سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره گروه تيمش در ليگ قهرمانان آسيا گفت: فعلا تمرکزمان را روي تيم خودمان گذاشته و شناخت حريفان را براي بعد ميگذاريم.
فرکي: الفاتح عربستان تيم ناشناختهاي است
حسين فرکي درباره قرعه فولاد خوزستان در ليگ قهرمانان آسيا گفت: در گروه ما تيمي به نام الفاتح عربستان حضور دارد که ناشناخته است. بيشتر نسبت به تيمهايي مثل الشباب و الاتحاد اين کشور اطلاعات داريم. حريف ديگر ما ظاهرا در پليآف مشخص ميشود و بنيادکار ازبکستان هم با سابقهاي که در آسيا دارد، جزو تيمهاي خوب اين قاره است.


به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: اعتقادم اين است که فعلا بايد بيشتر روي تيم خودمان تمرکز کنيم و شناخت حريفان را در اولويت بعدي قرار دهيم. با اين حال به دنبال کسب اطلاعات درباره همگروه عربستانيمان هستيم.


سرمربي تيم فوتبال فولاد در ادامه و در پاسخ به اين سوال که با وجود اينکه تيمش در ليگ برتر دچار افت نتيجهگيري شده وضعيت اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا چگونه خواهد بود، گفت: بازيهاي آسيايي شرايط متفاوتي با ليگ برتر دارد. ما شش هفته است که پيروز نشدهايم اما به جرأت ميتوانم بگويم در سه بازي آخرمان که مساوي کرديم ميتوانستيم برنده باشيم. در آن بازيها همه کار کرديم جز گل زدن و اين مساله ما را عقب انداخت. عملکرد تيم از نظر فني رضايتبخش است اما نتيجهگيري ما را راضي نکرده. هرچند در بخش دفاعي بهتر از قبل کار کردهايم و در سه بازي آخر عملکرد خوبي داشتيم.


وي در پاسخ به اين سوال که گل نزدنهاي تيمش او را براي نتيجهگيري در ليگ قهرمانان آسيا نگران نميکند، گفت: گل نزدن براي هر تيمي نگرانکننده است اما بازيکنان ما همانهايي هستند که در نيمفصل اول بهترين خط حمله ليگ را تشکيل دادند و تازه در نيمفصل دوم آرش افشين هم به ما اضافه شده است. بنابراين بايد تمرکز و دقت خود را در زدن ضربات آخر بيشتر کنيم.