گل محمدي:مديرم تذکر داد عليه داوري صحبت نکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گل محمدي:مديرم تذکر داد عليه داوري صحبت نکنم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

گل محمدي:مديرم تذکر داد عليه داوري صحبت نکنم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: يک بار عليه داوري صحبت کردم که مديرم تذکر داد که ديگر در اين مورد اظهارنظري نداشته باشم.

يحيي گل محمدي در نشست خبري پيش از ديدار نفت و راهآهن سورينت اظهار داشت: اين بازي براي هر 2 تيم حساس است و با توجه به وضعيت جدول هم راه آهن ميخواهد وضعيتش را بهتر کند و هم ما انگيزه داريم در بالاي جدول بمانيم و جزو مدعيان باشيم.

به گزارش تسنيم،وي افزود: بازي سختي داريم و تيم راه آهن سورينت نيز حريف خوبي است که سرمربي، بازيکنان و مديريت خوبي دارد. در حال حاضر هم راه آهن از روي بدشانسي در جايگاه خوبي قرار ندارند وگرنه ميتوانست جز تيمهاي بالاي جدول باشد. ميدانيم که بازي راحتي مقابل راه آهن نداريم اما تيم ما هم تمرينات خوبي در اين هفته انجام داده که انشاءالله يک بازي خوب را از هر 2 تيم شاهد خواهيم بود.

سرمربي تيم نفت در خصوص محرومان و مصدومان تيمش گفت: تا جايي که اطلاع دارم محرومي براي ديدار با راهآهن نداريم اما بهرام دباغ تنها بازيکن مصدوم ما است و باقي بازيکنان در اختيار کادر فني هستند.

گلمحمدي با بيان اينکه حساسيت ديدارشان با راه آهن به شرايط جدول باز ميگردد، خاطرنشان کرد: هر 2 تيم جزو تيمهايي هستند که به کارهاي فني اصرار دارند و بازي ما بيشتر بار فني دارد تا کارهاي فيزيکي و رفتارهاي حاشيه اي. شايد به نوعي اين بازي دربي محسوب شود که اميدوارم ديدني باشد و يک دربي فني. من هميشه از بازيکنانم ميخواهم بازي خوب و ديدني را به نمايش بگذارند و اين نوع بازي کردن نتيجه را هم به همراه دارد.

وي با اشاره به ديدار قبلي نفت با داماش اظهار داشت: در بازي قبل 2 امتياز از دست داديم اما متاسفانه بايد بگويم که قبل از بازي مديرعامل باشگاه داماش صحبتهايي را انجام داد که جو سنگيني روي بازي به وجود آمد و خواسته و ناخواسته روي داوري تاثير گذاشت و داور يک پنالتي ما را نگرفت. من از همه فوتباليها، مربيان، مديران و بازيکنان ميخواهم که جو را عليه داوري خوب کرده و آرامشي را ايجاد کنند تا داوران قضاوتي راحت داشته باشند. نبايد جوي درست شود که اشتباهات به وجود بيايد. متاسفانه اکنون شرايطي ايجاد شده که ما مربيان بعد از شکستها تمام کاسه و کوزه ها را سر داوري ميشکنيم.

سرمربي تيم نفت با بيان اينکه اين حجمه ها عليه داوري خوب نيست خاطرنشان کرد: مديرعامل داماش جوي را عليه داوري راه انداخت آن هم عليه مظفري زاده که يکي از پاکترين داورهاي کشور است و بازيهاي خوبي را قضاوت کرده و حتي در رده هاي بين المللي نيز قضاوتهاي خوبي داشته است. خيلي راحت عليه مظفري زاده که يک داور باتجربه است صحبت ميکنيم که اين موضوع روي داوران جوانتر تاثير ميگذارد و آنها تمرکز خود را از دست ميدهند. ميخواهم اين جو ملايمتر شود و بگويم همانطور که ما اشتباه ميکنيم ممکن است داوران نيز اشتباه کنند که اين اشتباهات يا عليه تيمي است يا به سود تيم ديگري خواهد بود.

گل محمدي گفت: هفته هاي ابتدايي ليگ چندين بار داوران عليه تيم ما به اشتباه سوت زدند و من نيز عليه داوري صحبت کردم. صحبتهاي من باعث شد مديرعامل باشگاه نفت به من تذکر بدهد که ديگر عليه داوري صحبت نکنم. اين موضوع نشان ميدهد در باشگاه نفت جو سالمي وجود دارد و اميدوارم ديگر باشگاهها نيز اين رفتار را داشته باشند و در صحبتهايمان عليه داوري موضع نگيريم.

وي ادامه داد: البته بايد بگويم متاسفانه تجربه نشان داده اين صحبتها عليه داوري جواب ميدهد و هفته بعد داوري به نفع تيمهايي است که عليه داوري صحبت کردهاند. مصاحبه ها باعث ميشود جو رواني بازي به سود آنها شود و اميدوارم اين موضوع را شاهد نباشيم.

سرمربي تيم نفت در پايان خاطرنشان کرد: ما اکنون در سال جام جهاني هستيم و به نظرم اين جوي که عليه داوران راه افتاده است به فوتبال ما ضربه ميزند و در سال حساسي که تيم ملي بايد براي جام جهاني آماده شود اين جو عليه داوري را تلطيف کنيم.
    ویرایش توسط s A r A : 19th December 2013 در ساعت 21:11

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (19th December 2013), RaMiN (19th December 2013)