اشتباهی که منصوریان انجام داد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اشتباهی که منصوریان انجام داد!

 1. #1


  محل سکونت
  توخونموم...
  نام واقعی
  فرزانه
  استاتوس
  تحمل میکنم دردومیگم این قسمته بخته...
  شغل و حرفه
  نمیدونم والاخودمم موندم که چیکارم...!!!
  بازیکن محبوب
  alireza haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  711
  تشکر
  694
  تشکر شده 2,502 بار در 659 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 43 تاپیک

  اشتباهی که منصوریان انجام داد!

  اظهار نظر علیرضا منصوریان در مورد اینکه انتخاب سرمربی تیم امید، شان کادر فنی زیر ۲۲ را پایین آورده، صحبتی عجیب و غیرمنطقی است.  به گزارش افکارنیوز، در هفته گذشته نام "نلو وینگادا" سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال امید ایران مطرح شد تا این سوال مطرح شود که پس از انتخاب سرمربی تیم امید کادر فنی فعلی تیم زیر ۲۲ سال که به اشتباه آن را تیم امید نامیدهاند، چه خواهد شد. البته این ابهامی است که پس از اعلام قوانین جدید برگزاری مسابقات در فوتبال آسیا به خاطر اشتباه در معرفی تیمها و رقابتهایی که آنها باید در قاره کهن برگزار کنند، به وجود آمده است.

  در آخرین تغییراتی که در مسابقات زیر مجموعه کنفدراسیون آسیا به وجود آمد و به فدراسیونهای این قاره ارسال شد، اضافه شدن مسابقات زیر ۱۴ سال آسیا و خروج آن از حالت فستیوال زیر ۱۴ سالهها بود. همچنین مسابقات زیر ۲۲ سال آسیا که تیمهای شرکت کننده در این دو جام تنها در یک رقابت آسیایی شرکت کرده و بحث حضورشان در المپیک یا مسابقات جام جهانی وجود ندارد. البته AFC دو هفته پیش بار دیگر طی نامهای به فدراسیونهای آسیایی اعلام کرد مسابقات زیر ۱۴ سال از سال ۲۰۱۴ دوباره بصورت فستیوال برگزار میشود.

  طبق برنامهریزی AFC، در فستیوالها هر تیمی باید در هر نیمه از ۱۱ بازیکن استفاده کند تا تمام بازیکنان در مسابقات دیده شوند. همچنین آنها تاکید دارند در این رقابتها نفرات نوجوان تیمها بیشتر به مسائل تکنیکی روی آورده و فوتبال را با شادی و نشاط بیشتری انجام دهند.

  همچنین هدف از راه اندازی مسابقات زیر ۲۲ سال آسیا که مسابقات قهرمانیاش یک سال پیش از مقدماتی المپیک برگزار میشود، آمادهسازی بهتر نفرات جوانی است که میتوانند آیندهسازان تیمهای بزرگسالان کشور خود باشند، یعنی تیم "ب"و تیمی که در این مسابقات قهرمان میشود، تنها یک عنوان معتبر به دست میآورد، نه اینکه جواز حضور در جام جهانی و یا المپیک را کسب کنند.

  در این زمینه دو سال پیش هدایت تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران به علیرضا منصوریان سپرده شد و این تیم پس از موفقیت در مرحله مقدماتی که در کشور مالزی انجام شد، جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آورد مسابقاتی که در اواخر ماه جاری در عمان برگزار میشود.

  البته کشورهای مطرح آسیایی مانند ژاپن، کرهجنوبی، استرالیا و ... از بازیکنانی در این جام استفاده میکنند که بتوانند در مسابقات مقدماتی المپیک به میدان بروند اما در تیم ایران تنها علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و بهنام برزای از بین نفرات انتخاب شده از سوی علیرضا منصوریان برای این مسابقات (در صورت قرار گرفتن در فهرست نهایی) میتوانند شانس حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ برزیل را به دست آورند و سایر این نفرات به دلیل بالا بودن سنشان نمیتوان در آن مسابقات به میدان بروند.

  این مساله نشان میدهد، در فوتبال ایران هدف از تشکیل تیم فوتبال زیر ۲۲ سال، تنها حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۲ سال آسیا بوده است، مسابقاتی که تیرماه سال آینده نیز مجدداً مقدماتی آن برگزار میشود و تیمهای منتخب جواز حضور مسابقات قهرمانی زیر ۲۲ سال در سال ۲۰۱۵ را به دست میآورند، رقابتهایی که هنوز میزبان آن مسابقات مشخص نشده است.

