سرمربي تيم ملي فوتبال 22 سال گفت: نگاه کيروش بيانگر اين است که اين مربي نسبت به جوانان فوتبال ايران نگاهي مثبت دارد.

عليرضا منصوريان سرمربي تيم ملي زير 22 سال در ابتداي صحبتهاي خود در نشست خبري پيش از بازي با کره جنوبي، زمين چمن ورزشگاه جزيره کيش را از بهترينها دانست و اعلام کرد: با صحبتي که با سرمربي تيم ملي کره جنوبي داشتم وي اين زمين را در قياس با زمينهاي کره جنوبي عالي توصيف کرد و مايه فخر ماست.

به گزارش فارس، منصوريان درباره بازي فردا اظهار داشت: ميخواهيم يک بازي حسابشده مقابل حريفمان که تيم شبيهسازي شده ژاپن به شمار ميآيد، ارائه دهيم و علاوه بر آزمودن تاکتيکهاي مورد نياز نتيجهاي درخور نام ايران کسب کنيم چرا که نتيجه اين بازي در رنکينگ فيفا تأثيرگذار است.

وي در ادامه افزود: بازيکنان تيم ما با آمادگي کامل مقابل اين قطب فوتبال آسيا قرار ميگيرند و تلاش ميکنند تا نتيجه درخور نام ايران کسب کنند.

منصوريان با اشاره به بيانيه باشگاه پرسپوليس در خصوص بازگشت بازيکنان اين تيم از اردوي کيش پس از بازي فردا تصريح کرد: بايد بگويم بعد از بازي فردا تمام بازيکنان شاغل در باشگاههاي کشور اعم از ليگ برتر و دسته يک به باشگاه خود بازميگردند و اين در شرايطي است که انتظار داريم تا 48 ساعت آينده شخص رئيس فدراسيون فوتبال در مورد بازگشت يا عدم بازگشت بازيکنان به اردوي کيش تصميمگيري کند چراکه اعتقاد دارم همانگونه که علي دايي از افتخارات فوتبال کشور است ديگر مربيان نيز همانند گلمحمدي، ناظمي و ديگر مربيان حق دارند از بازيکنان خود بهره ببرند به همين دليل تصميم گرفته شد تا همه باشگاهها از بازيکنان خود استفاده کنند تا فدراسيون فوتبال نظر قطعي خود را در اين خصوص اعلام کند.

وي افزود: طبق صحبتهايي که با آقاي کيروش داشتيم قرار است در پايان مسابقات غرب آسيا 5 بازيکن تيم ما در تيم ملي بزرگسالان حضور داشته باشند و در صورت کسب عنوان قهرماني اين مسابقات اين تعداد به 8 نفر افزايش يابد و اين نگاه کيروش بيانگر اين است که اين مربي نسبت به جوانان فوتبال ايران نگاهي مثبت دارد.

عليرضا منصوريان در بخشي از صحبتهاي خود در مورد شايعه انتخاب وينگادا به عنوان سرمربي تيم ملي اميد گفت: اين خبر در زماني منتشر شد که بيش از اينکه اثرات مثبت داشته باشد ميتواند اثر منفي داشته باشد و به نظر من بايد اجازه داده شود تا کادر فني و بازيکنان با تمرکز کافي براي موفقيت در فوتبال آسيا گام بردارند و انتشار اينگونه اخبار نتايج مثبتي در شرايط فعلي در پي نخواهد داشت. هدف نهايي ما ساختن يک تيم قدرتمند براي جام جهاني 2018 و 2022 است.