فتحاللهزاده: جنگي با رويانيان ندارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فتحاللهزاده: جنگي با رويانيان ندارم

 1. #1


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,494
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,310 بار در 6,701 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک

  فتحاللهزاده: جنگي با رويانيان ندارم


  مديرعامل باشگاه استقلال گفت: رويانيان و دوستانش 3 سال است که رنگ قهرماني را نديدهاند.

  علي فتحاللهزاده در پايان جلسه امروز با مهدي تاج رئيس سازمان ليگ در خصوص استقبال کم هواداران از مسابقات ليگ عنوان کرد: هوا سرد شده و يک مقدار هم بليتهاي الکترونيکي دردسر ايجاد کرده و اين موارد دست به دست هم داده تا وضعيت به اين شکل شود.

  به گزارش تسنيم، وي افزود: جلسه خوبي در اين خصوص داشتيم و با تاج صحبتهاي خوبي را انجام داديم، البته صحبتها کلي بود و در خصوص استقلال، پرسپوليس، بليتفروشي و ... صحبتهايي انجام شد و اکنون نيز قرار است به ورزشگاه آزادي برويم تا در آنجا جلسهاي داشته باشيم.

  مديرعامل باشگاه استقلال با بيان اينکه چند پيشنهاد براي بهتر شدن وضعيت استقبال تماشاگران از بازيها داريم گفت: يکي از پيشنهاداتمان اين بود که در حال حاضر بليت فروشي الکترونيکي را گستردهتر نکنند و برخي مکانهاي خاص را به صورت الکترونيکي بفروشند. همچنين پيشنهاد کرديم قيمت بليتهاي الکترونيکي پايينتر باشد و يکسري کارت اعتباري به تماشاگران بدهيم که مثلا اگر 5 بار به ورزشگاه نيامدند اين کارت باطل شود و دوباره مجبور باشند کارت اعتباري بخرند.

  فتحاللهزاده در خصوص جنگ لفظياش با محمد رويانيان عنوان کرد: جنگي با رويانيان ندارم و ما با يکديگر همکار هستيم. اگر کار باشد با يکديگر همکاري ميکنيم اما زماني که رقيب هستيم عليه يکديگريم. البته ايشان گاهي اوقات بدون اينکه مصاحبهها را بخواند جواب ميدهد و اين کار درستي نيست.

  وي ادامه داد: آقاي عابديني بعد از اينکه داماش به استقلال باخت مصاحبهاي را عليه ما انجام داده بود. مطمئنا اگر رويانيان به جاي من بود به اين مصاحبه عابديني واکنش نشان ميداد اما چون من فوتبالي هستم ميدانم عابديني منظوري نداشت و ميخواست بگويد استقلال با زرنگبازي ما را برده است. شايد حرف او ظاهر بدي داشت اما باطن حرف عابديني خوب و فوتبالي بود.

  فتحاللهزاده تاکيد کرد: بهتر است رويانيان سريع واکنش نشان ندهد و ابتدا مصاحبهها را بخواند بعد راجع به آن صحبت کند. رسانهها نيز به اين موضوع دامن ميزنند و صحبتهاي ما را جنگ ناميدهاند اما اگر صحبتهاي ما بد است چرا به دنبال مصاحبه گرفتن از ما و جواب گرفتن هستيد؟ خودشان از ما مصاحبه ميگيرند بعد روي آن تحليل مينويسند. اگر جواب دادن بد است چرا به ما زنگ ميزنيد؟

  مديرعامل باشگاه استقلال با اشاره به صحبتهايي که در چند روز اخير انجام داده گفت: اگر رويانيان مصاحبه من را بخواند متوجه خواهد شد که با برخي از هواداران تيممان ميزنم. هواداران استقلال ميخواهند برنده باشند و هواداران پرسپوليس هم همين موضوع را ميخواهند. ما با هواداران صحبت ميکنيم و آنها از ما قهرماني ميخواهند و ما هم ميگوييم که قهرمان هستيم. ما ميخواستيم يک جام ما ببريم و يک جام هم آنها ببرند؛ بعد اعلام کرديم هر دو را خودمان ميبريم. به يکباره جواب ميدهند که ما هر 4 جام را ميبريم و آنها را حذف ميکنيم. من هم يک بار جواب نميدهم، دو بار جواب نميدهم اما ديگر نميتوانم ساکت باشم و مجبورم جواب بدهم.

  فتحاللهزاده يادآور شد: مجبور ميشويم جواب بدهيم بعد مسئولان به ما اخطار ميدهند که جنجال درست نکنيد و ميگويند مديران پرسپوليس و استقلال تنش ايجاد ميکنند. ما هم دوست نداريم جواب بدهيم اما نميشود و مجبور ميشويم جواب برخي مصاحبهها را بدهيم. کريخواني خوب است اما بايد درست باشد. مثلا اينکه بگوييم ما دو گل ميزنيم، 3 گل ميزنيم يا از اين حرفها چه فايدهاي دارد؟کريخواني بايد فرهنگي و فوتبالي باشد.

  وي در خصوص مصاحبه سعيد شيريني اظهار داشت: مصاحبه سرپرست پرسپوليس بسيار زشت بود و او حرفهاي بسيار زشتي زده است اما ببينيد سرپرست تيم ما "چقدر با کلاس" حرف زد. سرپرست تيم ما گفته ما توهين نميکنيم اما بهتر است شما هم شأن مديران را حفظ کنيد. بعد از اين حرف خوب، کسي آمد بگويد ماجدي چقدر خوب حرف زده است؟ به هر حال اگر رويانيان اين حرف را عليه من ميزد من جواب او را ميدادم اما جواب شيريني را نميدهم.

  مديرعامل باشگاه استقلال تصريح کرد: وقتي هواداران ميبينند مسئولان دو تيم اينگونه صحبت ميکنند از فوتبال زده ميشوند و به ورزشگاه نميآيند. بهتر است در ورزشگاهها نيز کريخوانيها بهتر شود و شعارهاي معمولي بدهند.

  فتحاللهزاده در پاسخ به اين سوال که شعار "مدير محبوب ما، حاج علي فتحالله" خوب است، گفت: ايرادي ندارد، براي سردار (رويانيان) هم از اين شعارها ميدهند اما توهين نکنند. ما مصاحبه ميکنيم و سردار ناراحت ميشود اما مصاحبههاي ما براي کري خواندن است. اگر سردار دوست ندارد ما ديگر کريخواني نميکنيم. اگر فلسفه شعارها را نيز نگاه کنيم متوجه خواهيد شد که هيچ وقت ما شروع کننده دعوا نبوديم و اين حرف را با مستندات به شما ميزنم.

  وي افزود: در پرسپوليس چون سرپرست فوتبالي نيست براي ما و حتي خودشان دردسر ايجاد ميشود. من از رويانيان ميخواهم که به سرپرست تيمش اجازه ندهد هر حرفي را بزند چون اين کار درست نيست.

  مديرعامل استقلال درباره اعتراض باشگاه پرسپوليس به زمان برگزاري دربي خاطرنشان کرد: ما هم به اين تاريخ اعتراض داريم. ما در ليگ قهرمانان آسيا از سازمان ليگ خواستيم يک بازي ما را جابجا کنند اما اين کار را نکردند به هر حال آقاي تاج هم آن موقع مشکلاتي داشت و نميتوانست اين کار را انجام دهد. به همين دليل ما به جاي اينکه در آسيا اول شويم، چهارم شديم!

  فتحاللهزاده در خصوص پيشنهاد يک باشگاه چيني به عمرانزاده گفت: باشگاههاي خارجي بازيکنان ما را ميخواهند و عمرانزاده هم يکي از آنهاست که دنبالش آمدند اما او را حفظ ميکنيم. همه دارند ميروند و اين موضوع به من برخورده است. به بازيکنان استقلال ميگويم هر کسي که ميخواهد برود بايد بگويد من يک مديرعامل هم دارم که بايد او هم ترانسفر شود.

  وي با اشاره به مشکلات مالي اين باشگاه اظهار داشت: پول زياد نداريم اما به اندازه کافي پول وجود دارد. اکنون براي عمرانزاده پيشنهاد يک ميليون و 200 هزار دلاري آمده که حدود دو ميليارد ميشود. اگر ما بخواهيم به بازيکنمان يک ميليارد بدهيم فردا روزنامهها مينويسند چرا به بازيکنانتان زياد پول ميدهيد اما اگر شما جاي عمرانزاده بوديد 2 ميليارد را رها ميکرديد تا به جاي آن 700، 800 ميليون بگيريد؟ اين نشان ميدهد ما پول زيادي به بازيکنان نميدهيم.

  مديرعامل باشگاه استقلال درباره صحبتهاي اخيرش مبني بر اينکه اگر نياز باشد فرش زير پايش را ميفروشد تا به بازيکنان بدهد گفت: تا به حال چه کسي اين کار را کرده است؟ اگر نياز باشد اين کار را ميکنم تا همه بازيکنان را حفظ کنم.

  فتحاللهزاده در خصوص پيشنهاد 850 هزار دلاري به پژمان منتظري عنوان کرد: پيشنهاد قطريها خيلي بيشتر از اين مبلغ بوده است. اين بازيکن از چين هم پيشنهاد 1/5 ميلياردي داشت حالا قرار است 4،5 هفته ديگر در اختيار ما باشد و سعي ميکنيم 4،5 هفته بيشتر هم او را نگه داريم تا ليگ تمام شود. در اين مدت قرار است پولي تزريق شود که به بازيکنان بدهيم.