  پس با توجه به این مسایل باید گفت تیم فوتبال زیر ۲۲ سال با تیم امید متفاوت است و اینکه علیرضا منصوریان با صراحت در یکی از شبکههای تلویزیونی اعلام کرده از انتخاب سرمربی برای این تیم ناراحت شده، موضوعی است که منطقی به نظر نمیرسد زیرا او سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال است و رقابتهای این تیم با مسابقاتی که تیم امید ایران برای حضور در بازیهای آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ کره جنوبی و مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ برزیل برگزار میکند، تفاوت زیادی دارد.

  ذکر این نکته ضروری است نفرات تیم جوانان ایران که در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۱۲- امارات نفرات تیم ایران را حضور داشتند، میتواند نفرات تیم امید ایران برای حضور در بازیهای آسیایی یا مقدماتی المپیک تشکیل دهند و اگر "نلو وینگادا" یا هر کسی دیگر هدایت تیم امید را بر عهده بگیرد، سرمربی تیمی خواهد بود که شاکله آن را، تیم جوانان ایران در سال ۲۰۱۲ تشکیل خواهد داد.

  همچنین باید گفت تیم امید ایران همان تیم زیر ۲۱ سال است و شرایطش با تیم زیر ۲۲ سال کاملاً متفاوت است؛ موضوعی که در ردههای پایه نیز وجود دارد و تیم زیر ۱۵ سال با تیم زیر ۱۶ سال بسیار متفاوت است. تیم زیر ۱۵ سال امروز اردوهایش برای حضور در المپیک نوجوانان آغاز شده و تیم زیر ۱۶ زیر نظر مصطفی قنبرپور خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند آماده میکند. پس سرمربیان هیچکدام از این دو تیم نیز نمیتوانند بگویند تشکیل تیم دیگر تداخل کاری در تیم ماست زیرا هر کدام از آنها با هدف خاص و برای رسیدن به موفقیتی متفاوت برنامههای آمادهسازی خود را پیگیری میکنند.

  در این شرایط باید بگوییم شاید بزرگترین اشتباه علیرضا منصوریان و کادر فنیاش این بود که نفرات تیم جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۰ - چین را به عنوان بازیکنان اصلیاش برگزید و تیم خود را یک تیم زیر ۲۲ سال معرفی کرد اما اگر او نفرات تیم شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال ۲۰۱۲ - امارات برگزیده بود، امروز میتوانست از انتخاب سرمربی برای تیم امید ناراحت شود و تشکیل آن تیم را تداخلی در برنامههای آمادهسازی تیم فعلی خود بداند.

  منصوریان که امروز مدعی آن است اعلام نام سرمربی تیم امید تمرکزش را به هم ریخته و شان کادر فنی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال را پایین آورده است، شاید خودش هم میداند تیم زیر ۲۲ سال با تیم امید اصلاً تداخل کاری ندارد و او پس از پایان مسابقات زیر ۲۲ آسیا در عمان در صورت کسب نتایج مطلوب و موافقت فدراسیون همچنان به عنوان سرمربی این تیم، تیم دیگری در این رده را برای موفقیت در مسابقات دو سال آینده آماده خواهد کرد.

  قطعا تیم فوتبال زیر ۲۲ سال هم تیم بسیار مهمی در فوتبال ایران خواهد بود، اگر بهترین استفاده از آن صورت گیرد؛ زیرا این تیم میتواند همان تیم "ب" ایران هم لقب بگیرد و یک پشتوانه عالی برای تیم بزرگسالان ایجاد کند نه اینکه به عنوان تیم امید در بازیهای آسیایی و المپیک حضور یابد.
  تاکه بودیم نبودیم کسی
  کشت ماراغم بی هم نفسی
  تاکه رفتیم همه یارشدند
  خفته ایم وهمه بیدارشدند
  قدرآینه بدانیم چوهست
  نه درآن وقت که اقبال شکست 2. 5 کاربر مقابل از WiSe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *sir amirhossein* (28th December 2013), AliReza (28th December 2013), Ramin (28th December 2013), SEYEDHAMED (28th December 2013), سایدا (28th December 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  چقد من از این بشر بدم میاد...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 4. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  A_MI_N (28th December 2013)

 5. #3


  نام واقعی
  هادی
  استاتوس
  ا خ ر o u t
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Argentina
  نوشته ها
  19
  تشکر
  0
  تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  با اینکه استفراغی ولی ازش بدم نمیاد
  بنده خدا راست میگه دیگه
  خداییش وینگادا واسه ما چی کار کرد که بخواد گلی به سر تیم امید بزنه
  با چه فلاکتی جلوی الغرافه 5 بر یک بازی و واگذار کردیم


  به امید حضور دریبل هایت در برزیل 6. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  منصوریان خیلی از وینگادا بهتره

 7. #5


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,936
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  با این کارایی که میکنی نشون میدی که لیاقت نداری سرمربی بشی
  پس همون بهتر که گمشی بری...
  ...


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا