داوري: به شانس‎مان در برزيل خوشبين هستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: داوري: به شانس‎مان در برزيل خوشبين هستم

نام واقعی
    سید میثم
    استاتوس
    www.thewaysfans.ir
    بازیکن محبوب
    emon zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 439 بار در 113 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

داوري: به شانس‎مان در برزيل خوشبين هستم

دروازهبان مليپوش ايراني تيم اينتراخت برانشوآيگ گفت: ما ميخواهيم بهترين عملکرد را در جام جهاني داشته باشيم و به موفقيت برسيم.

دنيل داوري در گفت و گو با سايت فدراسيون فوتبال آلمان درباره اينکه چند سال قبل در دسته سوم بوندس ليگا حضور داشت اما هفته گذشته مقابل بايرن مونيخ به ميدان رفت اظهار داشت:متاسفانه ما در بازي در مونيخ نتوانستيم امتيازي کسب کنيم.چند سال قبل براي من اين يک رويا بود که در آليانز آره نا بازي کنم.چند بار از آنجا عبور کرده بودم.البته اين براي هر کسي افتخار است که در چنين ورزشگاهي بازي کند اما ما مي خواهيم کاري کنيم که روي تيم حساب شود.فکر مي کنم در نيمه دوم بازي با بايرن مونيخ اين کار را انجام داديم.

به گزارش اوج، وي درباره اينکه آيا به ماندن تيمش در بوندس ليگا يک اميدوار است يا نه گفت:حتما همين طور است.هنوز فاصله زيادي تا پايان فصل باقي مانده است.ما به نتيجه اي که اميدوار بوديم مقابل بايرن نرسيديم اما روز يکشنبه شانس دوباره اي مقابل هرتابرلين خواهيم داشت.در اين بازي براي کسب هر سه امتياز به ميدان مي رويم.بايد شرايط را در پايان فصل بررسي کرد،نه الان.

دروازه بان برانشوآيگ درباره بازي با هرتا افزود:ما به ديدار حريفي مي رويم که سرسخت است و بايد عزم و اراده مان را در حضور هواداران خودي نشان بدهيم.بازي در خانه هميشه خوب است چون طرفداران 90 دقيقه شما را حمايت مي کنند.اين مساله باعث تقويت ما مي شود و فکر مي کنم بتوانيم روز يکشنبه نتيجه بگيريم.جو صميمي و خوبي در تيم ما وجود دارد و من شخصا متقاعد شده ام که مي توانيم سه امتياز را در بازي با هرتا کسب کنيم.

وي درباره اينکه پس از حضور در 7 مسابقه برانشوآيگ در ترکيب اصلي،آيا خود را دروازه بان اصلي اين تيم مي داند يا نه گفت:من حس مي کنم عضوي از تيم هستم.ديگر اين اهميتي ندارد که دروازه بان اول تيم هستم؛دوم و يا حتي سوم.من هميشه تلاش مي کنم به تيم کمک کنم تا عملکرد بهتري داشته باشد و دروازه ام را بسته نگه دارم.اين هدف من است.ما مي خواهيم هميشه پيروز باشيم و اين وظيفه من است که از دروازه محافظت کنم.

دروازه بان تيم ملي ايران درباره اينکه چرا به جاي حضور در تيم ملي آلمان،تيم ايران را انتخاب کرد اظهار داشت:ايران هم بخشي از وجود من است.به همين دليل حس مي کنم ايراني و آلماني هستم.بنابراين مشخص است که چرا بازي در تيم ملي ايران را انتخاب کردم.من از تصميم خود بسيار خوشحال هستم.خوشحالم تا به امروز در تيم ملي ايران تجربه بازي را هم کسب کردم.

وي درباره اينکه آيا توانسته است با بازيکنان تيم ايران ارتباط برقرار کند يا نه گفت:من انگليسي حرف مي زنم و در حال يادگيري زبان فارسي هم هستم.مي خواهم فارسي ام را بهتر کنم.با اين روند تا ماههاي آينده مي توانم به طور کامل فارسي حرف بزنم.البته تا امروز هم مشکل ارتباطي نداشته ام.همه در تيم به من خوش آمد گفتند و حمايتم کردند.من فقط مي توانم درباره تيم ملي ايران مثبت حرف بزنم چون احساس مي کنم در خانه ام هستم.

داوري درباره شناختي که از بوندس ليگا در ميان طرفداران فوتبال در ايران وجود دارد خاطرنشان کرد:مردم ايران ديوانه فوتبال هستند.آنها علاقه زيادي به ليگ هاي خارجي دارند.اگر بازيکني هم از ايران در خارج از اين کشور بازي کند،او را به دقت زير نظر مي گيرند.بوندس ليگا هم در ايران شناخته شده است و مردم ايران آن را دنبال مي کنند.

وي درباره اينکه چه انتظاري از حضور در جام جهاني دارد گفت:ما مي خواهيم بهترين عملکرد را در جام جهاني داشته باشيم و به موفقيت برسيم.من نسبت به شانس مان در برزيل خوش بين هستم.تيم خوبي و مربي بزرگي داريم.من اطمينان دارم در جام جهاني بسيار خوب بازي مي کنيم.

داوري درباره اهداف شخصي اش براي آينده اظهار داشت:اين سوال سختي است.من خودم را در حال حاضر در برانشوآيگ مي بينم.روز يکشنبه بازي سختي با هرتا داريم.در فوتبال نبايد به دور دست نگاه کرد و فقط بايد تمرکزت روي بازي بعدي باشد.مصدوميت ها هميشه اتفاق مي افتند.من خوشحالم که سلامتم و در بوندس ليگا بازي مي کنم.

من از سرزمین آه... آمده ام،

سرزمین اندوه های بسیار

اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

خانه ای که همیشه یک خان دارد.

خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

اینجا خانه مردانه است.

جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

هیچ گاه هیچ...

من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

همین ترسگاه ِ بی لبخند،

که هیچگاه نخندیدم

اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

"کاوه آفاق "

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

2. 2 کاربر مقابل از Meysam.VP عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (7th December 2013), نینا (7th December 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده