اظهارنظر فاتحان دربی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اظهارنظر فاتحان دربی

نام واقعی
    مهدی
    شغل و حرفه
    ساختمان سازی
    تشکر شده 327 بار در 120 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

اظهارنظر فاتحان دربی

IMAGE634638192881975116.jpg
    کاپیتان پرسپولیس گفت: «این یکی از شیرینترین پیروزیهای پرسپولیس در سالهای اخیر مقابل استقلال بود.»

* مهدویکیا: روحیهمان را از دست ندادیم و بردیم / این یکی از شیرینترین بردهایمان بود / زائد نشان داد بازیکن خوبی است
    مهدی مهدویکیا گفت: «از هواداران ممنون هستیم که تا آخرین لحظه ما را حمایت کردند. این یکی از شیرینترین پیروزیهای پرسپولیس در سالهای اخیر مقابل استقلال بود.»
    وی افزود: «آمدهام به پرسپولیس کمک کنم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مفید باشم. بچهها در این مسابقه خیلی کمک کردند و بازی زیبایی انجام دادیم.»
    مهدویکیا ادامه داد: «پس از اینکه 2 بر صفر عقب افتادیم، روحیه خود را از دست ندادیم و برای جبران تلاش کردیم. چیزی برای از دست دادن نداشتیم.»
    کاپیتان پرسپولیس در خصوص ایمون زائد که در این دیدار 3 گل پرسپولیس را به ثمر رساند، گفت: «تعویض دنیزلی نشان داد که زائد بازیکن خوبی است. همه فکر میکردند که او بازیکن خوبی نیست اما نشان داد که چه تواناییهایی دارد. شرایط این بازی با همه مسابقات فرق میکند و همه هواداران میخواستند که ما دربی را ببریم.»

* علی کریمی: خوشبینترین هوادار هم فکر این نتیجه را نمیکرد / هنوز هم این پیروزی باورم نمیشود / سنگتمام گذاشتیم
    بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «هنوز هم پیروزی مقابل استقلال باورم نمیشود.»
    علی کریمی اظهار داشت: «به لطف خدا توانستیم زمانی که 2 بر صفر عقب بودیم و یک بازیکن کم داشتیم به بازی برگردیم و در پایان پیروز میدان باشیم.»
    وی ادامه داد: «جا دارد از تمام طرفداران که امروز به ورزشگاه آمدند تشکر کنم و به استقلالیها هم خسته نباشید بگویم. به هرحال بازی فوتبال است و اتفاقات زیادی در آن میافتد. استقلال در کورس قهرمانی است و در ادامه راه برای آنها آرزوی موفقیت میکنم.»
    هافبک پرسپولیس عنوان کرد: «خوشبینترین طرفدار هم فکر نمیکرد که این نتیجه در پایان رقم بخورد بازیکنان ما زمانی که 10 نفره شدیم سنگ تمام شدند.»
    وی گفت: «پس از مدتها هواداران ما خوشحال شدند من هم هنوز این پیروزی باورم نمیشود و باید بگویم که این دربی به تاریخ پیوست.»

* زائد: میدانستم چه کار کنم / یقین داشتیم که میبریم
    مهاجم پرسپولیس گفت: «از ابتدای بازی مقابل استقلال میدانستیم که برنده هستیم.»
    ایمون زائد پس از هتتریک در دربی 74 و پیروزی مقابل 3 بر 2 برابر استقلال گفت: «از اول میدانستیم میتوانیم برنده باشیم و این اتفاق هم افتاد.»
    وی در پاسخ به این سوال که چرا دنیزلی در این مدت به وی بازی نداده گفت: «تفکر و ذهنیت دنیزلی را میشناختم و زمانی هم که بازی آمدم میدانستم. چه کار کنم و به این خاطر بود که سه گل به ثمر رساندم.»
    ایمون زائد گفت: «هنوز باورم نشده که هتتریک کردم و شاید فردا متوجه شوم که چه کار بزرگی انجام دادهام.»
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر میکردی در این دیدار 3 گل به ثمر برسانی، اظهار داشت: «جو استادیوم بسیار عالی بود و از استقلال شناختی نداشتم هنوز باورم نمیشود که هتتریک کردم و شاید فردا متوجه شوم که چه کار بزرگی انجام دادم و این موضوع را بیشتر درک کنم.»
    وی همچنین ادامه داد: «مهم 3 امتیاز این مسابقه بود که به آن رسیدیم.»
    بازیکن پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که در دیدار قبلی بسیار ضعیف ظاهر شدی اما در این مسابقه 3 گل به ثمر رساندی، گفت: «بازی گذشته اولین بازی من بود و خیلی سخت است که در مدت کوتاه با بازیکنان آشنا شوم. احتیاج به زمان دارم مطمئن باشید در دیدارهای آینده بهتر خواهم شد.»

* نوری: این برد معجزه بود / خودمان هم فکر نمیکردیم پیروز شویم
    هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «این پیروزی معجزه بود و خودمان هم فکر نمیکردیم ببریم.»
    محمد نوری اظهار داشت: «ما برخلاف جریان بازی دو بار دروازهمان باز شد، برای این مسابقه خیلی دویدیم و این پیروزی را به هواداران تقدیم میکنیم. آنها خیلی سختی کشیدند چرا که استقلالیها برایشان کُری خوانده بودند.»
    وی افزود: «پیروزی پرسپولیس معجزه بود و بخاطر دعای خیر هواداران بود که به پیروزی رسیدیم وقتی 2 بر صفر عقب بودیم خودمان هم فکر نمیکردیم که به پیروزی برسیم.»

* هوشیار: برد حقمان بود/ استرس نداشتم، مهار آن توپها سخت بود
    دروازهبان پرسپولیس گفت: «تماشاگران استقلال اشتباه میکردند که پیش از پایان بازی میگفتند 5 تاییها در حالی که نتیجه پایانی مشخص نشده بود.»
    حسین هوشیار گفت: «بین دو نیمه همقسم شدیم تا بازنده از زمین بیرون نیاییم.»
    وی در مورد اینکه چرا در پایان بازی با انگشتانش عدد 5 را به هواداران استقلال نشان میداد گفت: «آنها اشتباه میکردند که پیش از پایان بازی میگفتند 5 تاییها در حالی که نتیجه پایانی مشخص نشده بود.»
    هوشیار در خصوص اینکه در بین دو نیمه در رختکن پرسپولیس چه گذشت یادآور شد: «از لحاظ تاکتیکی صحبتهایی انجام داد و دیدید پرسپولیس در 10 دقیقه 3 گل زد. اینکه چرا من در درون دروازه قرار گرفتم دستور مربیان بود و نمیتوانم در این مورد صحبت کنم.»
    حسین هوشیار همچنین اظهار داشت: «برای این بازی استرس نداشتم اما گلهایی که خوردم مهارش سخت بود. خدا را شکر که توانستیم برنده از میدان خارج شویم و روسفید باشیم.»
    دروازهبان پرسپولیس گفت: «نمیخواستیم در این بازی بازنده باشیم و در دقایق آخر هم این را نشان دادیم که حقمان برد بود. این خاطره خوب در زندگیام ثبت خواهد شد.»

* رضایی: پرسپولیس هوشیارتر بود / اخراج اولادی درست نبود
    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «در بازی با استقلال پرسپولیس هوشیارتر بود.»
    غلامرضا رضایی اظهار داشت: «بچه ها امروز غیرت خود را نشان دادند. این مسئله خیلی مهم بود. درست است که دربی را بردیم اما تازه اول کار هستیم و نباید عجله کنیم. تا پایان مسابقات باید امتیازهای بیشتری کسب کنیم.»
    وی افزود: «امروز همه بازیکنان زحمت کشیدند، البته فکر نمیکنم اخراج اولادی درست بوده باشد.»
    رضایی در پاسخ به این سؤال که استقلال شانس آورد یا پرسپولیس گفت: «به نظر من شانس با هر دو تیم بود. بچه های ما باهوش تر بودند و می خواستیم که ببریم.»

* اولادی: حقم اخراج نبود / 15 دقیقه اول فرصتها را از دست دادیم / برای پیروزی آمده بودیم
    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «حق من اخراج از میدان نبود.»
    مهرداد اولادی پس از اخراج در دقیقه 68 در کنار زمین و در حالی که بازی در جریان بود در گفتوگو با دوربینهای تلویزیونی گفت: «نمیدانم کمک داور به داور چه حرفی زد که داور به من کارت قرمز نشان داد. بعید میدانم حقم کارت قرمز و اخراج بوده باشد.»
    وی در مورد اینکه از ابتدای بازی احساسی و عصبی بازی میکرد گفت: «من احساساتی نبودم. نمیدانم چه اتفاقی افتاد که در این بازی هم گل خوردیم. خیلی ناراحتم، برای سه امتیاز به میدان آمده بودیم تا جبران 4 شکست قبلی را کنیم. شاید اگر در 15 دقیقه اول فرصتهای گلزنی را از دست نمیدادیم وضعیت فرق میکرد.»

* کاظمیان: بازی 6 امتیازی را بردیم / زائد مهاجم فرصت طلبی است / ثابت کردیم قبلا بدشانس بودیم
    هافبک پرسپولیس گفت: «زائد نشان داد مهاجم فرصت طلبی است.»
    جواد کاظمیان گفت: «این بازی 6 امتیاز داشت و هم قسم شده بودیم تا نبازیم. زائد نشان داد مهاجم فرصت طلبی است که توانست 3 گل در این بازی به ثمر برساند.»
    کاظمیان تاکید کرد: «درست است در این دیدار بازی نکردم اما پرسپولیس برد و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.»
    وی در پایان گفت: «ثابت کردیم خیلی باختها یا اشتباهات قبلی از روی بدشانسی بوده است.»

* زارع: بین دو نیمه همقسم شدیم تا ببریم / از خوشحالی هواداران خوشحالم
    هافبک پرسپولیس گفت: «بین دو نیمه همه بازیکنان همقسم شدیم که از این بازی برنده خارج شویم.»
    مازیار زارع گفت: «همه میدانند این پیروزی حق ما بود و برای این برد زحمت زیادی کشیدیم. بین دو نیمه همه بازیکنان همقسم شدیم که از این بازی برنده خارج شویم و خدا را شکر که به هدفمان رسیدیم.»
    هافبک پرسپولیس افزود: «خوشحالیم که هواداران با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند و همین موضوع برای ما اهمیت زیادی دارد.»

* بادامکی: استقلال فکر میکرد پیروزی را در جیبشان گذاشتهاند! / با یک یار کمتر بهتر بازی کردیم
    هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «استقلالیها فکر میکردند که پس از 10 نفره شدن ما، پیروزی را در جیبشان گذاشتهاند.«
    حسین بادامکی اظهار داشت: «از زمانی که 10 نفره شدیم بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم و به مسابقه برگشتیم. آنها فکر میکردند که پس از 10 نفره شدن ما پیروزی را در جیبشان گذاشتهاند، اما ما بازی را ادامه دادیم و برنده شدیم.»
    هافبک پرسپولیس گفت: «استقلال از تک موقعیتهای خود بهترین استفاده را برد، اما ما هم میتوانستیم خیلی زودتر به گل برسیم. به نظر من بازیکنانی که جایگزین آمدند، خوب کار کردند.»
    وی گفت: «با تیز هوشی مهاجمان توانستیم 3 گل بزنیم. زائد بازیکن خوبی است و امیدوارم روندمان ادامه داشته باشد.»
    جواب محکمی دادیم

* نوروزی: پیروزی مقابل استقلال با 10 نفر کار سختی نبود
    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «نشان دادیم پیروزی بر استقلال 10 نفره کار سختی نیست.»
    هادی نوروزی پس از پیروزی مقابل استقلال درباره اینکه فکرش را میکردند بتوانند استقلال را شکست دهند، گفت: «چیزی نشد ندارد. ما بازی را خوب شروع کردیم و برخلاف جریان مسابقه گل دریافت کردیم.»
    وی افزود: «بچهها نشان دادند با غیرت هستند و همچنین اینکه پیروزی بر استقلال با 10 نفر کار سختی نیست و راحت میشود این تیم را شکست داد.»
    نوروزی ادامه داد: «از این پیروزی خیلی خوشحالم بعد از این مصاحبهها که علیه تیم ما انجام دادند این پیروزی خیلی شیرین است و جواب محکمی به آنها دادیم.»

* نورمحمدی: از دقیقه اول سوار بازی بودیم / غافلگیر شدیم
    بازیکن پرسپولیس گفت: «از همان ابتدا بازی را در دست داشتیم.»
    علیرضا نورمحمدی عنوان کرد: «از دقیقه اول سوار بازی و مستحق این پیروزی بودیم. اگر اولادی اخراج نمیشد بازی بهتری انجام میدادیم.»
    وی گفت: «روی گلهای خورده غافلگیر شدیم. پس از اخراج اولادی از هم نپاشیدیم و انسجام خود را حفظ کردیم و چون وظایف خود را انجام دادیم توانستیم به پیروزی برسیم.»

* شکوری: قسمت بود 10 نفره مقابل استقلال پیروز شویم / این یک برد جانانه بود
    بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «قسمت بود 10 نفره مقابل استقلال پیروز شویم.»
    ابراهیم شکوری اظهار داشت: «به این برد میگویند یک پیروزی جانانه که در لحظات آخر به دست آمد. نمیخواهیم برای استقلالیها کری بخوانیم اما در 4 بازی گذشته هم حقمان شکست نبود.»
    وی افزود: «اگر دقت لازم را میکردیم همان 10 دقیقه اول میتوانستیم کار را تمام کنیم. اما نشد و قسمت این بود که 10 نفره ببریم.
    بازیکن پرسپولیس گفت: به استقلالیها تبریک میگویم. آنها هم بازی خوبی به نمایش گذاشتند.»
    نیمی از جهان، افرادی هستند که چیزی برای گفتن دارند و نمی توانند بگویند و

نیم دیگر افرادی هستند که چیزی برای گفتن ندارند ولی همیشه حرف میزنند ….....
    (رابرت فراست)

2. 6 کاربر مقابل از mehdi persi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (3rd February 2012), ELi!i (3rd February 2012), Leilared (3rd February 2012), moonlike (3rd February 2012), mostafacute (3rd February 2012), ^@@^ (3rd February 2012)