مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: در محروميت قاسم دهنوي شيطنتي در فدراسيون فوتبال صورت گرفته و ما در صورتي که اين مشکل به طور کامل مرتفع شده باشد ادعاي خسارت خواهيم کرد.

محمد رويانيان در پي اعلام مجدد محروميت قاسم دهنوي و عدم حضور اين بازيکن در ميدان پس از برتري سرخپوشان مقابل ملوان بندرانزلي به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: براي رفع محروميت دهنوي از مسئولان باشگاه و تيم خواسته بودم پيگيريهاي لازم را انجام دهند. به ما گزارش شده بود که از محل درآمدهاي باشگاه پرسپوليس در سازمان ليگ مبالغي به حساب باشگاه سپاهان واريز شده و مشکل برطرف شده است، اما امروز دوباره محروميت دهنوي از حضور در ميادين اعلام شد و اين بازيکن که چيزي نمانده بود وارد زمين شود به منظور جلوگيري از عواقب احتمالي به ميدان نرفت. ما باز هم پس از پايان بازي پيگيريهاي خود را انجام داديم. بر اساس گزارشي که آقاي منتقمي قائم مقام محترم باشگاه به بنده ارائه کردند شيطنتي در فدراسيون فوتبال صورت گرفته و ما سرنخهايي از اين شيطنت پيدا کردهايم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: بايد بگويم در تاريخ سوم آذر و يک ماه پيش مبلغ 53 ميليون تومان از محل در آمدهاي پرسپوليس در سازمان ليگ کسر و به حساب سپاهان واريز شده است. مدارک کتبي و استعلام مستند اين پرداختي وجود دارد و ظاهراً دهنوي بي جهت در اين دو هفته از همراهي تيم پرسپوليس محروم بوده است.

رويانيان خاطرنشان کرد: ما پيگيريهاي خود انجام دادهايم و بدهي به سپاهان پرداخت شده است و بنده شخصاً اين موضوع را با رئيس فدراسيون فوتبال، رئيس سازمان ليگ و دبيرکل فدراسيون پيگيري خواهم کرد. اگر بدهي ديگري وجود نداشته پس چرا در حالي که از محل درآمدهاي ما مبلغ 53 ميليون تومان به حساب سپاهان واريز شده نميگذارند دهنوي براي پرسپوليس بازي کند؟ بنده براي دفاع از حق تيم اين موضوع را شخصاً پيگيري خواهم کرد و اگر حقانيت ما ثابت شود فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ بايد خسارت عدم همراهي دهنوي از سه آذر تا کنون را به ما پرداخت نمايند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بنده پيگيري خواهم کرد تا ببينم جريان از چه قرار است، اما شواهد نشان دهنده يک شيطنت است که در فدراسيون صورت گرفته و اين موضوع را مقامات ارشد فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ در ميان خواهم گذشت تا اگر حقي از پرسپوليس تضييع شده مشخص شود.

رويانيان در پايان با اشاره به برتري پرسپوليس مقابل ملوان بندرانزلي گفت: بر حسب وظيفه به سرمربي، اعضاي کادر فني و بازيکنان تيم و تمام اعضاي تيم خسته نباشيد ميگويم. بايد به آنان خداقوت گفت که توانستند در زمين تيم حريف به برتري دست يابند. اينکه پرسپوليس پس از چند سال موفق به شکست ملوان در انزلي شده نشان دهنده احياي تيم و بازگشت به روزهاي اوج است. خدا را شکر ميکنيم که پرسپوليس در اين هفتهها علاوه بر برتري مقابل حريفان در داخل و خارج از خانه رکوردهايي را خلق کرده و طلسمهاي چندين ساله را ميشکند. پرسپوليس به روزهاي اوج بازگشته و شانس زيادي براي قهرماني در ليگ برتر و جام حذفي دارد، البته اگر دوستان بگذارند و آرامش را از اين تيم نگيرند.