احساساتی زیبا در شبی فراموش نشدنی...
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: احساساتی زیبا در شبی فراموش نشدنی...

 1. #1


  محل سکونت
  iN Your mInD !
  نام واقعی
  امیرحسین
  شغل و حرفه
  طراحی سایت و هاستینگ
  نوشته ها
  853
  تشکر
  362
  تشکر شده 727 بار در 267 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  احساساتی زیبا در شبی فراموش نشدنی...

  سوز شديدي كه انگار همين حالا از غرب به تهران رسيده اولين ميهمانانش تو و تمام آنهايي كه در ورزشگاه نشستهاند، هستي، بيشتر از هر زماني تنات را ميلرزاند.

  خيليها گذاشتند و رفتند اما ما كه پتوپيچ مانده بوديم تا شايد معجزهاي رخ دهد، در عين نااميدي به رخ دادن اتفاقي ساده چشمهايمان به رد و بدل شدن توپ ميان آبيها و سردرگمي آن ميان بچههاي خودمان دوخته شده بود و هيچ نميگفتيم و تلخ به نظر ميرسيد شنيدن هرچه آبيها دلشان ميخواهد به مربي و ستاره تيمت ميگويند.

  آنقدر آزاردهنده و تلخ به نظر ميرسيد كه شده بود چاشني تمام آن شكستهايي كه طي اين دو سال مثل خوره هرچند ماه يك بار روح و جسمت را با هم ميخورد و از درون خاليات ميكرد. گل اول را كه زديم همه فرياد كشيديم اما نااميد بوديم، گل دوم را كه زديم جيغ زديم و همديگر را در آغوش كشيديم كه اين بار نميبازيم. با گل سوم از خود بيخود شديم و البته تا نيم ساعت بعد از خروج از ورزشگاه و سوز و سرمايي كه از تنمان بيرون رفته بود نميدانستيم كه واقعاً معجزه رخ داده و ما دربي را بردهايم.

  نوري قبل از سوت پايان وسط زمين رفت!
  قبل از اينكه فغاني سوت پايان را بكشد، با سوت خطاي رخ داده در زمين، محمد نوري با تصور اينكه بازي تمام شده پريد داخل زمين اما نیمکت نشینان جلويش را گرفتند.

  روي نيمكت غوغايي برپا بود. بعد از گل دوم هيچ كس روي پايش بند نبود. هركس چيزي ميگفت، خيليها به سوتهاي فغاني اعتراض ميكردند، خيليها همتيميهايشان را تهييج ميكردند، حتي آنهايي كه ميخواستند خودشان را خونسرد جلوه دهند دل توي دلشان نبود تا جايي كه فنايي ناظر بازي بارها مجبور شد بيايد و تذكر بدهد. غلامرضا، نوروزي و نوري با اينكه از بازي بيرون آمده بودند مدام فرياد ميكشيدند و نيمكت حال و هواي بازي پاياني ليگ هفتم با سپاهان را داشت كه همه براي همتيميشان موفقيت ميخواستند.

  ميثاق: حاضرم 100 ميليون جريمه شوم، نبازيم
  بيشتر از همه نگاه برخي نيمكتنشينان به ميثاق دوخته شده بود كه مدام هوشيار را تشويق ميكرد و دعا دعا ميكرد پرسپوليس اين بار بازنده دربي نباشد. ميثاق كه در ظاهر بايد توي خودش بود و كاري به كار تيم نداشت به بازيكنان التماس ميكرد ديگر گل نخورند و يك گل بزنند. وقتي يكي از نيمكت تيمشان درباره جريمه 15 درصدي به او گفت، ميثاق جواب داد: «حاضرم 100 ميليون جريمه شوم اما دربي را نبازيم.»

  تعظيم اختصاصي جادوگر، اشك نوري، كيا و غلام
  با گل سوم نيمكت پرسپوليس منفجر شد و تقريبا همه به وسط زمين آمدند، هر كس ديگري را در آغوش ميگرفت و خيليها همصدا با هواداران فريادهاي عجيبي سرميدادند. نيمي از ورزشگاه دو دقيقه بعد دوباره منفجر شد و پرسپوليسيها به خواسته كريمي از تمام آن هواداراني كه در آن سوز وحشتناك زمستاني تا دقيقه 3+90 ماندند و معجزه را به چشم ديدند تشكر كردند.

  جادوگر البته دقايقي تك و تنها ماند و تعظيم كرد به همه آن هواداران صبور و دلسوز. دنيزلي هم براي يكي دو جايگاه دست تكان داد و كيا براي هواداران سنگ تمام گذاشت. مهدي ميگفت: هر چه داريم از اين هواداران است كه در اين سرما ماندند و تشويقمان كردند. قطرههاي ريز اشك روي گونه هاي مهدي رژه ميرفت و لبانش خندان بود، درست مثل محمد نوري، غلامرضا رضايي و خيليهاي ديگر كه بعد از قدرداني از هواداران اشك شادي در چشمهايشان حلقه زده بود.

  تداركاتچي، ميداندار جشن داخل رختكن

  در رختكن غوغايي بر پا بود. بازيكنان دست ميزدند و آواز ميخواندند؛ شعار معروف واويلا ... واويلا ... جواد كاظميان. يكي از تداركاتچيها هم آمده بود ميانه جمع؛ «زماني» كه نتوانست شادياش را پنهان كند، در حلقه بازيكنان شاد پرسپوليس، شادياش را علني كرد. لبخند از روي لبان دنيزلي نميافتاد، تقريبا با همه، از بازيكن گرفته تا تداركات و تك تك اعضاي تيم پزشكي همه را در آغوش كشيد و بوسيد.

  به قول يكي از پرسپوليسيها خوشحالياش هم بزرگمنشانه بود. آقا مصطفي در رختكن و ميان آن همه هياهو با تلفن همراهش صحبت ميكرد. انگار آن سوي خط اعضاي خانوادهاش بودند و به او به خاطر اين برد بزرگ تبريك ميگفتند.

  بازيكنان براي زايد كف زدند

  كريمي و زايد كه در حلقه خبرنگاران و دوربينهاي تلويزيوني محاصره شده بودند آخرين نفراتي بودند كه وارد اتوبوس شدند و جالب اينكه به محض ورود زايد به داخل اتوبوس، همه بازيكنان ناخودآگاه براي گلزنشان كف زدند. از داخل اتوبوس صداي موزيك و همهمه شادي بازيكنان به گوش ميرسيد و اين شايد براي اولين بار بود كه اتوبوس پرسپوليس، كاروان شاد و مسروري به نظر ميرسيد.

  دنيزلي هم كه هميشه به آرامش اتوبوس تاكيد ميكرد اين بار بيخيال موزيك و آواز و همهمه شد و به نوعي در جشن بازيكنانش شركت كرد. اتوبوس پرسپوليس اين بار مقابل ورودي هتل المپيك هم توقف كرد تا بچههاي اهل غرب تهران و كرج از اتوبوس پياده شوند. همه خواستند در شادي دستهجمعي تيم شريك باشند و تا هتل اوين از برد روياييشان بگويند و بخندند.

  نگراني دنيزلي براي هواداران خوشحال!

  دل دنيزلي براي هواداراني كه تا كمر از پنجره اتومبيلهايشان بيرون آمده و روي سقف اتومبيل ميكوبيدند شور ميزد. ميگفت نكند اتفاقي برايشان بيفتد. حدود 20 اتومبيل با فلاشرهاي روشن، برفپاكنهاي راه افتاده و هواداراني كه از پنجرهها بيرون آمدهاند اتوبوس قرمزها را اسكورت ميكردند. در بزرگراه نيايش بالاخره اتفاقي كه يك گروه اسكورتكننده ميخواستند، افتاد.
  يك اتومبيل پرايد جلوي اتوبوس پرسپوليس را گرفت و دو نفر از آن پايين آمدند تا خودشان را به دنيزلي برسانند. ميخواستند سرمربي پيروز دربي را از نزديك ببينند و از او تشكر كنند. همين كار را هم كردند چون دنيزلي اجازه ورودشان به اتوبوس را داد. آنقدر خوشحال بودند كه نميدانستند چه كار كنند.

  هردويشان دست دنيزلي را به نشانه تشكر بوسيدند و سرمربي پرسپوليس كه نميدانست چه كار كند روي آنها را بوسيد. لحظاتي بعد اتوبوس به راهش ادامه داد و در ميان اسكورت تمام آن اتومبيلهاي پر سر و صدا و شاد، به هتل اوين رسيد. در محوطه هتل بازيكنان تراكتورسازي و تمام آن ميهمانان خارجي هاج و واج مانده بودند از آن همه شادي و شور و شعف. حتماً آنها هم مثل تمام پرسپوليسيهاي ايران 13 بهمن را فراموش نخواهند كرد.
  تو فيلم ِ " نجـات سـرباز رايـان " يکي از سـربـازا ميـــگه :


  اگـــه خـــدا بــا مــاســت ، پــس کــي با اونــاسـت ؟
  http://www.pic.tooptarinha.com/image...aur8c5lptj.png
  ________________

  SheYs iS NumBer 1
  ____________________________


 2. 4 کاربر مقابل از am!rcatalan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Liverpoolpersian (5th February 2012), mostafacute (5th February 2012), RAINY GIRL (5th February 2012), sara93 (5th February 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  كرمان
  نام واقعی
  مصطفي
  تیم های محبوب خارجی
  Juventus | Italy
  نوشته ها
  552
  تشکر
  353
  تشکر شده 381 بار در 187 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  شبي رويايي و فراموش نشدني براي سالها
  به قول هنكه " اين بازي من را ياد فينال باشگاههاي اروپا منچستر _ بايرن انداخت"

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا