دايي مهرهمار دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دايي مهرهمار دارد

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

دايي مهرهمار دارد

90/ دايي مهرهمار دارد
    شماره خبر : 86459
    عباس غزالي را خيليها با سريال «وضعيت سفيد» به خاطر ميآورند. همان سريالي كه باعث شد او پيشنهادات خوبي از سوي كارگردانان سينما و تلويزيون دريافت كند و حالا براي خودش «چهرهاي» است.
    سارا طاووسي
    عباس غزالي را خيليها با سريال «وضعيت سفيد» به خاطر ميآورند. همان سريالي كه باعث شد او پيشنهادات خوبي از سوي كارگردانان سينما و تلويزيون دريافت كند و حالا براي خودش «چهرهاي» است.
    غزالي يك طرفدار سرسخت پرسپوليس به شمار ميآيد كه البته حرفهايش را در اين مصاحبه به دور از تعصب و جانبداري بر زبان آورده. خواندن مصاحبه او را به شما توصيه ميكنيم!
    90: به عنوان يك هنرمند پرسپوليسي بازيهاي تيم محبوبت را پيگيري كردهاي؟
    صددرصد. مگر مي شود بازيهاي پرسپوليس را نبينم؟ با هيجان هر چه تمامتر بازيها را دنبال ميكنم و از ديدنشان واقعا لذت ميبرم.
    90: پس حالا كه تيمتان صدرنشين است بايد خيلي خوشحال باشي؟
    بله شرايط واقعا عالي است و من هم به عنوان يك هوادار از صدرنشيني تيمم خوشحال هستم. به نظرم بعد از قهرماني نيمفصل بهترين اتفاقي كه ميتواند بيفتد قهرماني پايان فصل است كه به احتمال 90 درصد پرسپوليس آن را كسب ميكند.
    90: در اين راه رقباي پرسپوليس را چه تيمهايي مي داني؟
    الان ديگر شرايط فرق كرده و مثل گذشتهها نيست كه فقط تيمهاي استقلال و پرسپوليس مدعي باشند. همانطور كه خودتان هم مشاهده ميكنيد تيمهايي مثل سپاهان، تراكتور و فولاد هر يك قطبي از فوتبال به شمار ميروند ولي در اين بين شانس پرسپوليس را بيشتر ميدانم.
    90: استقلال چطور؟ اين تيم را رقيب پرسپوليس نميداني؟
    به نظرم اگر استقلال امسال بتواند قهرماني را كسب كند يك اتفاق بسيار عجيب و غريب افتاده است!
    90: پس اهل كريخواندن هم هستيد؟
    نه كري نخواندم واقعيت را گفتم. خود قلعهنوعي هم بارها گفته كه استقلال براي قهرمان شدن مسير سختي پيشرو دارد. به هر حال رفتن مجيدي به آبيپوشان ضربه زد. در ضمن اين تيم مصدوم هم زياد دارد تيمي كه فقط با يك گل كاسپين را ميبرد معلوم است كه وضعيت چندان خوبي ندارد. من خودم استقلال را دوست دارم و براي هوادارانش ارزش قائلم ولي با عرض پوزش بايد بگويم كه استقلال امسال نميتواند قهرمان شود.
    90: داربي برگشت را چطور پيشبيني ميكنيد؟
    اگر بخواهم به دور از كري خواندن و تعصب بگويم پرسپوليس روي كاغذ برنده است البته به خاطر اين كه حواشي هميشه به حساسيت داربيها دامن ميزند اكثرا شاهد بازي واقعي هر دو تيم نيستم اما با اين وجود احتمال برد پرسپوليس بيشتر است.
    90: عملكرد دايي را در اين فصل چطور ديديد؟
    به غير از مسائل فني و كلاس مربيگري و اين جور بحثها من اعتقاد دارم در اين كره خاكي يك سري آدمها هستند كه مهرهمار دارند و به دنيا آمدهاند كه اسطوره باشند. دايي هم جزو همين دسته از افراد است. خيليها فوتبال ايران را به اسم دايي ميشناسند و اين افتخار بزرگي است كه نصيب او و فوتبال ما شده است. او علاوه بر اين كه در دوران بازيگرياش بسيار موفق بود الان هم وظايفش را به عنوان مربي به خوبي انجام ميدهد.
    90: پس با اين وجود عامل اصلي موفقيت پرسپوليس را دايي ميداني؟
    بله همينطور است. علي دايي ويژگي هاي مثبت زيادي دارد كه يكي از آنها جديتي است كه او در كارش دارد. او براي كاري كه انجام ميدهد ارزش قائل است. ميخواهم يك خاطرهاي از او برايتان تعريف كنم.

90: تعريف كن.
    برادر بزرگ من چند سال پيش در تيم جوانان يكي از باشگاهها بازي ميكرد. او ميگويد يك روز آنها را براي تمرين به زميني بردند كه در كنارش پرسپوليسيها تمرين ميكردند چيزي كه به نظرش خيلي جالب رسيده اين بود كه در بين شوخي و خنده بازيكنان يك نفر آن وسط به شكل جدي تمرينش را پيگيري مي كرده كه آن هم كسي نبوده جز دايي. بيخود نبوده كه دايي موفق شده.
    90: كدام بازيكن امسال در تيم دايي تبديل به پديده شده است؟
    بازيكنان پرسپوليس همگي خوب و بزرگ هستند از عاليشاه گرفته تا فرزاد حاتمي كه همين نيمفصل به تيم اضافه شده است ولي هيچ كدامشان مثل نيلسون نميشوند. بعد از رفتن عابدزاده قرمزها ديگر يك دروازهبان مطمئن نداشتند تا اين كه نيلسون آمد. او با اين كه يك بازيكن خارجي است ولي تعصب خاصي دارد. تعصبي كه اين روزها در كمتر بازيكني ميشود پيدا كرد مگر خارجيهاي ليگ!
    90: طي روزهاي گذشته باز هم بحث رفتن رويانيان شنيده ميشد. او را به عنوان مديرعامل پرسپوليس قبول داري؟
    درست است كه رويانيان به عنوان يك فرد فوتبالي پا به فوتبال نگذاشت ولي رفتهرفته بر دانش فوتبالي و ورزشياش افزود. او كارهاي بزرگ زياد انجام داد از جمله آوردن بازيكناني كه در حال حاضر در پرسپوليس توپ ميزنند يا برگزاري بازي با تيم بزرگي چون آثميلان براي پيشكسوتان كه نشان از اهميت دادن او به بزرگان باشگاه دارد.
    90: از پرسپوليس بگذريم. به نظر شما تكليف تيمملي در برابر آرژانتين در جامجهاني چه ميشود؟
    اول از همه بايد بگويم بهخاطر اتفاقاتي كه پيشآمد يعني گذاشتن كامنتهاي توهينآميز براي مسي متاسفم. من واقعا هنوز هم دليل اين كارها را نفهميدهام آخر مسي نه مصاحبهاي عليه ايران كرده نه حركت زشتي نسبت به ايرانيها انجام داده است بنابر اين نميدانم اين كار بيهوده از كجا و براي چه شكل گرفت. آنهايي كه كامنت ناجور گذاشتند فقط خودشان را مسخره كردند ولي غير از اين بحثها برخلاف خيليها معتقدم ايران روز خوبي را در برابر آرژانتين پشت سرميگذارد و بهترين بازياش را انجام ميدهد در عوض به نيجريه ميبازد و از بوسني هم مساوي ميگيرد. شايد كمي عجيب باشد ولي اين هم نوعي پيشبيني است ديگر.
    90: در مورد عملكرد كيروش چه نظري داري؟
    به هر حال دستيار سابق فرگوسن و مربي پرتغالي كه نميتواند بد باشد. او به معناي واقعي مربي بزرگي است و اقتدار و شجاعت خاصي دارد. به هيچ كس هم باج نميدهد و هميشه در پي انتخاب بهترينهاست. فارغ از هر حرفي.
    90: صحبت پاياني؟
    از رسانهها خواهشمندم در اين فرصت باقي مانده آرامش را براي تيمملي فراهم كنند تا مليپوشان بدون حاشيه بتوانند به كارشان ادامه دهند.

زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

2. کاربر مقابل از payam sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*ZeynaB* (25th December 2013)