سرمربي منچسترسيتي ديدار برابر ليورپول را بسيار سخت توصيف کرد. او مي گويد مهار سوآرس چنانچه در اوج باشد غيرممکن است.

منچستر سيتي در حساسترين بازي هفته هجدهم رقابتهاي ليگ برتر انگليس پنج شنبه در ورزشگاه خانگي خود از ليورپول پذيرايي ميکند؛ ديداري که براي دو تيم از حساسيت بالايي برخوردار است. ليورپول با پيروزي در اين ديدار ميتواند به صدرنشيني خود ادامه دهد از طرف ديگر منچستر سيتي هم ميتواند با پيروزي در اين ديدار ميتواند در صورت توقف آرسنال براي نخستين بار در فصل جاري به صدر جدول صعود کند.

مانوئل پيگريني سرمربي منچسترسيتي ديدار برابر ليورپول را بسيار سخت توصيف کرد. او اعتراف کرد که مهار لوئيس سوارس در ديدار پنج شنبه شب سخت خواهد بود.

سرمربي شيليايي همشهريها گفت: سوآرس در اين روزها در اوج دوران خود به سر ميبرد. مهار او بسيار سخت است. او در بازيهاي اخير ليورپول از نظر فني و بدني به اوج رسيده و مهار او تا حدودي غيرممکن است مگر اينکه روز، روز او نباشد.

سوآرس فصل رويايي را با ليورپول پشت سرميگذارد. او در 12 ديداري که در فصل جاري رقابتهاي ليگ برتر انگليس به ميدان رفته 19 گل به ثمر رسانده است و در صدر جدول بهترين گلزنان قرار دارد. او چند روز پيش قراردادش را تا سال 2018 با قرمز پوشان آنفيلد تمديد کرد تا شايعه پيوستن او به رئال مادريد نقش برآب شود.

سرمربي سيتي افزود: در آستانه پايان نيم فصل نخست هستيم. سيتي و ليورپول جزو تيمهاي بالانشين جدول ردهبندي هستند و به همين علت ديدار پنج شنبه شب بسيار حساس خواهد بود. براين باورم که پنج، شش تيم براي قهرماني شانس دارند. اجازه بدهيد ببينيم که در اين ليگ استثنايي و منحصر بفرد چه اتفاقي رخ خواهد داد و کدام تيم در نهايت جام قهرماني را بالاي سر خواهد برد.

در جدول ردهبندي ليورپول با 36 امتياز صدرنشين است. آرسنال با همين تعداد امتياز و تفاضل گل کمتر در جايگاه دوم است. منچستر سيتي و چلسي هم با 35 و 34 امتياز به ترتيب در ردههاي سوم و چهارم جاي دارند.