کميته انضباطي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي را به اين کميته دعوت کرد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، مجيد جلالي سرمربي تيم تراکتورسازي تبريز با توجه به انجام مصاحبه در جرايد و رسانه هاي گروهي پس از ديدار مقابل پرسپوليس و عدم رعايت مفاد ماده 23 آيين نامه انضباطي، فردا يکشنبه هشتم آذرماه به کميته انضباطي دعوت شده است. عدم حضور مانع از رسيدگي نيست.

همچنين راي اتفاقات ديدار تيم هاي ملوان انزلي و دريانوردان بوشهر در ليگ برتر فوتبال ساحلي که ششم آبان ماه 92 در بوشهر انجام شده بود و تيم ملوان انزلي از ادامه مسابقه امتناع کرده بود، اعلام شد. ترک زمين از سوي ملوان انزلي در حالي انجام شد که تيم دريانوردان بوشهر سه بر يک از حريفش پيش بود.

بر اساس راي کميته انضباطي و پس از انجام بررسي هاي لازم اولا تخلفي را که با اعمال تنبيهات انضباطي نسبت به تيم دريانوردان لازم باشد، ملاحظه نکرده و صرفا به تذکر اکتفا کرده و از باشگاه دريانوردان بوشهر درخواست دارد تا در ديدارهاي بعدي دقت و مراقبت بيشتري داشته باشد.

ثانيا به خاطر تخلف حامد قربانپور دروازه بان تيم ملوان بندرانزلي، کميته انضباطي وي را سه جلسه از همراهي تيمش محروم و به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم مي کند. راي صادر شده قطعي است.