کرانچار:احتياجي به افکار کيروش ندارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کرانچار:احتياجي به افکار کيروش ندارم

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

کرانچار:احتياجي به افکار کيروش ندارم

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: : ما الان بايد درباره صعود به دور دوم ليگ قهرمانان آسيا صحبت کنيم که با تلاش و زحمت بدست مي آيد.

زلاتکو کرانچار درباره گروه سپاهان در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: به نظرم گروهمان بسيار قدرتمند است. با توجه به حريفاني که نصيبمان شده است مي توانيم سختي اين گروه را حس کنيم. قطعا با اضافه شدن محرم نويد کيا و جواهير سوکاي و همچنين جذب بازيکنان بين المللي در ژانويه اين فرصت را داريم تا تيم خود را تقويت کنيم و در ليگ قهرمانان نتايج خوبي بگيريم.

به گزارش ايپنا،وي درباره شانس قهرماني سپاهان در آسيا تاکيد کرد: ما الان بايد درباره صعود به دور دوم ليگ قهرمانان آسيا صحبت کنيم که با تلاش و زحمت بدست مي آيد. به نظرم اولين هدف ما اين است و بايد تمرکز و حواس خود را جمع کنيم تا به اين مهم دست يابيم. اين را هم بايد در نظر بگيريم که ما در ارديبهشت ماه ليگ نداريم و يک بازي ما آن زمان انجام مي شود.

سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سوال که آيا بازيکنان ملي پوش خود را در اختيار کي روش قرار مي دهد، عنوان کرد: بايد پاسخ دوباره اي به اين مساله بدهم. به نظر من فدراسيون اگر تصميم گرفته باشگاه ها بدون ملي پوشانشان در ليگ قهرمانان شرکت کنند، ابتدا بايد نظر باشگاه ها را بپرسد و در اين مورد توافق حاصل شود.به نظر من با توجه به حضور باشگاه ها در ليگ قهرمانان آنها در اولويت هستند. اگر قرار باشد اين موضوع را به باشگاه ها تحميل کنند، در سپاهان حداقل من مخالف خواهم بود. به نظرم AFC هم اجازه چنين کاري را به فدراسيون و کي روش نمي دهد.

کرانچار در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينکه ايا از کي روش دلخور است، افزود: من دقيقا نمي دانم کي روش درباره من چه گفته است اما بايد بگويم همانطور که نياز نيست او افکار مرا بپذيرد ، من هم احتياجي به افکار او ندارم. من قبلا به جام جهاني رفته ام و نتايج خوبي گرفته ام. اين مسائل از نظر من منطقي نيست.

وي درباره ديدار با گسترش فولاد تاکيد کرد: ما دو مسابقه جذاب را مقابل فولاد و استقلال به نمايش گذاشتيم. اين دو بازي واقعا از نظر نوع بازي بي نظير بود اما بدشانس بوديم و پيروز نشديم. بازي با گسترش فولاد مي تواند راه را براي رسيدن ما به صدر جدول باز کند. بعد از اين بازي هم با تراکتورسازي بازي داريم و مي توانيم نتايج خوبي را کسب کنيم. ما بايد خودمان را به صدر جدول تحميل کنيم.

2. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

CRIS 7 (10th December 2013)

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده