کفشگری:خجالت می کشم بگویم بازیکن پرسپولیسم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: کفشگری:خجالت می کشم بگویم بازیکن پرسپولیسم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

کفشگری:خجالت می کشم بگویم بازیکن پرسپولیسم

الآن رسیدن به قهرمانی از نان شب واجب تر است. با قهرمانی همه چیز خواهیم داشت. بدون آن هیچ نداریم

سایت گل - مهرداد کفشگری این روزها با اعتماد علی دایی، به یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس در خط میانی بدل شده است. او اولین گل خود برای پرسپولیس را مقابل مس کرمان به ثمر رساند، اما قبل از آن، آنچه جلب توجه کرد، پشتیبانی او از تیمی بود که فوتبال را از آن شروع کرد.هافبک مازندرانی سرخ ها در مصاحبه با سایت رسمی باشگاهش درباره تیم خود و کار جالبی که هفته قبل انجام داد صحبت کرده است:
    ماجرای کمکت به پرسپولیس قائمشهر چه بود؟
    فوتبال را از پرسپولیس قائمشهر شروع کردم. فوتبالم را مدیون این تیم و آقای رامشگر هستم که دیدهام از زندگی و خانوادهاش برای فوتبال زده است. پرسپولیس قائمشهر امید خیلی از استعدادهای فوتبال آنجا است. نمیدانم چطور است که با وجود این همه بیمهری و مشکل اقتصادی نسبت به باشگاههای مازندران، در این استان استعداد فوتبال غوغا میکند. شاید باور نکنید ولی در مورد قائمشهر اگر بخواهم حق مطلب را ادا کنم باید بگویم از در و دیوار این شهر فوتبالیست میریزد، اگر وضعیت مالی باشگاههای مازندران کمی خوب بود میشد آنجا یک تیم ملی جداگانه درست کرد.
    کمتر فوتبالیستی پیدا میشود که اینطور به گذشته وفادار بماند و احساس مسوولیت کند. اگر همه اینطور بودند بسیاری استعدادها شانس رشد پیدا میکردند؟
    من که کاری نکردم، دو، سه میلیون تومان تأثیر خاصی روی زندگی ما نمیگذارد ولی چنین تیمهایی را زیر و رو میکند. من میگویم آدم هیچوقت نباید گذشتهاش را فراموش کند. من به شهرم وفادار هستم. رفتم دیدم بچهها در سوز و سرما گرم کن ندارند پیش سردار رفتم و ایشان هم کمک کرد. پرسپولیس قائمشهر بازیکنان زیادی تحویل داده است. اولادی، نوروزی ، عباس زاده، بائو ، گراییلی ، رامشگر و خیلیهای دیگر که حضور ذهن دارم. در آنجا استعدادهای عجیبی وجود دارد. بهترین جا برای سرمایهگذاری در فوتبال است.
    البته بچههای دیگر هم هستند که وفتی تماس گرفتیم، کمکهایی کردهاند ولی باید یک فکر اساسی کرد. به پرسپولیس بر گردیم، فکر میکنی بعد از پیروزی کرمان شاهد یک دوره جدید باشیم؟
    ما یک روز رویایی داشتیم. همیشه اینطور نمیشود ولی میخواهیم دفعاتش را بیشتر کنیم. برنامه داشتیم گل خود من روی برنامه بود. دایی خواسته بود آنجا باشم. طلسم بازیهای خارج از تهران هم شکست. رکود لیگ برتر را جابهجا کردیم ولی بعد از همه اینها هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. حتی هواداران هم که خوشحال شدند تا در همین بازی با سایپا است. راه دراز تا قهرمانی داریم. الآن رسیدن به قهرمانی از نان شب واجب تر است. با قهرمانی همه چیز خواهیم داشت. بدون آن هیچ نداریم هواداران همین را میخواهند. برای ما خوشحالی آن بازی همان شب تمام شد.
    چرا قبل از این بازی اینگونه عمل نمیکردید؟
    در اکثر بازیهای بیرون از خانه سرتر از حریفان بودیم. در بازی با صبا یا همین بازی با تراکتور که داشتیم . ولی توپها توی گل نمیرفت. البته حالا فهمیدهایم خارج از تهران چطور بازی کنیم. دیگر با استرس و هیجان کاذب توی زمین نمیرویم و سعی میکنیم تمرکز داشته باشیم. این خیلی مهم است. چون ما هفت بازی بیرون از خانه داریم که تعیینکننده خواهد بود.
    با شرایط فعلی شاید از این پس بازیهای خانگی مشکلساز شود. حریفان بستهتر بازی میکنند، بالا رفتن توقعات هم فشار را زیاد میکند؟
    این دو اتفاق روی خواهد داد. ما آماده شدهایم که با این شرایط مواجه بشویم. حریفان برای گرفتن تساوی به آزادی خواهند آمد و فکر میکنم ما حتی در شهرستانها شانس بهتری خواهیم داشت، چون نمیتوانند مثل آزادی عمل کنند، البته ما تا اینجا بازیهای خانگی را بردهایم و فقط فولاد اهواز را از دست ما در رفت. به هر حال ما باید برای مواجهه با هر شرایطی آمادهباشیم. پرسپولیس در این چند سال جام نگرفته است و حالا هواداران دلگرم شدهاند استقبال آنها در فرودگاه وقتی از کرمان آمدیم ما را غافلگیر کرد، با ما طوری برخورد شد که گویی استقلال را بردیم و پیش از پیش برای ما معلوم شد که چقدر کار حساسی پیش رو داریم.
    در کل آدم احساساتی هستی؟
    بیش از آنچه که فکرش را بکنید . یکی از نقطه ضعفهای من است. به خدا ظاهرسازی نمیکنم. اخلاق من اینطور است. من هنوز نمیتوانم خودم را بازیکن پرسپولیس بدانم . یعنی وقتی بازیکنانی را میبینم که ده سال و بیشتر اینجا بودند و چه افتخاراتی رقم زدند، خجالت میکشم بگویم من هم بازیکن پرسپولیس هستم . چون مقابل آنها حرفی برای گفتن ندارم. هنوز هیچ کاری نکردم. حالا اگر به قهرمانی برسم و بتوانیم بگوییم آن را به هواداران هدیه کردیم شاید دهانم باز شود.
    اگر الآن فیکس نبودی، این حرفها را میزدی؟
    من اول فصل هم گفتم که حاضرم یک فصل روی نیمکت بنشینم ولی پرسپولیس قهرمان بشود. مسخره است که یک نفر مهمتر از احساس 30 میلیون باشد.
    از این تعارفات زیاد است و حرف تا عمل فرق میکند، بازی که نکنی، استرس میآید؟
    استرس هست ولی باید با آن کنار بیایی که آن هم به افکارت بستگی دارد. راستش را بخواهید این استرس اوایل فصل به سراغم آمد، طوری که عباس زاده بهمن میگفت تا آخر فصل راه زیاد است. من میگفتم که باید هر چه زودتر به ترکیب تیم راه پیدا کنم. فرصت بیشتری برای نشان دادن خودم دارم. همین عباس زاده را اینطوری نبینید، دنیای استعداد است. خدا را شکر زود بازی کردم. البته وقتی برای بر دوم اخراج شدم، خیلیها گفتند دایی دیگر به تو بازی نمیدهد، ولی من به آنها گفتم خواهید دید.

2. 5 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (18th December 2013), ehsan karimi (18th December 2013), M@HS@_Antikise6 (18th December 2013), Milad criska (18th December 2013), RUDMEHR K (18th December 2013)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    بازیکن خوبیه

نام واقعی
    No Name
    استاتوس
    No Control of my body
    شغل و حرفه
    Work at Model
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 6,260 بار در 1,737 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    احساسی؟؟!!!
    اینجا که زمین تا آسمون با مصاحبش تفاوت داره!!!
    Don't You Ever Say
    I Just Walked Away
    I Will Always Want You
    I Can’t Live a Lie, Running For My Life
    I Will Always Want You

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

قهرمان Space Invaders
    نام واقعی
    Navid
    استاتوس
    زندگی خاکستری (:
    شغل و حرفه
    آدم
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | France
    تشکر شده 2,103 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    ایول داش مهرداد
    ماییم و نوای بینوایی
    بسم لله اگر حریف مایی :)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    ایشالا که روز به روز بهترشه

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    دمش گرم

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    ایشاا... روز ب روز بهتر کار کنی!!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

نام واقعی
    mahdi
    استاتوس
    monster
    بازیکن محبوب
    sheys rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 36 بار در 22 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تنه لشه نمیتونه بدوعه! گل دومی که از سپاهان خوردیم ؟باعثش همین مهرداد بود!هیچ نکرد خودشو برسونه توپو بگیره وایساد نگاه کرد!!!!!!