گزارش تکمیلی و کامل از زنده بودن پدر احمد رضا عابدزاده ...
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: گزارش تکمیلی و کامل از زنده بودن پدر احمد رضا عابدزاده ...

 1. #1


  محل سکونت
  قزوين
  نام واقعی
  اميراحسان
  استاتوس
  عشقم وزندگيم علي اقا كريمي...
  شغل و حرفه
  محصل-كارگر
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  370
  تشکر
  498
  تشکر شده 958 بار در 285 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  گزارش تکمیلی و کامل از زنده بودن پدر احمد رضا عابدزاده ...

  روايت، روايت عجيبي بود. حتي براي ما كه آن را به تحرير در ميآوريم و البته شمايي كه قرار است بخوانيد و به نتيجه برسيد. همه چيز از يك تماس شروع شد. تماسي كه روزمرگي ما را در تحريريه تا حد زيادي تغيير داد ...
  پشت خط صداي يك زن بود يا بهتر صداي لرزان يك زن. صدايي پرعجله كه مشخص بود ميخواهد كلمات مهمي را كنار هم بچيند تا براي ما روايتي عجيب را به زبان براند. باورش سخت بود. اول همه چيز جنبه يك شوخي براي ما داشت. مگر ميشود مو لاي درز چنين اخباري برود؟

  اما زن آن سوي خط مدام روي حرفش اصرار داشت و ميخواست ما را به هر طريق كه شده با مدرك و برهان توجيه كند كه پدر احمدرضا عابدزاده فوت نشده و در قيد حيات است!

  * دروغ تا واقعيت

  ديالوگهاي اول زياد طول نكشيد. دو به شك بوديم كه ماجرا را باور كنيم يا نه؟ منطق ميگفت به حاضران در مراسم روز گذشته رجوع كنيم. از رويانيان گرفته تا اهالي فوتبالي كه براي تشيعي پيكر پدر مرحوم احمدرضا عابدزاده به باغ رضوان رفته بودند.

  همه چيز طبيعي بود مثل همه مراسم تشيعي كه هر روز در اين آب و خاك ميبينيم و دربارهاش ميشنويم. بهرغم تمام شواهد و قرائن موجود ميدانستيم كه يك جاي ماجرا ميلنگد.

  دوباره تماس برقرار شد، باز همان زن و باز همان صداي گرفته و لرزان. از او اسم و شهرتش را پرسيديم و درخواست مدرك كرديم. در اين بين بود كه همسر او كه البته خود را داريوش عابدزاده معرفي كرد روي خط آمد.

  داريوش كه خود را برادر احمدرضا خواند كپي شناسنامه و كارت ملياش را در اختيار ما قرار داد كه نشان ميداد او و احمدرضا برادر هستند، اما در اين ميان يك نكته وجود داشت و آن درج نام زينالعابدين عابدزاده كوهانستاني به عنوان پدر داريوش و احمدرضا بود. در اين مدرك شناسايي تاريخ تولد احمدرضا سال 45 قيد شده بود كه پس از رويت شناسنامه وي صحت اين موضوع تاييد شد.

  اينجا بود كه از داريوش در خصوص شبهه به وجود آمده پرسيديم كه چرا در حالي كه از جابر عابدزاده به عنوان پدر شما در اخبار ياد شده، حالا نام زينالعابدين در مدارك شناسايي درج شده است كه داريوش اينگونه جواب ميدهد: «پدر ما طبق اسناد زينالعابدين است اما جابر عابدزاده را ميشناسم و يكي از بستگان دور ما است. در مورد فاميلي هم بايد بگويم براي خروج از كشور به دليل پسوند فاميلي كه داشتم دچار مشكل شدم چرا كه آن پسوند متعلق به گروه سياسي بود كه از قضا مورد سوءاستفاده نيز قرار گرفته بود به همين دليل ما بچهها مجبور شديم تا اين پسوند را عوض كنيم. حتي خود احمدرضا نيز سال 67 وقتي براي سومين با به قطر ميرفت مجبور شد تا پسوند فاميلياش را نيز عوض كند كه اتفاقا براي او دردسرهايي نيز به همراه داشت.»

  * حس پررنگ اعتماد

  هر چه بيشتر با داريوش عابدزاده به گفتگو پرداختيم حس اعتماد بيشتري نسبت به ادعاي او و همسرش پيدا كرديم. به طوريكه وقتي در مورد احمدرضا و اينكه آيا رابطهاي با هم دارند پرسيديم، حس اتحادمان پررنگتر نيز شد. حدود دو هفته قبل آمد اصفهان به ما سر زد. اتفاقا در مورد بازي با ميلان خيليها به من زنگ زدند تا از تصميم احمدرضا مطلع شوند، اما او ميخواست برود.

  داريوش اتفاقا از پروين خيلي ناراحت بود. او گفت: «سالها قبل كه در بيمارستان كسري بستري بودم، پروين كنار من عكس انداخت اما فرداي آنروز وقتي قرار بود آن عكس در روزنامه چاپ شود عكس مرا بريد!»

  فكتهايي كه داريوش ميداد باعث شد تا اعتماد ما به او و حرفهايش كامل شود. از او پرسيديم كه چرا اينگونه واكنش نشان ميدهيد و اگر فردي كه روز گذشته تشييع شده پدر احمدرضا نيست پس چه رابطه با ستاره سابق تيمملي داشته است؟

  داريوش كه سعي ميكرد زياد وارد جزئيات نشود، سربسته گفت: «پس از مطرح شدن خبر وفات پدر احمدرضا عابدزاده در برنامه 90، يكي از برادرانمان كه در خارج از كشور زندگي ميكند با ما تماس گرفت و به گلايه از انتشار اين خبر پرداخت. او كه حسابي از اين موضوع كلافه بود تصور ميكرد كه ما اين موج خبري را به راه انداختهايم، اما تا آنجا كه ميدانم اين خبر از سوي كس ديگري منتقل شده است.»

  * شبهات خانوادگي

  در حالي داريوش عابدزاده و همسرش از در قيد حيات بودن پدر احمدرضا عابدزاده سخن ميگفتند كه حضور امير عابدزاده در مراسم خاكسپاري پدربزرگش يكي از رموز اين اتفاق بود.

  داريوش در خصوص اينكه چرا امير نسبت به اين موضوع واكنش نشان نداده و حتي در مراسم نيز حضور يافته گفت: «احمدرضا با فرد متوفي رابطه بسيار صميمانهاي داشته است و در اين سالها از او حمايتهاي زيادي كرده است. حتي هزينه مراسم را نيز تقبل كرده و خواستار برگزاري مراسمي بيكم و كاست بوده است. حتي ميدانم كه امير نيز به دستور احمدرضا در مراسم شركت كرده است. اما از اين بيشتر نخواهيد كه در اين مورد صحبت كنم چرا كه يكسري مسائل خانوادگي است كه نميتوانم به زبان بياورم. اما همين جا اعلام ميكنم كه از نام پدر احمدرضا عابدزاده سوءاستفاده شده و قصد داريم از طريق قضايي اين موضوع را پيگيري كنيم.»

  در پايان نيز داريوش شماره اي را در اختيار ما قرار داد و عنوان كرد كه احمدرضا در مدت حضورش در ايران از اين شماره استفاده ميكند.

  * من باباي احمدرضا هستم

  در حالي برخي اهالي سرشناس فوتبال از جمله محمد رويانيان براي خاكسپاري پدر احمدرضا عابدزاده راهي اصفهان شده بودند ساعاتي پس از اتمام مراسم به صورت تلفني با پدر احمدرضا به گفتگو پرداختيم. زينالعابدين عابدزاده كوهانستاني كه متولد 1300 در اصفهان است، به سختي پاسخ سئوالات ما را داد.

