پرسپوليس بدون دايي صدر را حفظ ميکند؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: پرسپوليس بدون دايي صدر را حفظ ميکند؟

 1. #1


  محل سکونت
  .....
  نام واقعی
  مـــحـــمــــد
  استاتوس
  ...
  شغل و حرفه
  ســـربـــــاز وطـــــن
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,934
  تشکر
  7,454
  تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 57 تاپیک

  پرسپوليس بدون دايي صدر را حفظ ميکند؟

  ديدارهاي هفته نوزدهم ليگ برتر روزهاي پنجشنبه و جمعه اين هفته برگزار ميشود و در حساسترين مسابقه پرسپوليس صدرنشين بدون علي دايي ميزبان سايپاست.


  مسابقات هفته نوزدهم ليگ برتر روز پنجشنبه و جمعه اين هفته برگزار ميشود. نگاهي به اين ديدارها مياندازيم:

  فجرسپاسي - گسترش فولاد تبريز؛ قطع نوار شکست شيرازيها؟

  نتيجه ديدار رفت: گسترش فولاد 2 - فجرسپاسي صفر


  فجرسپاسي سه باخت متوالي داشته و براي خروج از بحران و فرار از انتهاي جدول چارهاي ندارد جز اينکه سه امتياز خانگي مقابل گسترش فولاد تبريز را بگيرد. شاگردان محمود ياوري هفته گذشته با وجود ارائه يک بازي خوب مقابل استقلال دست خالي از تهران برگشتند. گسترش فولاد هم براي اينکه در حاشيه امنيت قرار بگيرد و رتبه يازدهمياش را تثبيت کند بايد در شيراز حداقل يک امتياز بگيرد. باخت در اين مسابقه وضعيت آنها را به خطر مياندازد.

  ذوب آهن - مس کرمان؛ تقوي به فکر انتقام؛ مظلومي به فکر خروج از بحران

  نتيجه ديدار رفت: مس کرمان صفر- ذوب آهن صفر


  دو تيم نسبت به ديدار رفت خيلي تغيير کردهاند و سرمربيان جديدي هدايت آنها را بر عهده دارد. در مس کرمان محمود ياوري جاي خودش را به پرويز مظلومي داد و در ذوب آهن هم مجتبي تقوي همين يکي دو روز پيش جانشين لوکا بوناچيچ شد. اين بازي يک اتفاق ويژه ديگر هم دارد آن هم روبه رو شدن تقوي با شاگردان اول فصل خود است. تقوي پيش از شروع فصل سرمربي مس کرمان بود اما به دليل برخي اتفاقهاي حاشيهاي که در اين تيم رخ داد مجبور به جدايي شد و در حاليکه خودش تيم را بسته بود بدون يکبار نشستن روي نيمکت از سرمربيگري مس استعفا کرد. بنابراين تقوي انگيزه مضاعفي دارد او هم ميخواهد نشان بدهد که توانايي حفظ ذوب آهن را در ليگ برتر دارد و هم به نوعي پاسخ نامهربانيهايي که با او در کرمان شد را بدهد. ضمن اينکه با توجه به جايگاه دو تيم در انتهاي جدول يک بازي شش امتيازي براي هر دو تيم است. ذوب آهن با 14 امتياز در رده چهاردهم است و مس کرمان 13 امتيازي در رده شانزدهم قرار دارد. هر دو تيم بدترين خطوط دفاع ليگ را دارند. مس کرمان 25 گل خورده و ذوب آهن 27 گل دريافت کرده است. پرويز مظلومي که در اين بازي محروم است، کار سختي در اصفهان دارد. او بايد تيمش را بعد از باخت شش برصفر مقابل پرسپوليس به شرايط مسابقه برگرداند و بازيکنانش را آماده مبارزه براي بقا در ليگ برتر کند ولي ذوب آهن هفته گذشته بدون سرمربي مقابل تراکتورسازي به يک تساوي روحيهبخش دست پيدا کرد و ميخواهد با سرمربي جديدش اين هفته به پيروزي برسد.

  استقلال خوزستان - ملوان؛ رونمايي از ملوان جديد!

  نتيجه ديدار رفت: ملوان 2- استقلال خوزستان صفر


  عبدالله ويسي به فوتبالدوستان خوزستاني قول داده که تيمش را در ليگ برتر حفظ کند و براي اينکه نشان بدهد حرف و عملش يکي است بايد سه امتياز خانگي اين بازي را بگيرد. ملوان هم با مالک جديد اولين ديدارش را در ليگ برتر انجام ميدهد البته صادق درودگر همچنان مديرعامل باشگاه ملوان است و آنها هفته گذشته يک شکست خانگي را تجربه کردهاند اگر ميخواهند در ليگ برتر جايگاه شايستهاي داشته باشند و حداقل در منطقه خطر قرار نگيرند بايد در اين بازي امتياز بگيرد. ملوان در حال حاضر با 24 امتياز در رده هشتم قرار دارد اما فاصلهاش با استقلال خوزستان در رده دهم فقط دو امتياز است.