  وي درباره آخرين وضعيت مالي و مديريتي باشگاه استقلال گفت: فصل که تمام شود ميخواهم جلسهاي با مسئولان وزارت ورزش بگذارم تا شرايط يکديگر را جويا شويم. اگر قرار است من در استقلال ماندگار باشم بايد مجمع باشگاه در اختيار من باشد و در اين صورت هيچ چيز ديگر نميخواهم. اگر تيم براي دولت است بايد هزينه آن را بدهد اما اگر نيست بايد اختيارش دست ما باشد.

  مديرعامل استقلال ادامه داد: نميگويم دولت تمام هزينههاي استقلال را بدهد، من ميگويم آن قسمتي از هزينهها که در اختيار دولت است پرداخت کند که اين فصل به ما ندادند. من با گودرزي وزير ورزش جلسهاي برگزار کردم و خوشبختانه ديدگاهمان نزديک به هم است. به ايشان گفتم 5 سال مجمع استقلال را در اختيار بگذارند و پولي هم ندهند. حتي حاضريم وثيقه هم بگذاريم تا اختيارات کامل استقلال در اختيار ما باشد.

  فتحاللهزاده تصريح کرد: من خودم وثيقه ندارم اما دوستان و سرمايهگذاراني که به استقلال اضافه ميشوند توانايي اين کار را دارند. طرحي 5 ساله داريم که در صورت اجراي آن در 2 سال ميتوانيم از اين شرايط بيرون بياييم. اگر اينطور نشود که من نميتوانم آيندهنگري کنم. متاسفانه ما دچار روزمرگي شديم و هر روز با يک مشکل خاص دست و پنجه نرم ميکنيم. مجلس تصويب کرد دولت به ما 10 ميليارد تومان پول بدهد اما 1/5 ميليارد بيشتر دست ما را نگرفت. اين مسائل شوخي نيست.

  وي در پاسخ به اين سوال که چه زماني قرار است جنگ لفظي مديران پرسپوليس و استقلال پايان يابد تاکيد کرد: شما به مديري که به ما توهين ميکند کاري نداريد و حمله نميکنيد. من هم نميتوانم چيزي نگويم بالاخره هر کسي صبر و تاملي دارد. من اگر به شما يک سيلي بزنم ممکن است چيزي نگوييد اما وقتي سيلي دوم را بزنم عکسالعمل نشان ميدهيد.

  مديرعامل استقلال با بيان اينکه کريخواني اصل مهمي در فوتبال است گفت: يکي از کارهاي مهمي که تماشاگران انجام ميدهند کريخواني است و اين مسئله در بين مديران وجود دارد که البته ظرفيت افراد با هم فرق ميکند. من گفتم که جواب بچه را بايد بچهگانه داد که اين يک کري است.

  فتحاللهزاده ادامه داد: فکر ميکنم رويانيان توهم زده است. ما 5 سال است که در آسيا حضور داريم اما تيم او از سطح فوتبال ايران بالاتر نيامده است. سپاهان، تراکتورسازي و فولاد بايد در مورد ما صحبت کنند که تيمشان در آسيا حضور دارد. اين آقا 3 سال است که به فوتبال آمده اما نه قهرماني داشته و نه رنگ صدر جدول را ديده است.

  وي در واکنش به صحبتهاي سعيد شيريني مبني بر اينکه استقلال خريدهاي خوبي نداشته عنوان کرد: پست اين آقا چيست؟ چند سال است در ورزش حضور دارد؟ او وقتي با جواب خبرنگاران مبني بر اينکه شيريني 2 سال است در ورزش حضور دارد گفت: اين هم از بد روزگار است. در مورد مسائل فني دايي و قلعهنويي بايد صحبت کنند نه اين آقا هرچند معتقدم جوجه را آخر پاييز ميشمارند و در آخر فصل معلوم ميشود چه کسي قهرمان است. رويانيان و دوستانش 3 سال است که رنگ قهرماني را نديدهاند و فقط در لايههاي زيرين حضور داشتهاند در شرايطي که من در اين مدت يک قهرماني ليگ و يک قهرماني جام حذفي داشتم.

  مديرعامل استقلال در خصوص صحبتهاي رويانيان مبني بر اينکه هر کاري من ميکنم فتحاللهزاده هم انجام ميدهد تصريح کرد: نميدانم رويانيان براي چه اين حرفها ميزند. سال 2006 ما نوشابه توليد کرديم که اين آقا نبود که ببيند اما حالا بعد از 5،6 سال آمده و ميگويد او اول نوشابه زده است. بحث هواپيمايي اختصاصي مطرح شد که ما اولين تيمي بوديم پرواز چارتر داشتيم. اگر رويانيان هواپيما را خريده بيايد سندش را نشان دهد وگرنه الان هر شرکتي لوگوي پرسپوليس و يا استقلال را روي هواپيمايش ميزند.

  فتحاللهزاده ادامه داد: ما اولين بار مدرسه فوتبال زديم و 15 سال پيش به همراه لورکوزن تورنمتت اروپايي برگزار کرديم، بعد اين آقا (رويانيان) در مورد بازي با تيمهاي اروپايي صحبت ميکند. سفير ايتاليا به دفتر ما آمده بعد رويانيان ميگويد چون او از ميلان بازديد کرده ما خواستيم تلافي کنيم. من 17 سال پيش علي سامره را به سري A ايتاليا منتقل کردم.

  فتحاللهزاده گفت: انصاف اين را ميگويد که ما کارهايي که 15 سال پيش انجام داديم نياييم بگوييم امروز براي ماست. 15 سال پيش در فوتبال اين کارها را انجام ميدادم و نياييم بگوييم من رفتم اين کار را کردم و فتحاللهزاده هم آمد آن کار را انجام داد. اينها گول زدن مردم است و زيبا نيست.

  مديرعامل باشگاه استقلال اضافه کرد: رويانيان آدم خوبي است اما متاسفانه افرادي که فهم فوتبالي ندارند او را نابود ميکنند. رويانيان يک مدير فعال است و کارهايي که من 15 سال پيش کردم او هم در حال انجام دادن آنها است. با وجود کملطفيهايش به او احترام ميگذارم اما اين رفتارها درست نيست.

  وي درباره حضور جمشيد مشايخي در تمرين امروز پرسپوليس گفت: جمشيد مشايخي استاد مسلم هنر است و احترامش واجب. اگر رويانيان بتواند او را به اسپانيا بفرستد من خوشحال هم ميشوم. دعواي من با رويانيان نيست بلکه با بادمجان دور قاب چينهايي است که دور و ور او حضور دارند.

  مديرعامل باشگاه استقلال بار ديگر با اشاره به اظهارات شيريني يادآور شد: من 7 جام گرفتم و فتحاللهزاده، ژنرال 7 ستاره است، او هم شيريني است و من چکارش ميتوانم کنم؟ او دارد شيرينکاري ميکند. بچههاي شيرينکاري ميکنند و بزرگان جام به دست ميآورند.

  فتحاللهزاده در پاسخ به پرسشي مبني بر اعتراض باشگاه پرسپوليس مبني بر دعوت شائبهبرانگيز پيام صادقيان و محسن مسلمان به تيم زير 22 سال و برگزاري دربي در زمان مسابقات اين تيم گفت: يعني ميگويند مربي تيم ملي با برنامه چنين کاري کرده است؟ اينها ضعفهاي فوتبالي ماست. مثلا زماني که پروين سرمربي تيم ملي فوتبال بود و 7،8 بازيکن را به جام ملتهاي آسيا ميبرد ما ميگفتيم که ميخواهد تيم ما را زمين بزند؟ اين حرفها مغلطه است. مگر زماني که ما در آسيا به دنبال افتخارآفريني براي ايران بوديم به سازمان ليگ اعتراض نکرديم که آنها آن را قبول نکردند.

  وي افزود: پرسپوليسيها هم به تاريخ دربي اعتراض کنند ما کاري به اين مسائل نداريم. آن زمان سازمان ليگ يک روز هم برنامه ما را تغيير نداد. اين دقيقا مصداق بچهاي است که زورش نميرسد و چنين کارهايي را انجام نميدهد. اگر اعتراض دارند آن را عملي کنند؛ ما کار خودمان را ميکنيم.

  مديرعامل باشگاه استقلال در مورد حضور حميدزيج در اين تيم خاطرنشان کرد: با خيليها صحبت کردم و نميدانم ايشان جز آنها هست يا خير؟

  فتحاللهزاده در مورد اينکه رويانيان گفته است شما براي ماندن در استقلال دست و پا ميزنيد گفت:اگر راست ميگويد چرا خودش ول نميکند برود؟ من براي حضور در استقلال دست و پا ميزنم؟! 2 بار استعفا دادم که آن را قبول نکردند اما هر لحظه که بگويند ميروم.


 2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  مريم 9 (28th December 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  دبي
  نام واقعی
  مريم
  استاتوس
  ReD 9
  شغل و حرفه
  در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,899
  تشکر
  2,737
  تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  فتحال لله زاده دروغ ميكه در مورد جنك با رويانيان
  کاش به جای جدایی مردن بود ،


  چون مردن یک لحظه است

  و

  جدایی


  ذره ذره مردن .

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا