سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان تاکيد کرد که اگر مشکلات عديده اين باشگاه به زودي حل نشود اين تيم وضعيت بدتري در جدول پيدا ميکند و البته حالت برعکس آن هم وجود دارد.

افشين ناظمي در نشست خبري پس از بازي استقلال و داماش گيلان گفت: فکر ميکنم به خاطر مسائل فني به استقلال باختيم. من اين پيروزي را به امير قلعهنويي و تيمش تبريک ميگويم. هر دو تيم فوتبال خوبي را ارائه دادند ما هم عليرغم اينکه مشکلات زيادي داشتيم خوب بازي کرديم.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: همه ميدانند قبل از اينکه به تهران بياييم چقدر مشکل داشتيم اما باز هم خدا را شاکرم که بچهها توانستند عملکرد خوبي به نمايش بگذارند و من به آنها خدا قوت ميگويم چون هر چه در توان داشتند به معرض نمايش گذاشتند اما واقعيت امر اين است که مشکلات داماش اگر حل نشود ما را اذيت خواهد کرد.

سرمربي داماش گيلان در مورد اينکه آيا از اظهارات امير عابديني در برنامه 90 اطلاع دارد تاکيد کرد: اصلا در جريان صحبتهاي آقاي عابديني نيستم و برنامه 90 را هم نديدم.

ناظمي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا داماش با اين شرايط در ليگ برتر باقي خواهد ماند گفت: تيم ما از نظر فني خوب است و با صحبتهايي که شده قرار است هفته آينده جلسهاي در استان برگزار شود تا هر طوري شده مشکلات حل شود. ما فعلا دهم جدول هستيم اما واقعيت امر اين است که حيات داماش منوط به حل مشکلات اين تيم است اگر مشکلات حل شود در جدول هم جايگاه بهتري به دست خواهيم آورد.