به نقل از سایت فوتبال ایتالیا کامبیاسو در این هفته سیصدمین بازی خود در سری آرا انجام داد.همچنین بوفون موفق نشد که به رده سوم دروازه بانانی برسد که بیشترین دقایق دروازه خود را بسته نگه داشته اند.اینترمیلان در پنج دربی آخرش در لیگ شکست نخورده است. چهار پیروزی و یک تساوی حاصل پنج تلاش آخر آن ها در دربی بوده است.آخرین پیروزی روسونری در دربی به تاریخ 2 آوریل 2011 باز می گردد.برای اولین بار از سال 1999، میلان در 5 دربی متوالی پیروز از میدان خارج نشده است.9 کارت قرمز و 44 کارت زرد حاصل 7 دربی آخر دلامدونینا بوده است.رودریگو پالاسیو موفق شد 57 مین گل خود در سری آ را به ثمر رساند که دومین گل دوران بازی او در مقابل میلان بود. گل پیشین او زمان حضور در برکاجونیورز و با پیراهن این تیم در جام باشگاه های جهان در سال 2007 به ثمر رسید.ماریو بالوتلی با 18 گل بهترین گلزن سری آ در سال 2013 شد و رودریگو پالاسیو با 17 گل در جایگاه بعدی قرار گرفت.اریک توهیر پس از سه تساوی و یک شکست، اولین پیروزی خود را به عنوان رییس باشگاه اینترمیلان جشن گرفت.استبان کامبیاسو برای سیصدمین بار در سری آ به میدان رفت.روسونری پس از دو پیروزی و 5 تساوی در تمامی رقابت ها، سرانجام شکست خورد.والتر ماتزاری پس از پیروزی ناپولی مقابل میلان با نتیجه 3-1 در فصل 12-2011، موفق شد برای دومین بار ماسیمیلیانو الگری را شکست دهد و پنج تساوی و سه شکست حاصل 8 رویارویی دیگر این دو مربی می باشد.
جیان لوییجی بوفون به مدت 745 دقیقه (12 ساعت و 25 دقیقه) در سری آ دروازه اش را بسته نگه داشت و اکنون به ششمین رکورددار سری آ همطراز با لوکا مارکه جیانی تبدیل شده است. سباستیانو روسی از میلان در فصل 94-1993 با 929 دقیقه بسته نگه داشتن دروازه اش از این لحاظ رکورددار است.
بیانکونری در دو دیدار 8 گل به ثمر رسانده است که بهترین عملکرد آن ها از مارس 2009 می باشد.نهمین پیروزی متوالی یوونتوس، یکی کمتر از بهترین رکورد تاریخ این باشگاه در فصل 32-1931 با 10 پیروزی متوالی می باشد.
با 46 امتیاز تا هفته هفدهم، یوونتوس با رکورد یوونتوس کاپلو در فصل 06-2005 و یوونتوس در فصل 50-1949 (در صورت احتساب سه امتیاز برای هر دیدار) برابری کرد.بهترین گلزن یوونتوس در چهار فصل گذشته سری آ، حداکثر 10 گل به ثمر رسانده است، اما کارلوس توز با زدن 11 گل تا اینجای فصل عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته است.آرتورو ویدال در تمامی رقابت ها در فصل جاری موفق به زدن 12 گل شده است.پل پوگبا با رکورد 5 گل زده خود در فصل گذشته برابری کرد.برای شانزدهمین بار در تاریخ، یوونتوس با صدرنشینی به تعطیلات کریسمس رفت. سیزده بار از آن 15 بار گذشته را یوونتوس با قهرمانی خاتمه داد و تنها در فصول 30-1929 و 76-1975 موفق به کسب عنوان قهرمانی نشد.از زمان پیروزی 2-1 در سال 2001، آتالانتا در 18 دیدار خانگی و بیرون از خانه در مقابل یوونتوس، تنها به دو تساوی دست یافته است.
یوونتوس در هفت دیدار آخرش در برگامو با پیروزی میدان را ترک کرده است.آتالانتا پس از پیروزی 2-1 مقابل بولونیا در تاریخ 10 نوامبر، پیروز میدان نشده است و تنها دو امتیاز از 5 دیدارش به دست آورده است.ماکسی مورالز نهمین گلش در سری آ را به ثمر رساند.استفانو کولانتونو در هفت دیدارش مقابل آنتونیو کونته هرگز به شکست وی نشده است و تنها یک بار در سری بی وی را متوقف کرده است.

ماتیا دسترو در هر سه دیدارش در فصل جاری موفق به گلزنی شده است.مهدی بن عطیه برای اولین بار موفق شد در یک دیدار دو گل به ثمر رساند و با زدن 4 گل در یک فصل یک رکورد شخصی از خود به جای گذاشت.ژروینیو پس از گلزنی مقابل بولونیا در تاریخ 20 سپتامبر موفق به گلزنی نشده بود که سرانجام گل چهارم رم را در این دیدار به ثمر رساند.
آخرین باری که رم قبل از کریسمس در رتبه دوم قرار داشت به فصل 08-2007 باز می گردد که این تیم پس از اینتر در پایان فصل نیز دوم شد.کاتانیا تنها تیمی است که هر 9 دیدار خارج از خانه اش در فصل جاری را با شکست به پایان رسانده است. آخرین تیمی که چنین نتایجی به دست آورد رجیانا در فصل 95-1994 بود.
کاتانیا پیش از این از نوامبر 2007 تا مارس 2008، نه شکست متوالی خارج از خانه را تجربه کرده بود.کاتانیا در 17 دیدارش با رم در سری آ هرگز موفق به پیروزی نشده است و تنها چهار بار مساوی گرفته اند و البته 55 گل دریافت کرده اند.شاگردان جی جی دی کانیو 347 دقیقه بدون گلزنی را پشت سر گذاشته اند.

ناپولی پس از 5 برد و 2 باخت، اولین مساوی خارج از خانه خود را در فصل جاری تحربه کرد. آخرین مساوی خارج از خانه آن ها در تاریخ 14 آوریل مقابل میلان بود.این اولین بار در فصل جاری می باشد که ناپولی پس از عقب افتادن، موفق به گلزنی شده است.گونزالو ایگواین در 4 دیدار گذشته ناپولی در سری آ یا گلزنی کرده است یا پاس گل داده است.
او در 21 بازی با ناپولی در تمامی رقابت ها موفق به زدن 13 گل شده است.کالیاری از پیروزی 2-0 در سال 2009 هرگز موفق به پیروزی مقابل ناپولی نشده است و 4 تساوی و 5 شکست حاصل 9 تلاش خانگی و خارج از خانه این تیم مقابل ناپولی بوده است.کالیاری چهارصدمین مساوی خود در تاریخ سری آ را به دست آورد.

فیورنتینا پس از دو شکست متوالی خارج از خانه، موفق به پیروزی شد.چهاردهمین گل جوزپه روسی در فصل جاری سری آ، بیست و سومین گل او در تاریخ سری آ بود.ساسولو چهارمین شکست متوالی خود در سری آ و کوپا ایتالیا را تجربه کرد.ساسولو 341 دقیقه است که در سری آ موفق به گلزنی نشده است.ساسولو با 36 گل خورده بدترین خط دفاع سری آ را در اختیار دارد.
تورینو از سال 1995 به بعد در 17 بازی هیچ گاه موفق به کسب 25 امتیاز نشده است.آخرین باری که تورینو موفق شد سه بازی متوالی را در سری آ پیروز شود به سال 2006 باز می گردد.سیزدهمین گل چیرو ایموبیله در سری آ به ثمر رسید و وی برای اولین بار موفق شد در یک دیدار دو گل به ثمر رساند.آلیسیو چرچی با زدن نهمین گلش، یک رکورد شخصی برای خود ایجاد کرد و همچنین با 7 پاس گل بهترین پاسور سری ا می باشد.
جوزپه ویوس تنها دو بار در سری آ گلزنی کرده است که هر دو بار مقابل کیه وو بوده است. علاوه بر این بازی وی در ژانویه 2009 نیز موفق به گلزنی به کیه وو شده بود.کیه وو ورونا از زمان شکست مقابل رم در 31 اکتبر در مسابقات خارج از خانه شکست نخورده بود و یک تساوی و دو پیروزی به دست آورده بود.آخرین بازی که کیه وو خارج از خانه چهار گل دریافت کرده ود به 12 ژانویه و شکست 4-0 مقابل بولونیا باز می گردد.سیریل تریو در 4 دیدار آخرش در سری آ موفق به زدن 3 گل شده است و مجموع گل هایش در سری آ به عدد 23 رسید.کیه وو هرگز به شکست دادن تورینو در تورین نشده است و در 10 دیدارش در سری آ و سری بی، چهار مساوی و شش شکست به دست آورده است.

هشت برد از نه برد هلاس ورونا در خانه به دست آمده است و تنها در بنته گودی موفق به شکست بولونیا شدند.هلاس ورونا تنها یک بار آن هم در مقابل کیه وو در خانه شکست خورده است.لوکا تونی موفق شد 116 مین گلش در تاریخ سری آ را به ثمر رساند و با رکورد ساندرو ماتزولا برابری کند.لاتزیو در فصل جاری موفق به پیروزی در خارج از خانه نشده است و تنها چهار امتیاز از 9 دیدارش به دست اورده است.لوکاس بیلیا موفق شد اولین گلش در سری آ را در یازدهمین حضورش به ثمر رساند.
یکصدمین بازی ادر در سری آ با 22 مین گل او همراه بود.پارما در شش دیدار آخرش نباخته است، اما پنج دیدار آن ها مساوی شده است و تنها موفق شده اند با نتیجه 1-0 ناپولی را شکست دهند.الساندرو لوکارلی موفق شد دومین گلش در این فصل و هفدهمین گلش در سری آ را به ثمر رساند.پارما بدون حتی دریافت یک ضربه پنالتی سال 2013 را به پایان رساند.
بولونیا پس از سه تساوی و چهار شکست در سری آ و کوپا ایتالیا، سرانجام موفق به پیروزی شد.جنوا در 5 بازی گذشته خود طعم پیروزی را نچشیده است و سه بار مساوی و دو شکست به دست آورده است.
نیکو لوپز موفق شد دومین گل خود در سری آ را به ثمر رساند.توماس هرتو مدافع اودینزه با چهار گل در کنار آنتونیو دی ناتاله بهترین گلزن این تیم در فصل جاری است و تنها یک گل با بهترین رکوردش که در سال 2011 با تیم کان ثبت کرد فاصله دارد.لیورنو فقط یک امتیاز از شش دیدار آخرش به دست آورده است و فقط یک بازی از 14 دیدار آخر خود را با پیروزی خاتمه داده است.