سيلوا: نيمار منجي ما در جامجهاني است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سيلوا: نيمار منجي ما در جامجهاني است

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,294 بار در 6,693 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

سيلوا: نيمار منجي ما در جامجهاني است

تياگو سيلوا، مدافع باتجربه تيم ملي برزيل، معتقد است که نيمار مي تواند برگ برنده سلسائو در جام جهاني 2014 باشد.

اين ستاره جوان برزيلي که اولين بازي اش براي تيم ملي اين کشور را در سال 2010 انجام داد، اکنون به ستاره اصلي اين تيم تبديل شده و تياگو سيلوا معتقد است کيفيت بالاي نيمار مي تواند راه موفقيت سلسائو در جام جهاني را هموار کند.

به گزارش گل، او به خبرنگاران گفت:" نيمار مي تواند ما را نجات بدهد. من در مورد موفقيت او در بارسا ترديدي ندارم. او رسانه هاي اسپانيايي را شگفت زده کرده است. او در کارهاي هجومي کيفيت بالايي دارد و بازيکن فوق العاده اي است."

بسياري از برزيلي ها انتظار دارند که تيم ملي کشورشان در جام جهاني اي که ميزبان آن هستند، به قهرماني برسند و به همين خاطر فشار زيادي روي تيم اسکولاري است اما تياگو سيلوا اعلام کرد که بيش از اين نمي تواند براي شروع اين رقابتها صبر کند.

" روزي نيست که از خواب بيدار شوم و به جام جهاني فکر نکنم. اين موضوعي که دائما در ذهنم است. تا آخرين روز همين طور خواهد بود. اعتماد به نفس تيم ملي برگشته است. هواداران بار ديگر به تيم ملي ايمان آورده اند.اين هدف ويژه اي براي ماست و البته يک مسئوليت بزرگ."

تياگو سيلوا همچنين ابراز اميدواري کرد که لوکاس مورا، هافبک پاري سن ژرمن، بتواند خود را در فهرست اسکولاري براي جام جهاني جاي بدهد:" من اميدوارم او هم با ما در جام جهاني باشد. من هر روز با او کار مي کنم و مي بينم که او چقدر در تمرينات تلاش مي کند. اما تنها يک نفر در اين مورد تصميم مي گيرد و او اسکولاري است."

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (8th December 2013)