نايب رئيس ورزشي باشگاه بارسلونا از تمايل کاتالانها براي افزايش قرارداد برترين بازيکن خود خبر داد.

خوسپ ماريا بارتوموئو، نايب رئيس ورزشي تيم فوتبال بارسلونا اعلام کرد اين تيم بايد با عقد قراردادي جديد حقوق مسي را در خور عنوان او افزايش دهد. بارتومئو با تاييد اظهارات اخير ساندرو روسل، رئيس باشگاه بارسلونا اظهار داشت: بهترين بازيکن جهان بايد بيشتري حقوق را هم دريافت کند. اين براي ما مانند روز روشن است.

به گزارش تسنيم، وي افزود: همانطور که خورخه مسي (پدر فوقستاره بارسلونا و مديربرنامهاي او) چند روز پيش گفت، لئو به شدت خودش را به بارسلونا متصل ميداند و ميخواهد در اين تيم بماند. زوج مسي – بارسا سالها است که با قدرت به همکاري خود ادامه دادهاند و براي ما داشتن چنين بازيکني در تيم مايه افتخار است.

مسي در ابتداي فصل جاري قرارداد خود با بارسلونا را تا سال 2018 تمديد کرد و در اين قرارداد جديد حقوق او به 20.3 ميليون دلار افزايش پيدا کرد. او براي مدتي عنوان پردرآمدترين بازيکن دنيا را يدک کشيد اما کريستيانو رونالدو با قرارداد جديدي که امسال با رئال مادريد امضا کرد اين عنوان را از چنگ رقيب آرژانتينياش درآورد، چرا که او اکنون ساليانه رقمي معادل 23 ميليون دلار از رئال مادريد حقوق ميگيرد.

بارتومئو در ادامه به موضوع آينده کاري خراردو مارتينو، سرمربي فعلي بارسلونا اشاره داشت و گفت: مارتينو تا سال 2015 با بارسلونا قرارداد دارد و از شرايط کاري خود در اين تيم راضي است. مسي از ماندن در بارسلونا تا پايان مدت قراردادش مطمئن است و اين چيزي است که او ميخواهد.