مدیرعامل داماش متهم می کند/عابدینی:کاری می کنم که مظفری زاده دیگر قضاوت نکند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مدیرعامل داماش متهم می کند/عابدینی:کاری می کنم که مظفری زاده دیگر قضاوت نکند

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

مدیرعامل داماش متهم می کند/عابدینی:کاری می کنم که مظفری زاده دیگر قضاوت نکند

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت:به طور حتم اتفاقات بازی داماش با ملوان را در کمیته اخلاق پیگیر می شوم.
    به گزارش اوج،امیر عابدینی در گفت و گوی تلفنی با برنامه 90 درباره حواشی رخ داده در دربی گیلان عنوان کرد:نکته اول درباربه برنامه هفته قبل 90 بود که به نظر من یک طرفه به قاضی رفتن بود.مشکلات در بین تیم های فوتبال ما وجود دارد اما 90 با آن برنامه کاری کرد کارستان.

وی ادامه داد:نکته دوم درباره بازی روز جمعه است.متاسفانه سازمان لیگ برای این بازی ناظرینی را انتخاب کرده بود که سابقه زیادی در پلشتی و بدی های فوتبال داشتند.من روز قبل از مسابقه هم با تاج تماس گرفتم و هشدار دادم که چنین اتفاقاتی در راه است اما او گفت پس از بازی به این مساله رسیدگی می کند.

وی ادامه داد:برای من مشخص بود که با توجه به هماهنگی که میان سعید مظفری زاده با آلبرت گریگوریان و صادق صدیقی،ناظران مسابقه وجود دارد این اتفاقات در جریان مسابقه بر سر داماش خواهد آمد.در برنامه 90 مشخص شد که یک پنالتی در این بازی برای داماش گرفته نشده است و از سوی دیگر اخراج بازیکن ما هم برای شخص من هرگز معنا و مفهوم خاصی نداشت.

عابدینی تاکید کرد:من به طور حتم اتفاقات بازی داماش با ملوان را در کمیته اخلاق پیگیر می شوم و ثابت می کنم که این بازی چه پشت پردهایی داشت.البته تاکید می کنم که این بحث ها هیچ ارتباطی به باشگاه ملوان ندارد.

در این لحظه،عادل فردوسی پور گفت که سعید مظفری زاده از دبی تماس گرفته و گفته است به او توهین شده و می خواهد از خود دفاع کند.

مدیرعامل داماش در پاسخ اظهار داشت:اگر مظفری زاده صحبت کند،حرفهایی می زنم که او دیگر نتواند قضاوت کند.

این در حالی است که به دلیل وقت کم برنامه،ارتباط با مظفری زاده میسر نشد

در پایان برنامه،فردوسی پور از عابدینی خواست که مدارک و مستندات خود را به 90 ارائه بدهد که مدیرعامل داماش خطاب به او گفت:شما در جایگاه رسیدگی به این مساله نیستید.

2. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (10th December 2013)