهرتها اين پيراهن را ميخرند

رضا شاهرودي مدافع سالهاي نه چندان دور پرسپوليس به همراه تيم پيشکسوتان به ورزشگاه آزادي رفت و قصد داشت به عنوان مدافع چپ دستکم يک نيمه بازي کند اما بدن ناآماده و گرم نشده قادر به تحمل فشار شوتزني نبود و در نهايت شاهرودي با يکي دو دقيقه بازي اين تيم را ترک کرد. نقطه نظرات شاهرودي درمورد حواشي فوتبال ما و اين ديدار سمبليک به شرح ذيل است.
    90: اين بازي چقدر حرف و حديث داشت؟
    به هر حال از آنجايي که اين ديدار يک ديدار خاص و با توانايي جذب تماشاگر بالا بود بيشتر از ديدارهاي معمولي ليگ به چشم آمد. شما ديديد طرفداران چگونه از ديدار ما با ميلانيها استقبال کردند و ديدار استقلال با گسترش چقدر تماشاگر داشت . مردم دنبال فوتبال خوب و قشنگ هستند و هر کجا اين امکان فراهم باشد تا يک ديدار تماشايي را ببينند حتي دست به جيب هم ميشوند.
    90: حضور احتمالي عابديني در پرسپوليس چگونه ارزيابي ميکنيد و مثلا حضور ايشان يادآور چه خاطراتي ميشود؟
    راستش اينکه عابديني در پرسپوليس مديرعامل شود يا رويانيان زياد تفاوت نميکند يک بار سياست بر حمايت از رويانيان است و يک بار هم افرادي به راس کار آمدهاند که از عابديني طرفداري ميکنند.
    90: و خاطره مربوط به عابديني؟
    راستش هر دفعه عابديني را ديدم و يا حتي صدايش را شنيدم ياد دوراني افتادم که به همراه افشين پيرواني براي حضور در تيم هايدوک اشپيلت کرواسي رفته بوديم که اين باشگاه کروات از لحاظ مالي در مضيقه بود و پول کافي براي عقد قرارداد با ما نداشت من هم از همان جا به اکتاي ازمير ترکيه رفتم و شش ماه بازيکن اين تيم شدم.
    90: موافقي برويم سراغ حاشيههاي ديدار پيشکسوتان پرسپوليس و آث ميلان؟
    چرا که نه...؟
    90: خط زدن هاشمينسب را چگونه توجيه ميکني؟
    خوب شد پروين، هاشمينسب را خط زد وگرنه حضورش در پرسپوليس حتما با مشکل مواجه ميشد و تيم را به هم ميريخت. نميدانيد روز آخر تمرين چقدر حرف و حديث داشت و چقدر به حاضران استرس وارد شد.
    90: و پيراهن مالديني در دست رافت؟
    اين پيراهن سهم من بود و اگر مصدوم نشده بودم نميگذاشتم کسي با اين بازيکن تعويض پيراهن کند. من مصدوم شدم و رافت هم با توجه به عدم حضور من چون از همان ابتدا زاغ اين پيراهن را زده بود به محض پايان ديدار تعويض پيراهن کرده است.
    90: اگر حرف خاصي مانده بيان کنيد؟
    اي کاش مالديني زبان بلد بود تا باوي در خصوص تعويض پيراهن حرف ميزدم و کاري ميکردم که اين پيراهن را به هيچکس غير از من ندهد.
    90: ولي به هر روي اين پيراهن به امور خيريه ميرسد؟
    تنها دلخوشيام همين است. منتهي بر اين باورم که عشق شهرتها اين پيراهن را ميخرند و در هر شرايطي که باشد دوست دارند اين اتفاق برد رسانهاي پيدا کند و حتي از وي تقدير و تشکر شود که خب ايرادي ندارد.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (4th December 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany