سرمربي آرسنال پس از شکست مقابل ناپولي اعلام کرد از صعود تيمش به مرحله بعد خوشحال است.

آرسنال در ديدار پاياني خود در مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا دومين شکست خود را با نتيجه دو بر صفر مقابل ناپولي پذيرا شد.

به گزارش فارس،گونزالو هيگواين در دقيقه 74 و خوزه ماريا کايخون 90 براي ناپولي گلزني کردند تا تيمشان را 12 امتيازي کنند. ناپولي با وجود اين تعداد امتياز از رسيدن به مرحله حذفي ليگ قهرمانان بازماند و راهي ليگ اروپا شد. آرسنال هم با اين شکست و 12 امتياز از 6 ديدار به عنوان تيم دوم گروه F راهي مرحله بعد شد.

آرسن ونگر در مورد اين ديدار گفت: احساس تيم ناپولي را درک ميکنم. گروه سختي داشتيم که در آن سه تيم با 12 امتياز به کار خود پايان دادند. يک تيم بايد حذف ميشد. براي آنها خيلي سخت است که بپذيرند تيم آنها حذف شده است. ما اين بازي را خيلي جدي گرفته بوديم و روي پيروزي تمرکز کرده بوديم اما در نيمه دوم از نظر بدني کمي افت کرديم. حريف نمايش بسيار خوبي داشت. ما هم روي لبه تيغ راه ميرفتيم و اکنون بايد خوشحال باشيم که راهي مرحله بعد شدهايم. بخش سخت اين ديدار زماني بود که نميدانستيم بايد حمله کنيم يا به دفاع کردن بپردازيم. تا زماني که ما هيچ گلي نزنيم، تيم حريف اميدوار ميماند. شايد اگر نتيجه اين ديدار يک بر يک ميبود مجبور نبوديم تا اين حد فشار تحمل کنيم.

ونگر در ادامه و در مورد اخراج ميکل آرتتا نيز گفت: اخراج او با دريافت کارت زرد دوم کمي سختگيرانه بود. کارت زرد نخست او درست بود اما داور براي نشان دادن کارت زرد دوم به وي کمي عجله کرد.