  او كه به گفته داريوش از خبر فوت خودش بياطلاع بود، در خصوص اينكه آيا احمدرضا عابدزاده را ميشناسد گفت: «من پدر او هستم.» وقتي از او پرسيديم كه ميداند احمدرضا الان كجا اقامت دارد؟ به سختي پاسخ داد: «او الان در آمريكا است»

  حساسيت موضوع آنقدر بالا بود كه براي رسيدن به اصل ماجرا بارها با داريوش عابدزاده و همسرش به گفتگو بپردازيم. در واقع براي آنكه اين ماجرا را به سرانجام برسانيم سئوالي از همسر داريوش عابدزاده با اين مضمون پرسيديم كه آيا فرد متوفي با نام جابر عابدزاده ناپدري احمدرضا عابدزاده است؟
  سئوالي كه با كمي مكث اينگونه پاسخ داده شد: «نميدانم كه احمدرضا و همسرش چه فكري كردهاند كه اين خبر نادرست را اينگونه بازتاب دادهاند. پدر احمدرضا كه فردي مومن و متدين است در قيد حيات است اما برخي به دنبال اهدافي هستند كه حتي براي ما نيز غيرقابل توجيه است. در هر صورت خودمان هم ميخواهيم بدانيم كه چرا و به چه علت اين اتفاق ناصواب روايت شده است.»

  همونایی که تا چند ساعت پیش میگفتند تیم مهمه حالا میخوان باشگاه رو روی سر مدیرانش خراب کنند .
  تیم استیلی رو نابود کردن مارو تبدیل به جوک کیسه کشا کردن بازم حیا نمیکنن !
  علی پروین و امیر عابدینی بهترین تاریخ باشگاه پرسپولیس رو رقم زدند اون وقت چند تا بچه که اسمشون رو پرسپولیسی گذاشتند راه افتادن تو پیجها توهین به سلطان میکنند واقعا مایه خجالته !
  کی با پرسپولیس به منچستر یونایتد گل زده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس چلسی رو برده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس سائوپائولو رو برده .... سلطان علی پروین
  ...
  کی با پرسپولیس 15 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با تیم ملی 10 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس 6 تایی کرده تاجُ .... سلطان علی پروین

  کی بهترین ضربه آزاد زنه تاریخِ ایرانه .... سلطان علی پروین

  کی پرسپولیس رو قهرمان جام در جام آسیا کرده .... سلطان علی پروین

  کی شناسنامه فوتبال ایران و پرسپولیسِ .... سلطان علی پروین

  آسیا به کی تندیس طلایی میده .... سلطان علی پروین

  کی عاشقه سلطانِ ؟؟؟
 2. 6 کاربر مقابل از ehsan karimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mohammad6 (13th December 2013), *sir amirhossein* (13th December 2013), AliReza (13th December 2013), mohammad25 (13th December 2013), SALAMI-FC (13th December 2013), UniQue (13th December 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  24 ابدی
  استاتوس
  24 ابدی
  شغل و حرفه
  .
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  7,935
  تشکر
  24,878
  تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 52 تاپیک
  نه . . .


  جدا؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!


 4. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ehsan karimi (13th December 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,494
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,310 بار در 6,701 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک
  .ایmy god


 6. #4


  نام واقعی
  mohammad
  نوشته ها
  751
  تشکر
  450
  تشکر شده 1,036 بار در 364 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  یعنی عابدزاده با باباش مشکل داره
  چرا؟
  چی شده؟
  چرا عابدزاده حاضر شده بگه بابام مرده ولی وقتی که زنده هست؟
  اخه از عابدزاده بعیده ،یعنی مغز ادم سوت بلبلی میزنه لباید منتظر باشیم تا عابدزاده بیاد که فکر کنم دیروز اومده

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا