دسته "پنج كركس " سي ساله شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دسته "پنج كركس " سي ساله شد

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

دسته "پنج كركس " سي ساله شد

سي سال از تولد دسته پنج كركس مي گذرد . نسل بي نظيري از فوتباليست ها كه در رئال حماسه سازي كردند . خوليو سزار ايگلسياس ، خبرنگار ال پايس بود كه چنين لقبي را برايشان انتخاب كرد . در 14 نوامبر 1983 ، او مقاله اي تحت عنوان " آمانسيو و پنج كركس " نوشت كه شهرت بسياري پيدا كرد . كاستيا صدرنشين دسته دوم بود . براي بازيهايشان پانزده هزار تماشاگر مي رفتند كه اگر بازيهايشان در برنابئو بود ، جمعيت به شصت هزار نفر هم مي رسيد . او در موردشان نوشت :"بچه هايي در كاستي هستند كه بي نظير بازي مي كنند . "
    دي استفانو ، مربي وقت رئال آرام آرام به آنها بازي داد . مارتين وازكز و سانچيس اولين نفرات بودند . مقابل مورسيا در 4 دسامبر 1983 بود . سانچيس گل زد :" دون آلفردو به من گفت :"پسر ،امشب فيكس مي شوي . همان طور كه بلدي بازي كن . آن سال 17 بازي داشتم . " مارتين واكزز هم به خوبي يادش است :"شب قبلش خوابنم نبرد . مدام با خودم مي پرسيدم حضور در رختكن چگونه خواهد بود . اما از ابتدا احساس راحتي كردم هر چند كه نمي توانستم درست فكر كنم و صحبت كنم . با قطار سفر كرديم و با ايسيدرو هم كوپه اي بودم . "
    اولين بازي پاردزا در 31 دسامبر 1983 مقابل اسپانيول بود :"اين تصميم دي استفانو بود . مانولو و من مد نظر آمانسيو نبوديم چرا كه قرار بود لاليگايي شويم . " اولين فرصت بوترا اما در 5 فوريه 1984 مقابل كاديز بود . خوش درخشيد . رئال 2-0 عقب بود و با درخشش او نتيجه 2-3 شد :" كليپ آن بازي را نديدم . اما در خاطرم هست . شرايط اصلا عادي نبود . "
    آخرين نفر ميشل بود . اولين بازيش 11 آوريل 1982 مقابل كاستيون بود . آنها محبوب مندوزا ، مدير وقت رئال بودند :"بايد اعتراف كنم كه آنها بچه هايم بودند .فقط مي توانم از صداقت و محبتشان تشكر كنم . آنها نقطه ضعف هاي من بوده و هستند . فوتبال خالص و بي نظير است . " دل بوسكه هم مي گويد :"آخرين روزهاي حضورم در تيم اصلي بود و آن بچه ها واقعا جذاب بودند . "
    دسته كركس ها سالهاي هيجان ، انگيزه و تبديل كردن برنابئو به يك سرزمين مخوف با بازگشت هاي بزرگ اروپايي مقابل رايكا ، اندرلخت ،گلادبخ و اينتر را پشت سر گذاشتند . آنها پنج بار پياپي قهرمان لاليگا شدند ، دو جام يوفا بردند و ركورد 107 گل را ثبت كردند و هوگو سانچز هم در همان تيم كفش طلا را برد . فقط جاي جام باشگاه هاي اروپا برايشان خالي بود چرا كه سه بار در نيمه نهايي توسط بايرن ، پي اس وي و ميلان اوت شدند . سانچيس مي گويد :هميشه خواهند گفت دسته پنج كركس دهمين چمپيونزليگ را كم داشت اما من در سال 1998 و 2000 آن را بردم و به آن تيم اداي دين كردم . از زمان آمستردام آرنا گفتم كه اين جام ماحصل پشتكار آنان بوده است ..."

2. 3 کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (4th December 2013), CRIS 7 (5th December 2013), UniQue (5th December 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    بازم رچم رئال بالا هست

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (5th December 2013)