  پرسپوليس - سايپا؛ صدر بدون دايي حفظ ميشود؟

  نتيجه ديدار رفت: سايپا يک - پرسپوليس صفر


  سرخپوشان در ديدار رفت با يک شوت استثنايي سه امتياز را به نارنجيپوشان کرجي واگذار کردند و اکنون ميخواهند هم انتقام ديدار رفت را بگيرند و هم با يک برد صدر جدول را حفظ کنند. پرسپوليس فقط در صورت پيروزي ميتواند به تداوم صدرنشيني خود مطمئن باشد و در صورت مساوي يا شکست در ديدار با سايپا، امکان دارد پرسپوليس تا رده پنجم دوباره سقوط کند. پنج ضلعي قهرماني ليگ برتر شکل گرفته و پرسپوليس، تراکتورسازي،فولاد، نفت تهران، استقلال در کورس قهرماني هستند. فاصله تيمهاي اول تا پنجم فقط يک امتياز است و اين مسئله حساسيت و هيجان بيشتري به ليگ برتر داده است. علي دايي تا اين لحظه حق نشستن روي نيمکت مربيگري را ندارد و به حکم کميته استيناف محروم است، مگر اينکه نشست ديشب رويانيان با مسئولان اين کميته توانسته باشد شرايط را تغيير بدهد و دايي بتواند روي نيمکت پرسپوليس حضور داشته باشد. سرخپوشان بعد از برد تاريخي و شش گله مقابل مس کرمان در بهترين شرايط فني قرار دارند هرچند مشکلات مالي باشگاه پرسپوليس هنوز حل نشده است. سايپا هم که هفته گذشته در خانه خود مقابل استقلال خوزستان متوقف شده بود. شاگردان انگين فيرات کار سختي مقابل پرسپوليس دارند اين تيم با 15 گل زده يکي از خطوط ضعيف حمله ليگ را دارد در حاليکه پرسپوليس با 8 گل خورده همچنان قدرتمندترين خط دفاع ليگ را در اختيار دارد. بنابراين نارنجيپوشان کار سختي دارند.

  صباي قم - استقلال؛ آبيها در روياي صدرنشيني

  نتيجه ديدار رفت: استقلال يک- صباي قم صفر


  صباي قم با صمد مرفاوي هنوز به برد نرسيده است و وضعيت اين تيم در جدول ليگ و بعد از جدايي محمد مايليکهن وخيم شده و در صورتيکه صمد مرفاوي نتواند از استقلال و قلعهنويي سه امتياز را بگيرد ممکن است تيمش رتبه سيزدهمي خود را هم از دست بدهد. رويارويي قلعهنويي و مرفاوي سرمربي و مربي سابق هميشه جذاب بوده. البته روي کاغذ وضعيت دو تيم به هيچ عنوان شانس مساوي ندارند و همه سه امتياز را به استقلال ميدهند زيرا استقلال مليپوشان زيادي دارد و صبا بازيکنان جوان و جوياي نامي دارد که ميخواهند شايستگيهايشان را اثبات کنند. استقلال اگر در اين مسابقه پيروز شود، شانس صدرنشيني دارد به شرطي که سه تيم پرسپوليس، نفت و تراکتورسازي نتوانند مقابل حريفان پيروز شوند. صبا در صورت برد فقط ميتواند يک پله صعود کند. استقلال شايد دو غايب در اين بازي دارد. محمد قاضي محروم است و هاشم بيکزاده هم مصدوم است.

  داماش گيلان - فولاد خوزستان؛ فولاد به دنبال صيد سه امتياز

  نتيجه ديدار رفت: فولاد 3 داماش يک


  داماش همچنان در بلاتکليفي مطلق به سر ميبرد و خبر انحلال اين باشگاه نيز منتشر شده است. با اين وضع بازيکنان و مربيان اين تيم همچنان اميدوارانه در ميدان حاضر ميشوند و اگر بتوانند از فولاد خوزستان امتياز بگيرند ميتوانند رتبه تک رقمي خود را حفظ کنند. فولاد هم دوست ندارد از کورس قهرماني عقب بماند و شاگردان فرکي به انگيزه برد وارد ورزشگاه عضدي رشت ميشوند. فولاد هم در پنج ضلعي صدرنشيني جايگاه ويژهاي دارد و شانس رسيدن به صدر را دارد به شرطي که بتواند از شهر باران سه امتياز صيد کند و ديگر تيمهاي بالاي جدول متوقف شوند.

  راه آهن - نفت تهران؛ کم تماشاگر اما جذاب

  نتيجه ديدار رفت: نفت تهران 2- راه آهن يک


  راه آهن بعد از پيروزي خارج از خانه مقابل ملوان در هفته گذشته تا حدي از وضعيت بد فاصله گرفت و اگر بتواند در اين بازي خانگي پيروز شود شانس رسيدن به رده يازدهم جدول را هم دارد. نفت تهران هم تنها تيم در پنجضعلي صدرنشيني ليگ برتر است که تماشاگر زيادي ندارد با اين حال در وضعيت خوبي به سر ميبرد. ديدار اين دو تيم اگرچه کمتماشاگر است اما ميتواند بازي جذابي از کار دربيايد.

  تراکتورسازي - سپاهان؛ قرمزپوشان تبريزي به صدر برميگردند؟

  نتيجه ديدار رفت سپاهان صفر- تراکتورسازي يک

  نتيجه اين مسابقه هم در تعيين صدرنشين ليگ برتر در پايان اين هفته تاثيرگذار است. تراکتورسازي اگر در اين بازي پيروز شود و پرسپوليس مقابل سايپا امتياز از دست بدهد دوباره به صدر جدول ميرسد. البته تراکتورسازان هفته گذشته در خانه دو امتياز با ارزش مقابل ذوب آهن از دست دادند و ديگر دوست ندارند به اصفهانيها امتياز بدهند. سپاهان هم که در هفت مسابقه رنگ برد را نديده در اين ديدار با انگيزه برد به ميدان ميرود هرچند مشکل گلزني اين تيم هنوز حل نشده است.

  در پايان ديدارهاي اين هفته مشخص خواهد شد که صدر جدول چه رنگي خواهد داشت؟ قرمز تهراني، قرمز تبريزي، زرد نفتي يا آبي آسماني و شايد هم قرمز اهوازي؟!

  GooDBYe CapTaiN


 2. 7 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (18th December 2013), ehsan karimi (18th December 2013), FaRsHaD_8 (18th December 2013), Mohammadreza (18th December 2013), SEYEDHAMED (18th December 2013), مريم 9 (18th December 2013), zahralos (18th December 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  ایشالا بدون دایی هم سایپا را می بریم....

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 4. #3


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  چون هدفی والا داریم بازی رو میبریم چون دایی به موقع تو تمرینات تیمو آماده میکنه


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 5. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ehsan karimi (18th December 2013)

 6. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  به امید خدا می بریم

 7. #5


  محل سکونت
  یزد
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
  شغل و حرفه
  دانشجوی حسابداری
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  1,777
  تشکر
  571
  تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad_Red_8 نمایش پست ها
  ایشالا بدون دایی هم سایپا را می بریم....
  ان شاالله
  زنده ام به عشق epرسopلیs  اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

 8. #6


  محل سکونت
  دبي
  نام واقعی
  مريم
  استاتوس
  ReD 9
  شغل و حرفه
  در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,899
  تشکر
  2,737
  تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad_Red_8 نمایش پست ها
  ایشالا بدون دایی هم سایپا را می بریم....
  ايشالا
  کاش به جای جدایی مردن بود ،


  چون مردن یک لحظه است

  و

  جدایی


  ذره ذره مردن .

 9. #7


  محل سکونت
  قزوين
  نام واقعی
  اميراحسان
  استاتوس
  عشقم وزندگيم علي اقا كريمي...
  شغل و حرفه
  محصل-كارگر
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  370
  تشکر
  498
  تشکر شده 958 بار در 285 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ايشاا... پرسپوليس بازي رو ببره
  همونایی که تا چند ساعت پیش میگفتند تیم مهمه حالا میخوان باشگاه رو روی سر مدیرانش خراب کنند .
  تیم استیلی رو نابود کردن مارو تبدیل به جوک کیسه کشا کردن بازم حیا نمیکنن !
  علی پروین و امیر عابدینی بهترین تاریخ باشگاه پرسپولیس رو رقم زدند اون وقت چند تا بچه که اسمشون رو پرسپولیسی گذاشتند راه افتادن تو پیجها توهین به سلطان میکنند واقعا مایه خجالته !
  کی با پرسپولیس به منچستر یونایتد گل زده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس چلسی رو برده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس سائوپائولو رو برده .... سلطان علی پروین
  ...
  کی با پرسپولیس 15 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با تیم ملی 10 بار قهرمان شده .... سلطان علی پروین

  کی با پرسپولیس 6 تایی کرده تاجُ .... سلطان علی پروین

  کی بهترین ضربه آزاد زنه تاریخِ ایرانه .... سلطان علی پروین

  کی پرسپولیس رو قهرمان جام در جام آسیا کرده .... سلطان علی پروین

  کی شناسنامه فوتبال ایران و پرسپولیسِ .... سلطان علی پروین

  آسیا به کی تندیس طلایی میده .... سلطان علی پروین

  کی عاشقه سلطانِ ؟؟؟
مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا