::: اخبار ، حواشی و مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و ملوان :::
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: ::: اخبار ، حواشی و مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و ملوان :::

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

::: اخبار ، حواشی و مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و ملوان :::

||:: به نام خدا ::||

ملوان_____________پرسپولیس

ورزشگاه : تختی - انزلی

داور مسابقه : محمدرضا اکبریان

سه شنبه, 3 دی 1392 / ساعت : 14:30

در این تاپیک تمامی اخبار ، حواشی و مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و ملوان قرار میگیرد

ویرایش توسط H!dden : 23rd December 2013 در ساعت 17:13

2. 5 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Liverpoolpersian (24th December 2013), Mohammadreza (24th December 2013), s A r A (24th December 2013), San Iker (24th December 2013), UniQue (24th December 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به نتایج بازیهای قبلی ملوان، قطعاً مثل همیشه بازی سختی را مقابل این تیم خوب گیلانی داریم.

علی دایی ابتدا در خصوص بازی با ملوان اظهار داشت: خوشبختانه پس از پیروزی مقابل سایپا با روحیه بسیار خوبی تمرینات خود را دنبال کردیم و قطعاً با توجه به نتایج چند هفته گذشته ملوان، بازی سخت و حساسی را مقابل این تیم خوب شمالی در خانهشان داریم اما ما هم نمیخواهیم از صدر جدول فاصله بگیریم و به همین دلیل برای سه امتیاز وارد زمین میشویم، امیدوارم که دست پر از انزلی بازگردیم البته کار ما خیلی سخت است.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا محروم یا مصدومی دارید یا خیر، گفت: ما متأسفانه امید عالیشاه را در اختیار نداریم و سایر بازیکنان آماده بازی سخت و حساس مقابل ملوان هستند. باید با تلاش بازیکنان بتوانیم با کسب این سه امتیاز، باز هم در صدر جدول در این شرایط حساس لیگ برتر بمانیم.

4. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th December 2013), Liverpoolpersian (24th December 2013), Love2013 (24th December 2013), Mohammadreza (24th December 2013), UniQue (24th December 2013)

نام واقعی
    Meysam
    استاتوس
    thewaysfans.ir
    شغل و حرفه
    گرافیست و طراح
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | England
    تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

دوئل ویژه: بنگری که پنالتی نمی دهد – فشنگچی که پنالتی می گیرد

این فصل را می توان یکی از بهترین فصول فوتبالی محسن بنگر به حساب آورد.مدافع باتجربه پرسپولیس این فصل همتراز با سیدجلال حسینی و نیلسون در تبدیل خط دفاعی پرسپولیس به بهترین خط دفاع لیگ نقشی ویژه داشته و آنقدر خوب بازی می کند که تا محروم یا مصدوم نشود دایی از رضا نورمحمدی خونسرد و قابل اعتماد در تیمش استفاده نمی کند.

اما امسال انگار یک تحول بزرگ در فوتبال محسن بنگر رخ داده و او دیگر آن مدافع عصبی و خشن سال های قبل نیست و با تجربه و فراست خاصی بازی می کند.

بنگر که همیشه به اهدای پنالتی های مفت به حریفان شهره بود و هواداران پرسپولیس به خاطر 4- 3 پنالتی که او در همان بازی های نیم فصل اول فصل قبل به حریفان تقدیم کرد از رفتار او در محوطه جریمه خودی هراس داشتند امسال اصلا مرتکب چنین اشتباهی نشده است! در واقع در 19 بازی گذشته، پرسپولیس تنها یک پنالتی در اصفهان و مقابل سپاهان داده که بعدا سر و صدای زیادی به پا کرد و مشخص شد آن هم پنالتی نبوده و در واقع اول شجاع خلیل زاده مدافع سپاهان روی میثم حسینی خطا کرده بوده!

اینکه امسال بنگر تا حالا به حریفان پنالتی نداده در نوع خود یک آمار فوق العاده و رکورد به حساب می آید اما در نقطه مقابل و جدال فردای ملوان – پرسپولیس ملوان تقریبا یک سوم گل های زده اش را با پنالتی های رافخایی به ثمر رسانده؛پنالتی هایی که نیمی از آنها را امیرحسین فشنگچی چپ پای سابق پرسپولیس گرفته است!

با این حساب حتما ملوان و فشنگچی برای بازی فردا هم برنامه هایی خواهند داشت تا از مدافعان پرسپولیس و در راس آنها محسن بنگر پنالتی بگیرند .در این راه فشنگچی باتکنیک حتما هر بار که به محوطه جریمه تیم سابقش وارد می شود دنبال کوچکترین برخورد خواهد بود تا خود و تیمش را به خواسته اش برساند اما باید دید در این دوئل ویژه او موفق می شود به خواسته اش برسد یا اینکه بنگر و مدافعان پرسپولیس حواس شان به این بازیکن شکننده جمع خواهد بود و باز هم رکورد پنالتی ندادن پرسپولیس ادامه پیدا می کند.
    من از سرزمین آه... آمده ام،

سرزمین اندوه های بسیار

اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

خانه ای که همیشه یک خان دارد.

خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

اینجا خانه مردانه است.

جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

هیچ گاه هیچ...

من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

همین ترسگاه ِ بی لبخند،

که هیچگاه نخندیدم

برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.

اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

"کاوه آفاق "

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

6. 2 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th December 2013), Mohammadreza (24th December 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

دایی و پرسپولیسیها بر سر مزار سیروس قایقران

علی دایی به همراه دیگر اعضای کادر فنی پرسپولیس سر مزار سیروس قایقران حاضر شدند.علی دایی که به همراه پرسپولیس برای دیدار امروز ملوان (سهشنبه) به انزلی سفر کرده است، صبح امروز به همراه محمد پنجعلی ، اعضای کادر فنی و سعید شیرینی سر مزار سیروس قایقران، همبازی سابق خود کاپیتان سابق تیم ملی حاضر شد.

مرحوم سیروس قایقران در سال 77 در سانحه رانندگی درگذشت.

8. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th December 2013), Mohammadreza (24th December 2013)

نام واقعی
    Meysam
    استاتوس
    thewaysfans.ir
    شغل و حرفه
    گرافیست و طراح
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | England
    تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

دوباره مازیار - پرسپولیس دو روز بعد از جشن تولد

مازیار زارع دیروز شمع 29 سالگی را فوت کرد تا کمی مسن تر از قبل به نظر بیاید.او در اول دی ماه سال 63 در انزلی به نیا آمد و حالا دو روز بعد از توال 29 سالگی اش باید مقابل تیمی قرار بگیرد که حالا برای این بازیکن یک مسابقه ویژه است.

زارع که دو مقطع یک و دو ساله در پرسپولیس بود و البته در این تیم سایه ای از آن لیدر موفق خط میانی ملوان را نشان داد بعد از جدایی از پرسپولیس به نوعی با هوادران این تیم در افتاد. او در روزهای بحرانی پرسپولیس با مربیگری حمید استیلی و دنیزلی بعد از نتایج بد این تیم یک بار با هواداران پرسپولیس در مقابل ورودی ورزشگاه درفشی فر دهان به دهان شد و همان جا گفت:«نگان نباشید چند ماه دیگر می روم تا خیال تان راحت شود.» و البته زارع سر حرفش ماند و با جدایی از جمع سرخ ها به انزلی برگشت تا برای تیم محبوبش بازی کند.

آن شادی عجیب و خط و نشان هواداران
    اما کلید رودروریی زارع و هواداران پرسپولیس از بازی رفت ملوان و پرسپولیس در فصل گذشته و در انزلی زده شد. در هفته شانزدهم لیگ برتر در انزلی به مصاف ملوان رفت و به تساوی 2 - 2 دست یافت.در این بازی مازیار زارع گل اول ملوان را به ثمر رساند و خوشحالی عجیب و بیش از حدی از خود نشان داد.وی در پایان مسابقه نیز در مصاحبه ای در خصوص اینکه چرا به سمت نیمکت پرسپولیس نرفت گفت:«باید می رفتم که چه شود؟ نرفتم چون کسی را آنجا نمی شناختم.»
    از طرفی هواداران پرسپولیس هم با اشاره به اتفاقات بازی سال گذشته دو تیم و دیدار پرسپولیس - ملوان که در بازی رفت فینال جام حذفی زارع حاضر نشده بود به تیم سابق خود پنالتی بزند، به رفتار و گفتار این بازیکن در شبکه های اجتماعی واکنش شدیدی نشان دادند و به او پیغام دادند که در بازی برگشت منتظرش هستند!

مصاحبه ای که برای ملوان گران تمام شد
    اما این تقابل زودتر از بزی برگشت دو تیم و در مصاف جام حذفی رخ داد .زارع در اولین فصل بازگشت به ملوان و در آستانه بازی با پرسپولیس در جام حذفی مصاحبه عجیبی انجام داد و حرف هایی زد که خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخت.وی در این مصاحبه با اشاره به اتفاقات بازی رفت لیگ دو تیم در انزلی گفت:« شادی بعد از گل من به پرسپولیس حق من و حق شهر من و حق تمامی دوستداران ملوان بود. به کسی ربطی ندارد که من بعد از گل چطور شادی می کنم. من از کسی جز خدا نمی ترسم و اگر بتوانم در بازی جام حذفی گلی بزنم مطمئن باشید هزاربرابر شادی قبلی ام خوشحالی می کنم و اگر هم تیمی هایم گل بزنند هم باز شادی می کنم. من جواب آنها را با مصاحبه کردن نمی دهم بلکه مصاحبه کردن و حرف زدن کار آدم های ضعیف است. من در زمین مسابقه به آن ها نشان می دهم که مرد عمل هستم و فکر می کنم که اگر چهارشنبه روی فرم باشم برای پرسپولیس و هوادارانش خیلی گران تمام می شود. جواب مصاحبه بازیکنان را جلوی رویشان می دهم تا دیگر از این طور حرف ها راجع به من و تیمم نزنند.»
    اما این حرف ها برای هافبک انزلی چی گران تمام شد و در آن بازی معروف شش بر صفر که اولین روز سرمربیگری گل محمدی در پرسپولیس بود زارع از دقیقه یک تا لحظه ای که جایش را به سعید عزت اللهی جوان بدهد تحت فشار بود و نمایش فوق العاده ضعیفی ارائه کرد تا احمدزاده تعویضش کند.

از دلخوری و شکایت تا عقب نشینی
    بعد از این بازی و اتفاقات حاشیه ای توپ مازیار پر بود و گفت:« کجاي آن مصاحبه تند بود. من متهم به اين هستم که بعد از گلي که به پرسپوليس زده ام خوشحالي کرده ام. آيا بايد فيلم بازي مي کردم؟ من براي تيم شهرم و مردم شهرم و براي خودم خوشحالي کردم.من در پايان فصل قبل بازيکن آزاد بودم اما آن ها من را درليست مازاد قرار دادند و از پرسپوليس من را بيرون انداختند. اين موضوع را به چه کسي بگويم؟ من 150 ميليون از پرسپوليس طلب داشتم. فردا روزي که به اداره ماليات بروم مسوول آنجا به من مي گويد بايد مالياتت را بدهي نمي پرسد که طلبت را از پرسپوليس گرفته اي يا نه. بعد من بايد چند بار به آقاي ايکس يا ايگرگ در باشگاه پرسپوليس زنگ بزنم که به زور مي آيد جلوي دوربين صحبت مي کند. مردمي که به خانواده من فحش مي دهيد آيا شما مي توانيد از هزار تومان بگذريد؟ من 150 ميليون طلب داشتم که دست آخر آن را تبديل به 11 ميليون کردم... من بعد از گلي که در بازي قبل به پرسپوليس زدم به اين خاطر خوشحالي کردم که با آبروي من بازي شده بود و حقم را خورده بودند اما آن ها به همه کس من دشنام دادند.»
    اما در همین مصاحبه تند هم می شد نشانه های عقب نشینی او از این جنگ دشوار را پیدا کرد:«من نگفتم واي به حال پرسپوليس اگر من آماده باشم. من عددي نيستم که مقابل تيم بزرگ پرسپوليس يک تنه کاري کنم. من نه با مردم مشکل دارم نه فرد ديگر اما مردم نمي دانند چه خبر است.»

باز هم یک حرکت عجیب در بازی برگشت
    بعد از آن باخت خیلی ها علت شکست سنگین ملوان را همان مصاحبه تند مازیار دانستند و حتی محمد احمدزاده و خود ملوانی ها هم به صورت غیر مستقیم به آن اشاره کردند تا زارع از موضع اولیه خود عقب نشینی کند.پیش بینی می ش در بازی برگشت دو تیم در لیگ آن هجمه بازی حذفی به زارع وارد نشود اما زارع که در انزلی و در بازی رفت استارت حاشیه ها را زده بود در بازی برگشت لیگ هم دوباره اسیر حاشیه خودساخته شد.در هفته سی و سوم لیگ برتر و آخرین بازی خانگی پرسپولیس که سرخ ها با یک گل برنده از زمین بیرون آمدند باز هم در ورزشگاه آزادی علیه زارع فحاشی شد و او در حرکتی عجیب به سمت هوادران پرسپولیس رفت و از آنها خواست با صدای بلندتری علیه او شعار بدهند!

با حضور دایی جو تلطیف شد
    در بازی رفت لیگ فصل جاری هم هواداران پرسپولیس در اویل بازی علیه او شارهایی دادند اما شدت این هجمه با بازی پارسال قابل مقایسه نبود.از طرفی خود زارع هم قبل از بازی مصاحبه ای انجام نداد تا اتفاقات فصل قبل برایش گران تمام نشود. مازیار بر عکس بازی پارسال در این بازی به اتفاق رافخایی و فشنگچی به طرف دایی رفت تا از او رخصت بگیرد چرا که دایی او را به پرسپولیس برگردانده بود .
    حالا و در بازی برگشت و در انزلی بار دیگر زارع با لباس ملوان رودروی سرخ ها قرار می گیرد و با اینکه بعد از پائین کشیده شدن فتیله اختلاف با هواداران پرسپولیس از سوی این بازیکن توجهات از روی برداشته شده اما باز هم نگاه های ریزبین دنبال حرکات اوست.

چشم باشگاه از اتفاقات سال قبل ترسیده
    ظاهرا موضع باشگاه ملوان در قبال بازیکنان و اینکه به آنها گفته اند در آستانه بازی با پرسپولیس مصاحبه نکنید هم به همان قصه مازیار برمی گردد و نشان می دهد چشم مسوولان باشگاه از آن مصاحبه جنجالی به شدت ترسیده اما فردا بازی در انزلی برگزار خواهد شد و کسی در استادیوم به قایقران جوان انزلی چی ها دشنام نمی دهد تا منتظر واکنش های او باشیم اما با دقیق شدن در رفتار و کردار زارع در طول 90 دقیقه شاید بتوان به این نکته پی برد که او با کدام بازیکن یا بازیکنان پرسپولیس مشکل داشت؟آیا آنهایی که پشت مازیار صفحه می گذاشتند و او را شاکی کردند هنوز در تیم سرخپوش هستند یا از این تیم رفته اند؟آیا فیکس هستند یا روی نیمکت می نشینند؟
    من از سرزمین آه... آمده ام،

سرزمین اندوه های بسیار

اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

خانه ای که همیشه یک خان دارد.

خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

اینجا خانه مردانه است.

جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

هیچ گاه هیچ...

من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

همین ترسگاه ِ بی لبخند،

که هیچگاه نخندیدم

برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.

اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

"کاوه آفاق "

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

10. 2 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th December 2013), UniQue (24th December 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

پرسپولیس با 19 بازیکن عازم انزلی شد/ 5 بازیکن خط خوردند

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس با 19 بازیکن راهی انزلی شد.تیمهای فوتبال پرسپولیس و ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 14 و 30 دقیقه فردا در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

علی دایی سرمربی پرسپولیس پس از تمرین امروز 19 بازیکن خود را برای سفر به انزلی مشخص کرد.

نیلسون - محمدی - بنگر - نورمحمدی - جلال حسینی - میثم حسینی - ماهینی- رضا حقیقی- مسلمان - صادقیان -خلعتبری -سیدصالحی -حاتمی -دهنوی -کفشگری -علیعسگر -نوری - عباسزاده و فرشاد قاسمی.

بازیکنانی مانند کمندانی، کنعانی، عابدزاده، عالیشاه و پولادی از لیست پرسپولیسیها برای بازی با ملوان خط خوردند.
    در پایان تمرین عصر امروز سرخپوشان که در ورزشگاه شهید درفشی فر و پشت درهای بسته برگزار شد علی دایی نام نفرات اعزامی برای سفر به انزلی را در اختیار سرپرست تیم قرار داد و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان تمرین راهی فرودگاه مهرآباد شدند.

سرخپوشان با پرواز تهران - رشت عازم مرکز استان گیلان خواهند شد و پس از آن با یک دستگاه اتوبوس به انزلی سفر خواهند کرد.

12. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

AliReza (24th December 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار مقابل ملوان برگزار شد

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی مقابل ملوان امروز برگزار شد.آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل ملوان از ساعت 15 و 10 دقیقه امروز در ورزشگاه درفشیفر دنبال شد.در این تمرین پرسپولیسیها مرور کارهای تاکتیکی را را در دستور کار خود قرار دادند. زدن ضربات ایستگاهی، استفاده از توپهای بلند در دستور کار قرمزپوشان بود.

*حدود 15 لیدر در تمرین امروز حضور داشتند و جلسه ای برگزار کردند. آنها به یک هوادار که با وضعیتی نامناسب در مقابل در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود تذکری جدی دادند که برای جلوگیری از حاشیه سازی محل تمرین را ترک کند. او نیز پس از دقایقی محل را ترک کرد.

*پولادی اختصاصی تمرین کرد.

*30 هوادار پشت درهای بسته در تمرین امروز حضور داشتند.

*شیرینی سرپرست قرمزپوشان برای پیگیری امورات زودتر به فرودگاه رفت.
    امید عالیشاه و مهرداد پولادی نفراتی بودند که زیر نظر کادر پزشکی تمرینات ویژه ای را در کنار زمین انجام دادند.

*تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که از انزلی هم به قرمزپوشان خبر رسید که هوا امروز آفتاب بود. پرسپولیسیها همچنین پیگیر وضعیت زمین تختی انزلی هم بودند.

*علی دایی در فوتبال درون تیمی به ترکیب تیمش که در دو بازی اخیر برنده شد، دست نزد.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 18 امروز تهران را به مقصد انزلی ترک خواهد کرد.

14. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

منافی: ملوان باید از پرطرفدارترین تیم ایران بترسد

مربی پرسپولیس گفت که ترسی از ملوان ندارند و برای کسب سه امتیاز به انزلی میروند.جواد منافی در خصوص دیدار فردای پرسپولیس با ملوان در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بعد از چند برد متوالی در بهترین وضعیت به سر می بریم و در دیدار با ملوان هم تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد تا به پیروزی هایمان ادامه داده و به صدرنشینی مان استمرار ببخشیم.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به بردهای اخیر ملوان از رویارویی با این تیم واهمه ای ندارد، خاطرنشان کرد: ملوان تیم خوب و ریشه داری است اما دلیلی ندارد که ما بخواهیم از ملوان بترسیم چون ما پرسپولیس و پرهوادارترین تیم ایران و صدرنشین لیگ برتر هستیم بنابراین ،ملوان باید از پرسپولیس بترسد. ترسی از بازی با ملوان نداریم و برای سه امتیاز به انزلی می رویم.

منافی در پایان در مورد وضعیت بازیکنان پرسپولیس گفت: به جز امید عالیشاه که در دیدار با ذوب آهن مصدوم شد سایر بازیکنانمان در وضعیت خوبی به سر می برند ضمن اینکه بازیکن محرومی نداریم.

16. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

میثم حسینی: چرا باید بازیکنی که مصدوم میشود در تیم ملی باشد؟/

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چرا باید بازیکنی که اینقدر مصدوم میشود یا بازیکنی که یک فصل غایب بوده در تیم ملی باشد؟میثم حسینی در مورد صدرنشینی پرسپولیس در لیگ، بازی این تیم با ملوان، علت عدم حضورش در تیم ملی، مشکلات مالی پرسپولیس و ... صحبتهای زیر را انجام داد:

از صدرنشینی پرسپولیس شروع کنیم، اوضاع و احوال خوب است؟
    چرا نباشد؟ این بالا برف میآید و فقط باید حواسمان باشد از صدر جدول لیز نخوریم!

امسال وضعیت صدر جدل عجیب است و با یک امتیاز جایگاه تیمها عوض میشود.
    بله، لیگ فشرده است و تمام بازیها 6 امتیازی. هرتیمی که بخواهد امتیاز از دست بدهد مانند تراکتورسازی عقب میافتد و چند پله در جدول سقوط میکند.

با این شرایط باید مقابل ملوان قرار بگیرید و البته استقلال هم به یک قدمی پرسپولیس رسیده است.
    شرایط خیلی دشواری است، ملوان 5،6 هفتهای است که خوب نتیجه گرفته و در نیم فصل دوم یک تیم متفاوت شده است. استقلال هم چراغ خاموش و موتور روشن به ما رسیده و باید حواسمان به این تیم هم باشد.

چه تیمهایی مدعی قهرمانی هستند؟
    مطمئن هستم در یکی دو هفته آینده و قبل از دربی تیمهای بالای جدول امتیاز از دست میدهند، به خاطر همین نباید امتیازی از دست بدهیم. تیمهایی میتوانند مدعی باقی بمانند که در هفتههای سرنوشت ساز تمام امتیازها را کسب کنند. پرسپولیس باید ملوان را شکست دهد تا نشان دهیم که امسال شایستهترین تیم برای کسب قهرمانی هستیم.

میگویند باد هم از خط دفاعی پرسپولیس عبور نمیکند، درست است؟
    اگر در حال حاضر شرایط دفاعی خوبی داریم به خاطر این است که همه در کار دفاعی شرکت میکنند. در همین بازی با سایپا زمانی که گل برتری را به ثمر رساندیم همه با جان و دل و چنگ و دندان دفاع میکردند تا گلمان را حفظ کنیم، به خاطر این است که آمار خوبی در خط دفاعی داریم.

بعد از قرعهکشی جام جهانی همه از تقابل احتمالی هاشم بیکزاده با لیونل مسی صحبت میکنند، چرا حرفی از میثم حسینی نیست؟
    من هیچ ادعایی ندارم و یا نمیگویم که باید حتماً در تیم ملی باشم اما 3 روز قبل از بازی با سایپا شنیدم که هاشم بیکزاده مصدوم شده و 3 هفته باید بیرون باشد. هاشم دوست خوب من است اما چرا باید بازیکنی که اینقدر مصدوم میشود یا بازیکنی که یک فصل غایب بوده در تیم ملی باشد؟ در مورد خودم صحبت نمیکنم، چرا از حبیب گردانی و یا مهرداد جماعتی حرفی زده نمیشود؟ شاید کیروش به بازی من علاقه ندارد ولی باید ببینند که خط دفاعی پرسپولیس در این فصل نوسان کمی داشته و همین روند را هم ادامه داده است.

این اتفاقات انگیزه تو را کم نمیکند؟
    با تمام وجود فقط به فکر موفقیت پرسپولیس هستم، چون هم هواداران خوشحال میشوند و هم با موفقیت پرسپولیس میتوانم به تیم ملی فکر کنم. تمام تلاش ما این است که پرسپولیس هر 2 جام را کسب کند تا بعد از چند سال ناکامی به جایگاهش دست پیدا کند.

و جام جهانی...
    خیلی دوست دارم در جام جهانی بازی کنم اما وقتی میبینم اتفاقی نمیافتد چه بگویم؟ شاید به نظر کیروش کم و کسری دارم و یا مد نظر او نیستم که به تیم ملی دعوت نمیشوم. من هم مثل بقیه بازیکنان در سال جام جهانی شب و روز تلاش میکنم.

با توجه به صدرنشینی پرسپولیس چرا در این مدت حرف از تغییرات مدیریتی است؟
    نمیدانم داستان چیست و فقط شایعات و اخبار را میشنوم. ابتدای فصل گفتند رویانیان میخواهد برود و بعد هم ماندگار شد؛ حالا هم که این صحبتها را مطرح میکنند. بعد هم که دایی را محروم میکنند و آن داستانها به وجود میآید.

اوضاع مالی چطور است؟
    مشکلات مالی که امسال فراوان بوده، این هم از شانس ماست که صدر جدول هستیم و مشکل مالی داریم، ولی تیم فصل گذشته دوازدهم بوده و پاداش میگرفته. ما از جان و دل برای پرسپولیس مایه میگذاریم، همین!

18. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

حسینی: دیدار با ملوان یکی از سختترین بازیهای پرسپولیس است

مدافع پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان روز سختی مقابل ملوان انزلی خواهند داشت.سیدجلال حسینی در خصوص بازی فردا با ملوان عنوان کرد: این مسابقه یکی از سختترین بازیهای پرسپولیس در فصل جاری است. با تیمی بازی داریم که در هفتههای اخیر اوج گرفته و از لحاظ نتیجهگیری و همچنین سبک بازی پیشرفت قابل ملاحظهای داشته است. بازی در انزلی آن هم مقابل هواداران ملوان کار ما را بسیار سخت خواهد کرد و باید بسیار حرفهای و باهوش بازی کنیم.

مدافع پرسپولیس با تمجید از عملکرد اسکوچیچ خاطرنشان کرد: این مربی ملوان را متحول کرده و بازیکنان این تیم از او تعریف میکنند. مطمئنا آنها در زمین خودشان به فکر پیروزی هستند و این کار ما را سخت میکند. در وضعیت حساسی هستیم و از دست دادن امتیاز میتواند کارمان را سخت کند. باید در انزلی بدون اشتباه بازی کنیم و از فرصتهای به دست آمده نهایت استفاده را ببریم.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا نگران امتیاز از دست دادن و همچنین پایینآمدن از صدرجدول نیستید گفت: من قبلا هم گفتهام که صدرنشینی در حال حاضر مهم نیست. شما دیدید که در هفتههای اخیر بارها صدرجدول دچار تغییر شد و ما حساسیتی در این مورد نداریم. الان فقط باید به فکر امتیاز جمع کردن باشیم و صدرنشینی در آخرین هفته از لیگ برتر مهم است.

وی در خصوص عملکرد خوب نیلسون و مدافعان پرسپولیس تاکید کرد: وقتی یک تیم موفق میشود نباید فقط در مورد عملکرد تعدادی از بازیکنان صحبت کرد. وقتی گل میزنیم همه بازیکنان نقش دارند و وقتی هم گل میخوریم مطمئنا همه ما دچار اشتباه شدهایم. در حال حاضر هدف اصلی ما این است که نتایج خوبمان را ادامه دهیم و امیدوارم بعد از چند سال پرسپولیس قهرمان لیگ شود.

20. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین