پروین: تيم ملي 20 درصد شانس صعود دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پروین: تيم ملي 20 درصد شانس صعود دارد

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

پروین: تيم ملي 20 درصد شانس صعود دارد

علي پروين ضمن تقبيح واکنشهاي منفي عليه "ليونل مسي" در صفحات اجتماعي، گفت بازي در کنار اين بازيکن سرشناس فوتبال بايد براي بازيکنان افتخار باشد.
    پس از همگروهي تيم فوتبال ايران با آرژانتين در رقابتهاي جام جهاني، عده اي از هواداران افراطي فوتبال بر روي صفحات اجتماعي "ليونل مسي" و همچنين مجري برزيلي برنامه قرعه کشي الفاظ اهانت آميز گذاشتند.

پيشکسوت فوتبال در اين رابطه گفت: همگروهي باآرژانتين فرصتي است تا بازيکنان فوتبال کشورمان بتوانند با بزرگان فوتبال و به ويژه "ليونل مسي" بازي کنند. من واقعا نمي دانم چرا بعضي ها اقدام به بي احترامي به اين بازيکن کرده اند. اين يک افتخار بر اي هر بازيکني است تا در کنار مسي بازي کند.

پروين که با برنامه ورزش و مردم گفتگو مي کرد در ادامه اظهار داشت: اينکه از الان بگوييم در جام جهاني چه مي کنيم کار درستي نيست بلکه بايد براي اين رقابتها تدارک خوبي ببينيم و با تيمهاي گردن کلفت بازي کنيم.

سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران گفت: ببينيد بازيکنان ما نبايد از آرژانتين بترسند. ترس بازيکنان با بازي مقابل تيم هاي بزرگ ريخته مي شود. به نظر من نه تنها آرژانتين بلکه بوسني و هرزگوين هم تيمهايي هستند که خيلي قدرتمندند. ببينيد جام جهاني جاي تيم ضعيف نيست.

علي پروين در پايان در پاسخ به سوال گزارشگر برنامه که شانس ايران براي صعود از گروه را چقدر ميداند، گفت: به نظر من ايران فقط 20 درصد شانس صعود دارد. با اين حال من اعتقاد دارم بايد از سرمربي تيم ملي حمايت شود و بازيکنان از فروردين ماه در اختيار وي قرار بگيرند تا بتواند آماده سازي خوبي راي اين رقابتها داشته باشد.

2. 2 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

KhanoOmi (13th December 2013), Liverpoolpersian (13th December 2013)