آتشکده: ميخواهم با ايران به جام جهاني بروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آتشکده: ميخواهم با ايران به جام جهاني بروم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

آتشکده: ميخواهم با ايران به جام جهاني بروم

ويليام آتشکده اميدوار است ايران را در جام جهاني همراهي کند.

تيم ملي ايران با صعود به جام جهاني 2014، تابستان آينده فرصت رويارويي با بهترين هاي فوتبال جهان را دارد.

به نقل از ايسنا، ويليام آتشکده، مهاجم 21 ساله ايراني الاصل که در ليگ سوئد بازي ميکند اميدوار است بتواند همراه ايران در جام جهاني 2014 حضور داشته باشد. او فصل گذشته مصدوم شد و خيلي کم فرصت بازي در تيمش اوربرو را بدست آورد. او که پدري ايراني دارد در گوتنبرگ سوئد به دنيا آمده است و سابقه بازي در تيم زير 19 سال سوئد را نيز در کارنامه خود دارد.او در گفتوگو با پايگاه اينترنتي fotbollskanalen گفت: در حال حاضر شرايط خوبي دارم. هر کاري که لازم باشد انجام مي دهم تا دوباره به شرايط قبل برگردم. از روند بهبودي خودم رضايت دارم و اميدوارم که در آينده بتوانم در ترکيب تيمم به ميدان بروم.

کارلوس کيروش، سرمربي تيم ملي ايران در بازي اوربرو و آوتيدابرگ از نزديک بازي آتشکده را ديد. ويليام آتشکده در اين ديدار عملکرد خوبي از خود نشان داد و موفق شد 2 گل به ثمر برساند.

آتشکده درباره ديدار با کيروش گفت: کيروش چند بار براي ديدن من به سوئد آمد و با هم صحبت کرديم. مرتبه اول درباره پيشنهاد او براي بازي در ايران به کيروش گفتم بايد کمي صبر کنم و براي زير 21 سال سوئد بازي کنم. در ماه دسامبر يکبار ديگر مرا دعوت کرد و اين بار با قاطعيت قبول کردم و در اردوي تيم ملي ايران حضور يافتم. خيلي احساس خوبي بود که در تيم ملي ايران بودم و اميدوارم در آينده نيز بتوانم اين فرصت را داشته باشم و ايران را در جام جهاني همراهي کنم.

آتشکده در پايان درباره گروه ايران در جام جهاني 2014 گفت: هيچ حريف آساني در گروه ما قرار ندارد و هر سه ديدار ما در جام جهاني بازي هاي سختي خواهد بود.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yasaman (20th December 2013)