پولادی:طبیعی است که از برد پرسپولیس در دربی خوشحالم/حالا دیگر پرسپولیسی ام
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پولادی:طبیعی است که از برد پرسپولیس در دربی خوشحالم/حالا دیگر پرسپولیسی ام

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پولادی:طبیعی است که از برد پرسپولیس در دربی خوشحالم/حالا دیگر پرسپولیسی ام

مهرداد پولادی پس از گرفتن رضایت نامه اش از باشگاه مس کرمان ضمن تشکر دوباره از مسئولان این تیم گفت:«خدا را شکر می کنم.بالاخره روزهای سخت من تمام شد و از حالا باید به آینده فوتبالی ام فکر کنم.من در این چند هفته اخیر سختی زیادی کشیدم اما حالا هیچ مشکلی وجود ندارد و می خواهم با تمام وجودم در خدمت پرسپولیس باشم.»

پولادی که از فردا تمریناتش را با پرسپولیس شروع می کند در این باره هم حرف می زند:«خیلی خوشحالم.می خواهم تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان انجام بدهم.ضمن اینکه باید یک تشکر ویژه هم از مسئولان باشگاه پرسپولیس بکنم که نهایت تلاش خود را برای حضور من در تیمشان انجام دادند.»

بازیکن جدید پرسپولیس که سابقه بازی کردن در استقلال را هم دارد دربی را در خانه تماشا کرده است و طبیعی است که از برد پرسپولیس خوشحال باشد:«بله خوشحال هستم و من حالا بازیکن پرسپولیس هستم.بازی کردن در این دو تیم شرایط ویژه ای می خواهد.خوشبختانه من سابقه بازی در استقلال را دارم و از تجربه ای که در این تیم به دست آوردم برای بازی کردن در پرسپولیس استفاده می کنم.»

او در مورد نتیجه ای که در این بازی رقم خورد این طور اظهار نظر می کند:«راستش این دربی یکی از جذاب ترین بازی هایی بود که من تماشا کرده ام.باید بگویم که اصلا فکرش را نمی کردم که این نتیجه رقم بخورد.چون استقلال هم یکی دو موقعیت خوب داشت.به هر حال حالا پرسپولیس بازی را برده است و طبیعی است که من هم از این اتفاق خوشحال باشم.»
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. 3 کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

jo-sat (3rd February 2012), NA3R (3rd February 2012), sara93 (4th February 2012)