با پيروزي قاطعانه منچستريونايتد مقابل استون ويلا هفته شانزدهم رقابتهاي ليگ برتر انگليس پيگيري شد.

در ادامه ديدارهاي هفته شانزدهم ليگ برتر انگليس، عصر امروز (يکشنبه) يک ديدار در ورزشگاه ويلاپارک برگزار شد که در آن استون ويلا ميزبان منچستريونايتد، مدافع عنوان قهرماني رقابتها بود و برابر اين تيم با نتيجه 3 بر صفر تن به شکست داد.

به گزارش تسنيم،در اين ديدار که منچستريونايتد يکي از بازيهاي خوب فصل خود را به نمايش گذاشت و تيم هجومي ميدان بود، دني ولبک، مهاجم انگليسي شياطين سرخ 15 دقيقه پس از به صدا در آمدن سوت آغاز بازي گل نخست را به ثمر رساند. تنها 3 دقيقه بعد از به ثمر رسيدن اين گل بود که ولبک بار ديگر براي منچستريونايتد گلزني کرد و اختلاف را به 2 گل افزايش داد. پس از اين گل فشار استون ويلاي ميزبان براي باز کردن دروازه شياطين سرخ بيشتر شد اما در نهايت بازي به همين 2 گل در نيمه نخست به پايان رسيد.

در نيمه دوم يونايتد بار ديگر بازي را هجومي آغاز کرد و 7 دقيقه بعد مزد حملاتش را با گلي که تام کلورلي از زاويه بسته به ثمر رساند گرفت تا پيروزي شياطين سرخ تقريباً قطعي شود. استون ويلا بار که ديگر چيزي براي از دست دادن نميديد سراپا حمله شد و تمام بازيکنان يونايتد را به حضور در نيمه خود وادار کرده بود هرچند اين حملات فايدهاي نداشت و يونايتد 3 امتياز را از آن خود کرد.

شاگردان ديويد مويس با 3 امتياز اين بازي که هفتمين پيروزي فصلشان در ليگ برتر در آن رقم خورد، 25 امتيازي شدند و جاي ساوتهمپتون را در رده هشتم جدول ردهبندي گرفتند.

همزمان با اين بازي، تيم نورويچ سيتي هم ميزبان سوانزي بود که اين بازي با تساوي يک - يک خاتمه پيدا کرد. در تنها ديدار باقيمانده هفته شانزدهم ليگ برتر انگليس از ساعت 19:30 امشب تاتنهام در خانه خود، ورزشگاه وايت هارتلين شهر لندن ميزبان ليورپول است.

در جدول ردهبندي ليگ برتر انگليس آرسنال با 35 امتياز صدرنشين است و تيمهاي چلسي با 33 و منچسترسيتي با 32 امتياز به ترتيب در ردههاي دوم و سوم قرار دارند.