سرمربي منچستريونايتد پس از پيروزي برابر نوريچ مي گويد مصدوميت وين روني جدي نيست و او مي تواند به زودي تيمش را همراهي کند.

منچستريونايتد شب گذشته (شنبه) در غياب وين روني و روبين فان پرسي موفق شد با يک گل نوريچ را شکست دهد و روند پيروزيهاي خود در ليگ برتر را تداوم ببخشد.

ديويد مويس ، سرمربي منچستريونايتد پس از پيروزي تيمش برابر نوريچ درباره مصدوميت وين روني گفت: مصدوميت روني جدي نيست و او ميتواند به زودي تيم ما را همراهي کند. البته بازي در غياب او و فان پرسي در اين ديدار تجربه جديدي براي ما بود. قطعا نبود وين روني و روبين فان پرسي به تيم ما ضربه خواهد زد. با اين حال اميدوارم بقيه بازيکنان بتوانند جاي خالي آنها در تيم پر کنند. نوريچ هفته گذشته به فولام باخته بود و در اين ديدار براي برد به ميدان آمده بود. هواداران اين تيم نيز به خوبي از تيم شان حمايت کردند. آنها از مربي بسيار خوبي نيز در روي نيمکت سود مي برند. خوشحالم که دني ولبک توانست در اين ديدار گلزني کند و سه امتياز اين مسابقه را براي ما به ارمغان بياورد. ولبک نه تنها خوب دويد، بلکه موقعيتهاي بسيار خوبي براي هم تيميهايش به وجود آورد.

سرمربي منچستريونايتد درباره ادامه روند پيروزيهاي اين تيم در ليگ برتر گفت: کسب سه پيروزي پي در پي در ليگ برتر کار سختي بود که موفق به انجام آن شديم. بازيکنانم در اين چند هفته به خوبي از عهده وظايفشان بر آمدند و من از نتايج کسب شده در اين سه هفته کاملا راضي هستم. با اين حال نبايد خودمان را به اين پيروزيها دلخوش کنيم و بايد به فکر بازي حساس هفته آينده برابر تاتنهام باشيم.

منچستريونايتد چهارشنبه در هفته بيستم ليگ برتر در ورزشگاه اولدترافورد از تاتنهام پذيرايي خواهد کرد. اين تيم اکنون با 34 امتياز از 19 ديدار به طور موقت در رده ششم جدول ليگ برتر انگليس قرار دارد.