حاضرم به خاطر پرسپوليس تا آخر فصل روي سکو بنشينم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حاضرم به خاطر پرسپوليس تا آخر فصل روي سکو بنشينم

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک

حاضرم به خاطر پرسپوليس تا آخر فصل روي سکو بنشينم

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تا آخر فصل هم روي سکو باشم به خاطر پرسپوليس تحمل ميکنم.
    فارس - محمد نوري کاپيتان پرسپوليس اين روزها در ترکيب اصلي به ميدان نميرود و فقط دقايقي براي قرمزپوشان وارد زمين ميشود. به همين دليل اين بازيکن گفتوگويي انجام داديم که در زير ميخوانيد.
    - پيروزي خوبي را مقابل سايپا کسب کرديد. نظرت چيست؟
    خيلي خوشحالم که با يک بازي خوب مقابل سايپا توانستيم در صدر جدول ليگ برتر بمانيم و سومين برد پياپي خود را کسب کنيم اما بايد خيلي زود اين برد را فراموش کنيم و به بازي حساس و سرنوشتساز خارج از خانه فکر کنيم.
    - منظورت بازي با ملوان است؟
    بله. روز بسيار سختي در انتظار پرسپوليس است اما ميرويم تا ملوان با روحيه را در خانه خودش شکست دهيم.البته ملوانيها هم پس از شکست استقلال خوزستان با روحيه بسيار خوبي که دارند، مقابل ما به ميدان ميآيند. کار ما خيلي سخت است اما ميخواهيم صدرنشين ليگ برتر باقي بمانيم.
    - چرا نيمکتنشين هستي؟
    نميدانم. همه چيز دست کادر فني و خداي بزرگ است. به عنوان يک بازيکن خيلي ناراحتم اما دوست ندارم براي پرسپوليس کوچکترين حاشيهاي درست کنم. اين را چند بار گفتهام. چون خدا را شکر الان در يکي از بهترين شرايط تيمي هستيم.
    - منظورت اين است که تحمل ميکني؟
    بله. حاضرم به خاطر پرسپوليس تا آخر فصل روي سکو بنشينم تا تيمم موفق شود ولي واقعا نيمکت نشيني خيلي سخت است.
    - مخصوصا در دقيقه 90 هم تعويض شوي سختتر هم ميشود.
    من کار خودم را ميکنم. همانطور که در بازي با سايپا در دقيقه 90 وارد زمين شدم کار خودم را انجام دادم. راضيم به رضاي خداي بزرگ که هميشه در دقيقه 90 دست من را گرفته و توکلم به اوست.
    - با اين وضعيت ميخواهي چه کني؟
    تلاشم را بيشتر ميکنم و هيچ وقت تسليم نميشوم. من روي پاهايم ميميرم اما روي زانوهايم زندگي نميکنم. هميشه اين مورد در فوتبال را سرلوحه کارم قرار دادم.
    - با کادر فني مشکلي نداري؟
    خير، من هرگز با دايي مشکلي ندارم. هميشه به او علاقه داشتم و دارم و هر کمکي لازم باشد به تيم محبوبم ميکنم. تا بعد از چند سال در دو جام موفق باشيم. من در سه سال حضورم در پرسپوليس 36 گل براي تيمم زدم و يک جام هم گرفتم که جام اصلي بود. امسال هم آمادهام تا به عنوان کاپيتان پرسپوليس دو جام را با کمک همه همتيميهايم بالاي سر ببرم و جشن و سرور مردم و هواداران را ببينم.
    - اما برخي مشکلات هم وجود دارد.
    بله از وزارت ورزش توقع داريم به تيم خودش رسيدگي کند. شرايط ما خوب نيست و وزارت ورزش بايد به پرسپوليس کمک کند چون ما غير از کمک دولت پشتوانه ديگري نداريم. چقدر مسئولان باشگاه بايد تلاش کنند اميدوارم که وزارت ورزش بتواند به تيم زير نظر خود نگاه کنند.
    - در پايان اگر حرفي داري بگو.
    آرزويم موفقيت پرسپوليس است خيلي از مسائل را به جان ميخرم تا تيمم موفق شود. اما تا دقيقه 90 دست از تلاش برنميدارم و با توکل به خداي بزرگ به اهدافم ميرسم. من بازيکني نيستم که ساده بخواهم حضور درجام جهاني را از دست بدهم پس مطمئن باشيد با تمام وجودم تلاش ميکنم تا به هدفم برسم. چون هميشه در فوتبال با تلاش به خواستههايم رسيدم.

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

2. 2 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (20th December 2013), RUDMEHR K (20th December 2013)