هدیه ویژه فرگوسن برای همسرش به مناسبت کریسمس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هدیه ویژه فرگوسن برای همسرش به مناسبت کریسمس

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

هدیه ویژه فرگوسن برای همسرش به مناسبت کریسمس

سرمربی اسطورهای شیاطین سرخ به مناسبت آغاز سال جدید میلادی قصد دارد هدیه خاصی را به همسر خود تقدیم کند.
    سرالکس فرگوسن، سرمربی اسکاتلندی پیشین منچستریونایتد که در پایان فصل گذشته با دنیای فوتبال وداع کرد، به عنوان هدیه سال نو میلادی قصد دارد همسرش را به مراسم انتخاب برترینهای سینمای هالیوود یا همان مراسم اسکار ببرد.

فرگی ۷۱ ساله که از طرفداران پر و پا قرص دنیای سینما است و فیلم پدرخوانده را به عنوان محبوبترین فیلمش معرفی کرده است، شرکت در مراسم اسکار را در فهرست برنامههای خود در تعطیلات کریسمس قرار داده است و به همین منظور قصد دارد همراه با همسر خود کتی، کسی که ۴۷ سال از زندگیاش را در کنار او سپری کرده، به محل تجمع ستارگان سینمای جهان برود.

او که فصل گذشته پس از ۲۷ سال مربیگری در منیونایتد بازنشسته شده، گفت: من و کتی به طور منظم به سینما میرویم. من دوست دارم هنگام تماشای فیلم هاتداگ و بستنی و از این جور چیزها بخورم. کتی به من میگوید پرخوری میکنم!

ظاهراً فرگوسن در تعطیلات سال جدید که تقویم لیگ برتر انگلیس از هر زمان دیگری فشردهتر است، علاقه چندانی به حضور در ورزشگاه اولدترافورد برای تماشای عملکرد متزلزل شاگردان پیشین خودش ندارد، کاری که او در این فصل به طور منظم انجام داده است.

آکادمی فیلم اسکار که هر ساله به برترین های سینمای سال جوایزی اهدا می کند امسال از سرآلکس فرگوسن برترین مربی قرن بیست و یک فوتبال دعوت کرده است تا به طور افتخاری در مراسم امسال شرکت کند. فرگوسن از این پیشنهاد با کمال میل استقبال کرده و بر اساس گزارش روزنامه سان انگلستان قرار است به همراه همسرش کتی در مراسم اسکار امسال شرکت کند و در جایگاه ویژه در کنار مشهورترین هنرپیشه ها و کارگردانان سینما بنشیند.
    آلکس و کتی فرگوسن با حضور در مراسم اسکار امسال سر و صدای زیادی به پا خواهند کرد

مزایده برای آدامس جویده شده فرگوسن! / عکس

آخرین آدامس جویده شده سر آلکس فرگوسن در دوران مربیگری در یک مزایده بیش از 150 هزار پوند قیمتگذاری شده است

فرگوسن در 26 سال دوران مربیگری در منچستریونایتد به دلیل غلبه بر استرس عادت به جویدن مداوم آدامس داشت.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 4 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (29th December 2013), CRIS 7 (29th December 2013), H!dden (29th December 2013), Liverpoolpersian (29th December 2013)