محسن بنگر در گفت وگویی درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی گفت: بازی سختی بود. همانطور که پیش از این گفته بودم همیشه بازی کردن در شمال سختی خاص خود را دارد اما خدا را شکر توانستیم از سد ملوان بگذریم. ملوان فشار زیادی روی دروازه ما آورد اما نتوانست موقعیت خطرناکی خلق کند.

وی ادامه داد: خیلی خوب است که بردهای پیاپی به دست می آوریم اما باید سعی کنیم تا در 2،3 بازی آینده که با رقبای مستقیم مان روبه رو می شویم امتیازات کامل را کسب کنیم تا به قهرمانی نزدیک تر شویم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شکسته شدن طلسم 8 ساله این تیم در انزلی عنوان کرد: ما در هر بازی برای برد به میدان می رویم. البته خیلی خوب است که تیم این گونه رکوردها را ثبت می کند اما باید از این به بعد به فکر بازی های دشوار آینده باشیم.

بنگر ادامه داد: ما تیم بسیار خوبی داریم و با ترکیبی از نفرات جوان و باتجربه در لیگ امسال نتایج خوبی را کسب کرده ایم و حالا صدرجدول را در اختیار داریم. باید با ادامه همین روند و پیروزی های پی درپی بتوانیم در مسیر قهرمانی قرار بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می تواند عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کند، خاطرنشان کرد: برای اینکه بخواهیم از الان درباره قهرمانی حرف بزنیم بسیار زود است و هفته های زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه تیمی شایسته قهرمانی در لیگ است.