هافبک سرشناس تيم ملي نيجريه تاکيد کرد که آرژانتين مدعي اول صعود از گروه F جامجهاني 2014 است ولي ديدار با ايران و بوسني ممکن است دشوارتر باشد.

تيم ملي فوتبال نيجريه در مرحله گروهي جامجهاني 2014 برزيل در گروه F با ايران، آرژانتين و بوسنيوهرزگوين همگروه است. بسياري از کارشناسان شاگردان آلخاندرو سابيا را مدعي اول صعود از اين گروه ميدانند و 3 تيم ديگر هم براي تصاحب جايگاه دوم با يکديگر خواهند جنگيد.

به نقل از تسنيم، جان اوبي ميکل، هافبک تيم ملي نيجريه در خصوص قرعه عقابها در جامجهاني 2014 برزيل گفت: قرعه خوبي به نيجريه افتاد ولي نميتوان آن را قرعهاي آسان بدانيم. تمامي تيمهاي راهيافته به جامجهاني آرزويي مشابه دارند و آن رسيدن به پيروزي و موفقيت در اين تورنمنت معتبر است.

وي افزود: ما هم بازيهاي خود در برزيل را همانند حريفانمان جدي خواهيم گرفت. در نخستين بازيمان در جامجهاني 2014 برزيل براي پيروزي برابر ايران پا به ميدان خواهيم گذاشت. بازي اول هميشه در چنين رقابتهايي دشوار است.

نيجريه در جامجهاني 2010 آفريقاي جنوبي در گروه B با آرژانتين همگروه بود که در آن مسابقات يک بر صفر مغلوب اين تيم شد و در نهايت با کسب تنها يک امتياز موفق نشد از مرحله گروهي صعود کند.

هافبک 26 ساله چلسي تصريح کرد: آرژانتين مدعي اول صعود از اين گروه است ولي تقابل با ايران و بوسني ممکن است دشوارتر باشد. تمامي رقباي خود را جدي خواهيم گرفت و با جديت و غيرت به دنبال پيروزي هستيم. مطمئن هستم ميتوانيم از گروه خود صعود کنيم.